Oto ostateczna lista celów biegowych, które pomogą zapewnić Ci kilka koncepcji, jak wyznaczyć Ci najlepszy cel biegowy. Istnieje 22 cele biegowe, które możesz wykorzystać, aby wpłynąć na swoje cele 2022.

Mam niesamowity skoroszyt do celów biegowych, który pomoże ci wyznaczyć ogromne cele, a także osiągnąć je w tym roku. Jest to bezpłatne pobieranie plików PDF, które możesz wydrukować (lub zrzut ekranu), a także przestrzegać wszystkich 2022. Ogół typ tego opublikowania, aby uzyskać kopię!

Skoroszyt do celów biegowych

Wyślij mi skoroszyt

Ale najpierw… porozmawiajmy o celach biegowych, a także o postanowieniach noworocznych.

Lubię postanowienia noworoczne, nowe miesiące, nowe buty do biegania… w zasadzie każda szansa na nowy początek. Lubię więc naprawdę przestać, a także wierzyć w moje cele na ten rok, komponuj je, a także określać, które z nich są dla mnie najważniejsze. Następnie skupiam się na tych, nad którymi będą pracować.

Rozumiem, że bieganie jest trudne. Poza tym może być przytłaczające wierzenie w wyznaczenie celu biegania na rok. Dodatkowe trudno jest wyznaczyć cel, jeśli przewijasz z Instagramem, a także widzieć niezliczone inne biegaczy dzielących się swoimi celami! Tak ważne przypomnienie: wyznacz cel, który jest dla Ciebie ważny. (Powinno to być również coś, co jest realistyczne dla Twojej kondycji, zdrowia i dobrego samopoczucia, a także doświadczenia.)

Oto lista koncepcji, które pomogą Ci burzy mózgów fantastycznego celu dla Ciebie. Wykorzystaj to jako motywację do ustalenia niektórych celów, które chciałbyś osiągnąć. Następnie zdobądź skoroszyt z branżami, aby go wymienić, a także zrób plan ścigania go.

22 koncepcje celów w 2022 roku

Uruchom nago – biegaj bez innowacji podczas tygodnia. Daje to możliwość sprawdzenia ciała.

Prowadzić wyścig ścieżki – trenuj w tym roku na wyścig ścieżki. To jest inny sport niż bieganie!

Uruchom wyścig docelowy – wybierz lokalizację, do której chcesz się udać, a także zobacz, jakie wybory wyścigowe są dostępne.

Uruchom #__ mil w tym roku. Wyznacz cel, aby uruchomić określoną liczbę na wiele kilometrów co tydzień lub miesiąc. Ogólnie rzecz biorąc, że jest to rok dla celu biegania w 2022 roku.

Uruchom wielki maraton miasta. Jeśli sprawdziłeś to, a także wyścig pojawił się w twojej głowie – idź!

Biegnij z kumplami – zrób toczącego przyjaciela, a także mile. (Będziesz też latał, jeśli są szybsze od ciebie.)

Biegnij z psem – nie masz psa? dostać jeden! Lub poproś o bieg z przyjacielem (szczególnie jeśli są gorączkowe, a także chcą, aby ich szczeniak miał więcej ćwiczeń)

Spraw, by „baw się dobrze”. Zrób 1 bieg w tygodniu dla zabawy, bez żadnych celów odległości lub prędkości. Posłuchaj zabawnego audiobooka. Podcast lub Twoja ulubiona lista odtwarzania.

Uruchom swój pierwszy maraton lub połowa. już pokonałeś te odległości? Uruchom wyścig, którego wcześniej nie robiłeś.

Uruchom PR. Ustaw nowy rekord osobisty w 5K, 10K, w połowie lub pełnym. Lub ustaw program PR, a także prowadzić najszybszy czas na wyścigu, który prowadzisz każdego roku.

Biegnij zabawny wyścig – wypróbuj imprezę Run Disneya lub zabawę w pobliżu, w górę, a także baw się dobrze.

Nowa ścieżka – Odkryj nową lokalizację do uruchomienia w ciągu tygodnia. Jest to fantastyczna metoda zapobiegania nudzeniu długoterminowego.

Dołącz do klubu biegowego – sprawdź ze swoim regionalnym sklepem z biegiem, aby sprawdzić, czy posiadają biegi grupowe.

Przedstaw kogoś do biegania – masz już długich przyjaciół, jakkolwiek nie ma kumpla? Zaproś kumpla do biegania z tobą.

STRONY TRAIN – Bądź silniejszy, a także skończył, że był znacznie lepszym biegaczem z planem treningu wytrzymałości dla biegaczy.

Jedz znacznie lepiej – skup się na odżywianiu, aby pomóc organizmowi w wydajności, a także lepiej regeneruj.

Uruchom 2022 mil w tym roku – Wykonaj „Run the Year Challenge”, a także biegnij 2 022 mil w 2022 roku.

Uruchom #__ maratony lub półmaratony – wyznacz cel, aby w tym roku prowadzić określoną liczbę wyścigów.

Run Streak – Rozpocznij serię biegów, a także co najmniej 1 mili każdego dnia.

Trenuj umysł – pracuj nad szkoleniem umysłowym podczas tygodnia.

Wolontariusz w wyścigu – wskazanie tak samo jak praca na stacji pomocniczej w wyścigu regionalnym.

Kolejna bramka księżyca – nazwij ten duży, przerażający cel biegowy, który naprawdę chcesz osiągnąć (i może być bardzo boi się przyznać).

Bez względu na to, jaki cel wyznaczyłeś sobie – kibicuję dla ciebie. Zabawa jest fantastycznym celem. Prowadzenie maratonu PR to fantastyczny cel. Każde ciało jest inne – rób to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Pamiętaj, że najlepszym celem biegania jest dla ciebie coś, co jest dla Ciebie ważne, działa z twoją osi czasu, a także obecną zdrowie/fitness, podobno ekonomicznie, a także logistycznie, a także coś, co chcesz zrobić.

Jak ustawić skoroszyt do celów biegowych

Gotowy do ustalenia swoich celów biegowych? Wymaganie niektórzy pomocy w wyznaczonym dla ciebie doskonałym celu biegania?

-> Zdobądź skoroszyt bezpłatnych celów biegowych! Jest to 12 -stronicowy plik PDF zaprojektowany, aby pomóc ci określić ogromne cele biegowe, a także skupić się na tym, jak je osiągnąć.

Skoroszyt z celem Run Cele 2022 obejmuje:

Recenzja zeszłego roku

Krok po kroku ustawienie celu

Arkusz roboczy afirmacji

2022 miesięcznie Goals.

Planowanie miesięczne do planowania szkoleń / śladów

Dziennik do biegania

Wypełnij poniższy typ, a także napisz do ciebie napisz do ciebie. To twój pierwszy krok do robienia czegoś niesamowitego w tym roku!

Wyślij mi skoroszyt

Postępuj zgodnie z @Runeatrepeat na Instagramie do prowadzenia wskazówek, aktualizacji memów i zabawy. Do zobaczenia tam!

Wyślij mi skoroszyt

4Save.

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

4.

Szpilka

Udział

Ćwierkać

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *