z Unteck w Paddle Boarding w ostatnich latach, jeszcze jedna zabawa, a także nowe hobby było rosnące … SUP YOGA. To trudne, a także fantastyczną metodą, a także uzyskać wyjątkowy trening.
W tym artykule zamierzamy sprawdzić niesamowite korzyści z Sup Yoga wraz z tym, co wymaga tego samodzielnie! Mówimy z najlepszych wyborów na płyty paddle, porady dla SUP Yoga, wybitna joga porusza się, aby spróbować jak również więcej.
Spis treści [ukryj
Co to jest sup yoga?
7 KORZYŚCI Z SUP YOGANEW Rodzaj szkolenia krzyżowego
Angażuje nowe mięśnie
Ćwicz w Grit.
Poprawia ostrość
Zmniejsza stres
Poprawia bilansę
Poprawia techniki.

Sup Yoga TipsFind Calm Waters
Znajdź mnóstwo przestrzeni
Mieć otwarty umysł
Nie spiesz się
Zacznij prosto

BEST SUP YOGA Paddle Boardsaqua Plus Nadmuchiwany SUP
Spokojne życie nadmuchiwane sup
Sztywny sup isle cruiser

SUP YOGA Gearsup.
Łopatki.
Smycz
Pfd.
Gwizdek awaryjny
Kotwica

Co nosić? Garnitur kąpielowy
Gwardia
Odzież do jogi

SUP YOGA Posesseated Pose
Siedząc zwroty
Posze dziecko
Kot jak i krowa
Pies w dół
Pies w górę
Deska

Co to jest sup yoga?
SUP YOGA to połączenie dwóch rzeczy: stać na pokładzie wiosła (SUP), a także jogę. Tak, sprawdziłeś to dobrze. Zasadniczo robisz metodę jogi w środku zbiornika wody na stojącego płyty wiosła.
Wiele osób cieszy się uczęszczającą na zajęcia SUP Yoga z trenerem zapewniającym wskazówki, a także wsparcie, podczas gdy inni po prostu cieszą się spokojną spokój robiąc to samodzielnie lub z przyjacielem. Tak czy inaczej, ten trudny rodzaj jogi ma wspaniałe korzyści, dlatego tak wielu ludzi dołączy do przygody!
7 KORZYŚCI Z SUP YOGA

Istnieje wiele korzyści z sup jogi. Niektóre z nich są fizyczne, niektóre są psychiczne, a niektóre mogą być całkowicie zaskakujące! Chociaż nie jest to kompleksowa lista wszystkich niesamowitych korzyści, to tylko niektóre z naszych ulubionych …
Nowy rodzaj szkolenia krzyżowego
Jako ktoś, kto jest pasjonatem fitness, uwielbiam odkrywać nowe, jak i zabawne sposoby ćwiczenia. Szkolenie krzyżowe ma tak wiele korzyści dla twojego ciała, a także podróży fitness fizycznej. Przełączanie rutyny, jak również zmiany treningów wyzwań Twoje ciało na nowe sposoby, przy użyciu nowych mięśni podczas odpoczynku innych, które są częściej wykorzystywane.
SUP YOGA jest znacznym rodzajem szkolenia krzyżowego, ponieważ jest to coś całkowicie wyjątkowego. Wymaga wiele równowagi, jak i nacisku. Będzie trudności z tobą w nowych sposobach, pomagając ci nadal wzmocnić swoją fizyczną fitness, a także odzyskiwanie!
Angażuje nowe mięśnie
Ponieważ jest to zupełnie nowy rodzaj szkolenia krzyżowego, będziesz wykorzystać, jak i angażować nowe mięśnie. Nawet jeśli wcześniej zrobiłeś jogę, nigdy nie zrobiłeś go na płyty wiosła. Pies w dół, nie chodzi tylko o aktywowanie nóg, a także rozciąganie pleców, jak na lądzie. Obejmuje teraz angażowanie twojego rdzenia, a także koncentrując się na równowadze. Każdy prezent w swoim przepływie jogi będzie więcej niż prawdopodobny zaangażować jeszcze więcej mięśni, gdy jesteś na wodzie.
Więc jeśli szukasz czegoś, co zapewni Ci więcej trudności niż tradycyjna joga bez konieczności wypróbowania bardziej zaawansowanych ruchów, zdecydowanie powinieneś zapewnić sup yoga spróbować!
Ćwicz w Grit.
Biorąc udział w SUP YOGA na pewno trudno trudności z twoją wytrzymałością psychiczną, pozwalając Ci metodę posiadania granu. Cylinowany przez Angela Duckworth, Grit jest zasadniczo posiadający wytrwałość, gdy rzeczy są trudne.
Naprawdę nie ma powłoki cukru, Sup Yoga może być zabawne, ale może to być trudne! Są szanse, twoje pierwsze doświadczenie zostanie spełnione z wielkimi promieniami, a także potencjalnie niektórych czasu wody. Ponieważ jest to coś, co jest trudne, pozwoli Ci metody cierpliwości, a także nadal pracować trudne do opanowania pozów, a także ruchy.
W naszym codziennym życiu trudno jest odkryć nowe rzeczy. Ogólnie trzymać się działalności, a także zadania, w których dążymy, pozostawiając małą przestrzeń dla rzeczy, które są nowe. SUP YOGA może być tylko tym, co wymaga wypróbowania czegoś nowego, a także pracy na twoim żwir!
Poprawia ostrość
Jak wspomniano powyżej, SUP Yoga może być trudne. Dla niektórych samych jogi jest wyzwanie, jednak robią to na otwartych wodach na płycie wiosła, przynosi całkowicie nieznany element. Od tego wymaga fantastycznej oferty ostrości, a także uważności. Każdy prezent próbujesz, jak również każdy mały ruch, że twoje ciało musi być zamierzone. Jeden mały wiggle w złym kierunku, jak również możesz dostać się do niesamowitego w wodzie! Od tego, SUP YOGA jest fantastyczną metodą pracy na skupieniu.
Zmniejsza stres
Większość form treningów służy jako reduktor stresowy. Pomagają uwalniają endorfiny, a także ospałować uwalnianie hormonów stresowych. Kiedy para jest tradycyjnym treningiem z jogą, która koncentruje się na oddychaniu, to jeszcze lepiej!
Chociaż możesz być niezwykle skupiony w tej chwili, a także możesz nawetPoczuj się trochę sfrustrowany, jeśli nie możesz najpierw uzyskać prezent, wkrótce przyjdziesz na uznanie zmniejszonego stresu z działalności.
Poprawia bilansę
Aby umieścić to po prostu … Stand Up Paddle Boarding zwiększy saldo, a także jogę na ziemi zwiększy saldo. Więc kiedy integrujesz dwie czynności w jednym … znacznie zwiększy twój saldo! Wystarczy wierzyć w to … Balujesz swoje ciało na wodę. Woda jest prężna, a także porusza się nawet w najbardziej spokojnym sytuacjom. Próbujesz ustawić się w różnych postawach jogi, które również wymagają określonej ilości salda w dowolnym rodzaju dzień. Prawie nie wspominają, jednak ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli pracujesz w Sup Yoga konsekwentnie, zobaczysz niesamowite kroki w saldie.
Poprawia techniki.
Wreszcie, jedną wyjątkową korzyścią do wykonania sup jogi jest to, że zwiększy swoją metodę jogi na lądzie. Jeśli możesz opanować dowolny typ jogi poruszać się w środku wody na stojaku na płytę wiosła, będzie to wiatr, gdy zrobisz to w codziennej praktyce.
Jeśli joga jest czymś, co lubisz, jak również chcesz nadal poprawić swoje techniki, zdecydowanie powinieneś wziąć go na wodę. Będziesz zdumiony dokładnie, jak szybko rzeczy przyjdą do ciebie na lądzie, kiedy to zrobisz!
Sup Yoga Tips.

Teraz, gdy rozumiesz wszystkie niesamowite korzyści z Sup Yoga, jestem pewien, że jesteś gotów wskoczyć do niego! Jednak zanim zrobisz, właśnie tutaj są nasze najlepsze wskazówki dotyczące najlepszych doświadczeń Sup Yoga ..
Znajdź spokojne wody
Jak powiedziałem wcześniej, Sup Yoga jest wyzwaniem. Równoważenie na wodzie jest wyzwanie (nawet przed dodaniem w przepływie jogi), więc ważne jest, aby odkryć spokojne wody do swojej praktyki. Chociaż są ludzie, którzy robią sup jogi w oceanie, byłoby znacznie lepiej odkryć spokojne jezioro lub zbiornik wody, gdzie nie ma zbyt wiele ruchów. Spokojniejsze wody są, o wiele lepiej twoje skupienie może być na ruchach, a także twoją praktykę.
Znajdź mnóstwo przestrzeni
Po odkryciu dość spokojnych wodach dla praktyki SUP Yoga, upewnij się, że zasięgniesz miejsce, które nie jest zatłoczone. Im więcej obszaru musisz swobodnie poruszać się, a znacznie lepiej będzie. Łodzie, kajakery, a także inne granice wiosłowe mogą nie tylko służyć jako rozproszenie uwagi, jednak mogą również sprawić, że Twój Sup Yoga doświadcza mniej bezpiecznego. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz wystąpić, jest jesień, a także ziemia na kogoś lub coś. Więc przed rozpoczęciem, upewnij się, że masz dla siebie mnóstwo obszaru.
Mieć otwarty umysł
To się dzieje z jedną korzyściami, o której wspomniałem o ustaleniu, a także praktykując grys. Jeśli wchodzicie do tego doświadczenia, spodziewając się być wspaniałym lub że zamierzasz paznokieć każdą pozę jogi, najprawdopodobniej będziesz musiał jeszcze bardziej walczyć. Zamiast tego zaakceptuj walkę, a także podejść do tego doświadczenia z otwartym umysłem! Po prostu możesz zaskoczyć siebie dokładnie, jak bardzo zabawy może być trudności z czymś nowym!
Nie spiesz się
Po przygotowaniu twojego obszaru, jak również twój umysł jest otwarty, nadszedł czas, aby zacząć! W miarę rozpoczynania praktyki sup jogi, poświęć swój czas. poruszaj się powoli. Ciesz się doświadczeniem, a także nie spiesz się. Rushing tylko spowoduje, że je jesienią lub potencjalnie zostaną zranione. Słuchaj swojego ciała, a także poświęć swój czas, jak zmieniasz się na nowe doświadczenia!
Zacznij prosto
Oprócz poruszania się powoli, zacznij po prostu. Jeśli jesteś w klasie SUP YOGA, twój trener wykorzysta swoje doświadczenia w tej dziedzinie, aby Cię poprowadzić, jednak jeśli wychodzisz, aby spróbować go sam, nie gryź więcej niż można żuć. zacznij od najbardziej fundamentalnych, jak również prostych pozów. Zacznij od pozów, które są łatwiejsze do równowagi z jak kotami, a także krowa lub psa w dół.
BEST SUP YOGA Paddle Boards
Jeśli chcesz kupić Paddleboard do Yogi, jest kilka rzeczy do rozważenia. Najważniejszą rzeczą, jaką powinieneś szukać, jest stabilność. Zazwyczaj szerszy sup, tym bardziej jest to. Tak więc powinno być pierwszą rzeczą do rozważenia.
Inną rzeczą do myślenia, szukając idealnej płyty dla jogi, jest grubość. Podobnie jak w przypadku szerokości, grubość tablicy pomoże w stabilności.
Ponieważ stabilność jest ważna z jogą, a także z paddle Boarding Beginners, pamiętaj, aby sprawdzić naszą listę 7 najlepszych płyt paddle dla początkujących. Tam odkryjesz dogłębne opisy, a także więcej aspektów desek, jak również na to, czego szukać. Ale żebyś twierdzić, że dziś są krótkie, tutaj są trzy fantastyczne wybory desek dla SUP YOGA …
Aqua plus nadmuchiwany sup
Niektóre mogą być sceptyczne w stosowaniu nadmuchiwanego sup na jogę, jednak jest to naprawdę preferowane przez wiele. To praktyczne. Możesz go przechowywać, a także łatwo transportować. Jest lekki. Jak również ta konkretna tablica jest szeroka, a także przychodzi z tym, czego potrzebujesz!

Aqua Plus 11FTX33Inx6in Nadmuchiwane SUP dla wszystkich poziomów umiejętności Stanowisko Paddle Board, Regulowany … 1 rok WarraNTTY na materiałach
Styl sztywny: czuje się bardzo podobny do trudnej płyty Skonstruowany z dodatkową warstwą PVC szyn planszowych są bardzo …
Ultra Portable: Deflated Jest to tylko 1 stopa średnicy o 38 “. Muszła rozmiar: 11’x33” x6 “gruba. Waga 20,3 funtów, maksymalna Capactiy wynosi do 350 funtów, stabilna, a także fantastyczna dla wszystkich poziomów umiejętności, a także warunki.
Funkcje pokładu: 5mm Comfort Diamond Groove Traction for Grip. 11 sztuk 316 stali nierdzewnej D-rings, a także bungee na przednim pokładzie do przechowywania.
Kompletny pakiet: płyta, regulowana łopatka aluminiowa, Voyager Isup Travel Plecak, Pasek na ramię, Zwinięty Smycz, Wodoodporna torba, Finę wyjmowaną, Podwójna pompa akcji: Podczas pierwszej fazy …

Sprawdź najnowszą cenę

Spokojne życie nadmuchiwane sup
Jest to jedna wspaniała opcja nadmuchiwana SUP. Jest gruby 6 cali, dzięki czemu możesz zaufać stabilności tego! Podobny do powyższego, podobnie do smyczy, pompę do napełniania, a także o wiele więcej.
Sprzedaż

Serenelife Nadmuchiwane Stojak Paddle Board (6 cali Gruby) z akcesoriami Premium i Carrybag | … Szeroki SUP Style – Serene Life Stand Up Paddling Style ma 10 ‘Długość, a także zapewnia 32 “szerokości talii do poprawy stabilności, a także równowaga podczas stania
Doskonała manewrowość – Triple Dotal Panel Pable Assist Board zwiększa szybkość ogólną, obsługę, a także sterowanie, aby ułatwić korzystanie przez dzieci, nastolatki, a także dorośli podobnie
Nie poślizg Miękki Top Deck – Fantastyczna dla początkujących, nasza Paddleboard jest wykonana w celu wcześniejszego odkrycia, a także w przypadku mniejszych wypadków lub obrażeń powinieneś spadać – dzieje się nam wszystkim!
Nadmuchiwane i przenośne – zabierz swoją wiosłową z tobą, gdziekolwiek jesteś! Szybko nadchodzi lub deflustuje do prostego przechowywania, dzięki czemu jest idealny na jezioro, rzekę lub ocean.
Kompletny zestaw Paddleboard – Każda płyta Paddle Serenelife jest podobnie wyposażona w przyrodnicze podstawy, w tym zwiążkowate smycz do mankietu do mankietu smycz, pedał wiosłowy, ręczną pompę powietrza, zestaw akcesoriów do naprawy i …

Sprawdź najnowszą cenę

Sztywny sup isle cruiser
Jeśli chcesz sztywny sup dla jogi, to ten krążownik Isle jest wspaniałym wyborem. Ma fantastyczne recenzje, ma 32 cale szerokości, a także 4,5 cala grubości!

Isle Cruiser Stand Up Paddle Board & SUP Bundle – sztywna deska z lekkim rdzeniem piankowym, a także miękki, … Wszechstronna tradycyjna konstrukcja SUP: sztywna, a także stabilna dla jeźdźców wszystkich poziomów umiejętności. Idealny do zajęć, takich jak paddling, joga, wędkarstwo, a także więcej. Ten budynek sprawia, że ​​krążownik sztywny jak …
Wytrzymały budynek z wygodnym miękkim górnym górnym: ultra-trwałe pokład miękki z wyściółką skóry Croc dla wygody, a także przyczepności. Formowany rdzeń piankowy EPS z podwójnymi drewnianymi przegrodami do wytrzymałości, a także sztywności, ale …
Obejmuje pełny pakiet akcesoriów: Każda płyta wiosła jest wyposażona we wszystkie wymagane na wodę. Zawiera hybrydę węgla regulowanej SUP z nylonowym ostrzem, 8 ‘smyczką cewki, a także nylon …
Specyfikacje rozmiarów: 10’5 “Design waży 24 funty. Szeroka postawa zapewnia stabilność do połowów, jogi, a także działalność gospodarstwa domowego. Do 235 r. Pojemność wagi.
Po co Shop Isle? Urodzony, a także hodowany na wodzie w San Diego w Kalifornii od 2004 roku

Sprawdź najnowszą cenę

SUP YOGA GEAR.

Możesz kwestionować, jakie masz przyjemne, a także bez ryzyka SUP YOGA Doświadczenie? Oto, co do tej pory mamy …
ŁYK
Oczywiście będziesz wymagał tabeli płyty wiosła. Jeśli nie jesteś gotowy zainwestować w jedną dla siebie, używając powyższego wpisu, zawsze możesz odkryć lokalizację do wynajęcia. Więcej niż prawdopodobne, jeśli pójdziesz na plażę lub duży zbiornik wodny, odkryjesz wynajem deszczownia stojące.
Łopatki.
Posiadanie łopatek może być jeszcze jedną rzeczą, którą wymagacie, które wydaje się oczywiste, jednak nie mogliśmy tego wyjść! Mimo że może nie być wiosłował podczas sesji sup jogi, zamierzasz je wymyślić do wody, a następnie z powrotem na ziemi.
Smycz
Jeśli zamierzasz zrobić sup jogę, zaleca się również, abyś miał smycz. To nie rodzaj, którego używa psa. To rodzaj, które przechodzi wokół swojej kostki, a także dołącza cię do swojej planszy. Jeśli jesieni, chcesz się upewnić, że zostaniesz blisko swojej planszy. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, aby się wyśliznąć ze strony, a także głowę dalej niż czujesz, że możesz bezpiecznie pływać.
Pfd.
Nawet jeśli jesteś wspaniałym pływakiem, zawsze jest najlepszą metodą przynoszenia i / lub noszenia osoby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *