, 30 dni i Abs Przysiad wyzwanie
Jeśli jesteś aktywny na social media, to nie jest to wielka możliwość, że widzieliście różne wyzwania 30 dni sprawność fizyczna obiegowej. Od 30-dniowego desek trudności do 30-dniowego squat trudności do 30-dniowego pushup wyzwanie, istnieje wiele opcji dla każdego indywidualnego szukają sposobu, aby poziom ich treningu gry.
Jednym z najważniejszych wyzwań, 30-dniowych jest 30 dni abs & squat wyzwaniem. dużo bardziej niż prawdopodobne, to ponieważ jest kierowana na dwa obszary w ciele, że ludzie dążą do przekształcenia podczas pracy na ich ciała. Jednak to, co jest 30 dni abs & squat wyzwanie?
Spis treści [ukryj
30 Dzień Abs i Przysiad wyzwanie
Czy 30-dniowy Abs & Squat trudność pracy? Potrzebne sposób życia ModificationsRegular sercowo wykonywania
Jeść zdrowe posiłki

30 Dzień Abs & Squat trudność BenefitsIncreases sprawność fizyczną
Pali kalorii
Poprawia nastrój
Mięśnie tonów
Zmniejsza specyficzną zdrowia i dobrego samopoczucia ryzyka

30 Dzień Abs & Squat trudności ExercisesPlanks
Burpee.
Squats.

30 Day & Abs Workout Plan trudność Squat

Jak można najbardziej prawdopodobnym założeniu z nazwy, to 30-dniowe trudność sprawność fizyczna skierowana rdzeń jak i dolne mięśnie ciała w całym zakresie ruchów wykonanych w przedziale czasowym 30 dni. Ćwiczenia mogą odmiana z desek, brzuszków, przysiadów, wyważenie kół akcentami, przysiady, przysiady przeskoczyć lub innych ruchów badań, które są kierowane na dolną część ciała, jak i rdzenia.
30-dniowego abs & trudność squat jest najlepszy dla tych, którzy potrzebują trochę pomóc, aby pozostać konsekwentni w swoich dążeniach do ćwiczeń, a także osoby, którzy chcą urozmaicić ją, ponieważ wymaga zaangażowania 30-dniową czerpania wyników. Zgadza się! Trzeba będzie treningu religijnie przez miesiąc – wierzyć czujesz się na nim?
Czy 30 Dzień Abs & Squat trudność pracy?

Czy jesteś na ogrodzeniu o starając się 30-dniowy trudności out? Czy jesteś ciekaw, czy to naprawdę działa? Szybka odpowiedź brzmi: tak *. jednak gwiazdka służy określonemu celowi. W celu otrzymania wyników, to wymóg, aby trzymać się trudności każdego dnia. Będziesz także wymóg, aby wykonać ćwiczenia w trudnej poprawnie w celu ukierunkowania mięśnie idealny.
Uprawiając konsekwentnie przez 30 dni mogą być trudne! Dlatego motywować do odkryć partnera odpowiedzialności – kogoś, kto ma trudności z wami każdego dnia, które można sprawdzić w. Nie tylko będzie można utrzymać siebie na treningu, jednak można pocieszyć się wzajemnie!
Modyfikacji potrzebne sposobem życia
Chociaż ta trudność ćwiczenia przyniosą rezultaty, to zasadnicze znaczenie, aby być realistyczne o Twoich oczekiwań. Oznacza to, że nie może dostać #bootygoals lub Washboard abs Śniliśmy na trzydzieści dni po rolkach wokół. W celu uzyskania pełnego efektu z tego 30 dniowego abs & trudności przysiadu nie będzie jakiś sposób modyfikacji życiu wymóg złożenia. Eksperci odkryli, że opierając się na brzuch, a także tonację tyłek wymaga innych praktyk, które obejmują zdrowej diety. prawo oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z 30-dniowego wyzwania:
Regularne Cardiovascular ExerciseIf jesteś naprawdę chcą zobaczyć wyniki, a potem nadszedł czas, aby zwiększyć ruch! Zgadza się. rutynowe ćwiczenia cardio jest głównym kluczowe, aby pomóc Ci osiągnąć te fizyczne cele fitness. Nie oznacza to trzeba uruchomić 5ks, to tylko sugestia, że ​​krok dalej. Czy to spacery, jazda na rowerze, turystyka, pływanie … wybrać ćwiczenia cardio, aby cieszyć się jak dostać się do spalania tych kalorii!
Zdrowe jedzenie MealsHealthy jedzenia, a także sprawowanie wydają się iść ręka w rękę. To jak masło orzechowe, jak i galaretce kanapek, co jeden bez drugiego? Aby uzyskać najlepsze rezultaty, to bardzo zalecane, aby rzucić się przetworzonej żywności, a także całować szybki żywności pożegnanie. Te produkty mają wyższy materiał tłuszczowej, która nie pomaga w celu próbuje zminimalizować tłuszczu wokół brzucha. prawo oto kilka pomysłów, co można jeść zamiast:
Całe ziarna (całe tost pszenicy, całe ziarna makaron, ryż brązowy)
Niskotłuszczowe lub beztłuszczowe jogurty
Owoce (jabłka, gruszki, jagody, truskawki, grejpfruty, itp)
Warzywa (szpinak, brokuły, dynia, cukinia, kalafior, wspaniałe ziemniaki, brukselka, marchew, ekologiczny groszek)

Przykładowe śniadanie Posiłki:
Grecki jogurt z truskawkami
Pełnoziarnisty naleśniki
Awokado wyścig tost
Blueberry smoothie bananowy
Owsianka ze świeżych owoców

Przykład lunch posiłków:
Szpinak Cezar Wrap
dynia makaronowa
Teriyaki drobiu z marchwi, jak sałata
Rusztu drobiu z brązowego ryżu, jak również wspaniałe ziemniaczana
sałatki ogród grilla drobiu, jak sos niskotłuszczowy

Przykład obiad posiłków:
Turcja hamburgery z bułki sałaty oraz kalafior
Angel włosy makaron z pomidorami cherry
Koryfena tacos
Wolno gotowane wołowiny, jak papryka
Pizza z pesto

Pomysły Zakąska:
Marchew z hummus
Truskawki z serem
Krakersy z warzywami
Sałatka owocowa

30 Dzień Abs i Przysiad diFFPCRYTY KORZYŚCI

Czy zastanawiasz się, dlaczego musisz wykonać 30-dniowy wyzwanie ABS & Squat? Nagrody absolutnie przewyższają ryzyko! Właśnie tutaj są kilka korzyści, które zauważysz z tego wyzwania:
Zwiększa wydajność fizyczną
Jeśli rozważasz wykonanie wyzwania ćwiczeń, są szanse, że jesteś zainteresowany, aby zwiększyć wydajność fizyczną. Na szczęście dla Ciebie Squats są jednym z najważniejszych ćwiczeń na każdą osobę, która chce się dopasować.
Pali kalorii
Poczuj szopę – kalorie! Robienie tej 30-dniowej trudności spowoduje rzucenie kalorii, co oznacza, że ​​rzuciłeś tłuszcz. Kto nie czerpie przyjemności w małym palniku kalorii?
Poprawia nastrój
Czy rozumiesz, że ćwiczenia pomaga zwiększyć nastrój? W rzeczywistości ludzie, którzy rutynowo ćwiczą, mają mniej objawów stresu i niepokoju, a także niepokój niż ci, którzy tego nie robią. Robienie tej 30-dniowej trudności ABS i squat zwiększy twój nastrój, a także uczynić cię o wiele bardziej zrelaksowany.
Mięśnie tonów
Przysiady działają niższe mięśnie ciała, w tym ścięgna, obląty, dolne plecy, quady, a także rdzeń. Konsekwentnie wykonywanie ćwiczeń w tej trudności będzie ukierunkowane na te niektóre grupy masowe mięśniowe, a także pomóc im.
Zmniejsza specyficzne zagrożenia dla zdrowia i odnowy biologicznej
Squats pomagają pompować krew do ciała, a także zwiększyć zdrowie. Wielki krążenie krwi oznacza, że ​​dużo więcej składników odżywczych może dostać się do wszystkich kluczowych organów twojego ciała, a także mięśni. Ponadto przysiady pomagają zminimalizować swoje niebezpieczeństwo obrażeń poprzez wzmocnienie ścięgien, więzadeł, a także kości.
30-dniowe ćwiczenia ABS i squat

Jeśli zdecydowałeś się ugryźć kulę, jak również zapewnić trudności z wyjazdem, musisz spodziewać się zgodności z ćwiczeniami.
Deski
Ulubiony wentylator z wielu, możesz absolutnie oczekiwać, że deska podczas tego wyzwania! Deska to fantastyczne ćwiczenia, które tworzy silny rdzeń. Nie tylko silny rdzeń wygląda świetnie (Hello Washboard ABS), również pomaga ustabilizować, równoważyć, jak również zasilać swoje ciało. Oto dokładnie, jak deska:
Zacznij twarzą w twarz z przedramionami, a także palce na podłodze. Łokci muszą być bezpośrednio pod ramionami, a także przedramionami przed podłogą. Trzymaj głowę, jak i szyję zrelaksowaną, jak patrzysz na podłogę.
Włącz mięśnie brzucha, a także wyciągnij pępek w kierunku kręgosłupa. Twoje ciało musi być w linii prostej z uszu do palców. Nie może być obwisły bioder ani dna podnoszone wysoko do powietrza. Ponadto upewnij się, że ramiona są z powrotem, a także w dół, a także obcasy muszą być nad kulkami stóp. Utrzymaj tę pozycję.

Burpee.
Burpee jest trochę trifectą. To zabójca kombinacja abs, nóg, a także cardio. To absolutnie będzie wyzwaniem, jednak rozumiem, że jesteś na to! Oto dokładnie, jak zrobić burpee:
Zacznij w stałym otoczeniu z ramionami po twojej stronie.
Upuść do przysiadu.
Z squatu zmniejsz się w pozycji deski.
W pozycji deski, wykonaj jeden push up.
Przeskakuj stopy, a także wskocz do pozycji stojącej.

Zmień to w razie potrzeby na podstawie twojego poziomu sprawności fizycznej. Zawsze możesz zrezygnować z push-up lub zrób to na kolanach. Ponadto, jeśli skakanie jest poza obrazem, możesz wejść do stopy, jak również wyjść.
Squats.
Nie byłoby trudności z przysiadami, jeśli nie było żadnych przysiadów! Squats mogą różnorodność z rutynowej, aby skakać przysiady do squats wagi … Opcja jest twoja. Kluczowa rzecz, o której należy pamiętać, jest odpowiednia forma. Bez odpowiedniej formy niebezpieczeństwo ranne, a także nie będziesz celować na idealne grupy masowe mięśniowe. Więc oto podstawy, jak przysiować:
Zacznij w stałym otoczeniu ze stopami przenoszą szerokość.
Zegnij kolana, a także opuść tyłek w kierunku ziemi – musi wyglądać tak, jakbyś próbował usiąść.
Trzymaj obcasy mocno wciśnięte do ziemi, a także trzymaj tyłek nad poziomem kolanowym. Należy pamiętać, że tylko o ile możesz, bez niego niewygodne.
Powrót musi pozostać w neutralnym, prostym położeniu, a także palcach musi zmierzyć się do przodu.
Wepchnij obcasy w dół, gdy stoją w górę, dokręcając glusa na górze.

30-dniowy plan treningowy ABS i squata

Poniżej znajduje się Twój 30-dniowy plan treningowy ABS i squata. Należy pamiętać, że możesz modyfikować ćwiczenia, aby pasowały do ​​poziomu doświadczenia. Na przykład zawsze możesz wykorzystać ciężary lub zespoły, jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie. Pamiętaj, aby się trudną, ale nie bądź zbyt trudny na sobie! Ponadto dni oznaczone jako dni odpoczynku są dzień na odzyskanie. Pomyśl o wymianie trudności z 30 lub 45 minutowym spacerem lub 15 minut.
Pokaż wpisy 102550100.
Szukaj:
Dzień 1:20 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 2:25 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 3:30 Squats8 Burpaees30 Druga deska
Dzień 4:30 Squats10 Burpaees30 Druga deska
Dzień 5:35 Squats10 Burpy Second Deski
Dzień 6:40 Squats10 Burpy Second Deski
Da.Y 7:25 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 8:50 Squats15 Burpy Second Deski
Dzień 9: Dzień odpoczynku
Dzień 10:20 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 11:50 Squats12 Burpy 30 Druga deska

Wyświetlono 1 do 10 z 29 wpisów
Poprzednie Następne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *