Jak piankowa rolka ścięgna
Wszystko na korzyść ciasnych ścięgien, powiedz “ja”! Całkowita cisza … ponieważ nikt nie lubi sztywnych ciasnych mięśni, zwłaszcza ścięgna. Nie wiem o tobie, ale moje nogi mogą się ładnie obolały po ciężkim dniu cardio. Obejmuje to te czasy, kiedy się rozciągnąłem przed i po ćwiczeniu.
Jeśli próbujesz jak najlepiej wykorzystać każdego dnia w tygodniu treningu i szukasz sposobów, aby kopnąć sztywnego mięśni na bok, piankową toczącą się ścięgno to odpowiedź. Walcowanie pianki jest techniką wyzwalania samowystarczalnego (SMR), który pomaga złagodzić szczelność, bolesność i zapalenie mięśni. Niektórzy ludzie decydują się na pianę przed treningiem, niektóre wybrać po treningu, a niektóre wybrać obie.

Niezależnie od preferencji, istnieje wiele korzyści, które można zbierać z walcowania piankowego, takiego jak ból mięśni, zwiększając swój zakres ruchu, tymczasowo zmniejszając pojawienie się celów cellulitu w zarządzaniu objawami fibromialgia i pomaga rozluźnić się. Czy już wzbudziłem twoje zainteresowanie? Jeśli tak, oto 411 na wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak piankować ścięgno roll.
Kiedy foam rzucić ścięgno
Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym, jak spłynąć rolki ścięgno, kiedy to zrobić. Wybór zależy od ciebie. Niektóre osoby wybierają fantazję przed treningiem, podczas gdy inni wybierają walcowanie pianki. Nie ma “właściwej odpowiedzi”, ale korzyści będą różnić dla wszystkich.
Triggerpoint 13 “Grid Foam RollerFree Online Instructional Filmy
Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że kiedy spędzasz zbyt długo na jednym miejscu, ryzykujesz siniakiem i obrażeniami. Ryzyko tego jest jeszcze większe na “zimnym mięśniu” (aka przed treningiem). Podczas zwijania zimnego mięśnia, najpierw będziesz chciał z łatwością ułatwić ciśnienie, aby uniknąć dalszego uszkodzenia powięzi i powodując zapalenie.
Jak długo powinno ci się rolować
Kolejnym krokiem w nauce, jak pianki rolki ścięgno, wiedząc, jak długo powinieneś to zrobić. Obiecuję w niektórych przypadkach, że byłem na siłowni i wydaje się, że ludzie są walcowani przez ponad godzinę. Osobiście uważam, że to nadmierne. Możesz piankować ściągacze przez około 30 sekund na minutę na każdą nogę, aby pomóc złagodzić węzły i bolesność. Pamiętaj – nie chcesz relokować zbyt szybko, ponieważ wtedy możesz nie mieć wystarczającej ilości presji. Oznacza to, że nie otrzymasz korzyści z walcowania i nie zrobi to zbytnio dla tych sztywnych mięśni.

Kiedy nie powinieneś się obejść
Podczas uczenia się o tym, jak piankować Roll Hamstrings, prawdopodobnie musisz się dowiedzieć, kiedy nie powinieneś. Najpierw pierwsze rzeczy, nie powinieneś się przewracać bezpośrednio na stawie ani kości. Niezbędne jest również, aby nie przewrócić się do miejsca, w którym doświadczasz nadmiernej ilości bolesności. Może to wydawać się oczywiste, ale jeśli jesteś poważnie ranny, powinieneś również uniknąć przewrócenia podkolanami. Kolejną wytyczną kciuka podczas toczenia jest czekanie 24-48 godzin między sesjami. Daj swojemu ciału czas na odpoczynek i wyzdrowieć przed rzuceniem go w mieszankę.
321 Silna rolka piankowa o średniej gęstości 13 “wałek piany z bonusą 4K ebook
Jak piankować ścięgna
Teraz, że znasz trochę o tym, jak rzucić Hamstrings, nadszedł czas, aby wyrywać rolkę i do pracy. Oto jak rzucić ścięgno:
Zacznij w pozycji siedzącej rękami na podłodze.
Przedłużyć lewą nogę przed sobą i zginąć najlepsze kolano, więc wspiera cię.
Umieść rolkę pianki pod górnym lewym ścięgnięciem najlepiej poniżej glute.
Korzystając z rąk i stopy na podłodze, skała tam iz powrotem, aby przewrócić ścięgno. Rzucaj wystarczająco, aby twoja stopa wygina się i powoli odwrócić.
Zrób to przez 30 sekund do 1 minuty, a następnie powtórz po drugiej stronie.

Zakończyć
Walcowanie pianki jest wspaniałą techniką, która pomoże zmniejszyć, obolałe i zapalone ścięgno.
Oprócz spieniania rolek ścięgna (patrz wyżej), obejmowaliśmy wiedzę, kiedy do foam roll Hamstrings, jak długo powinieneś być rolką piankową, a gdy nie do rolki piankowej.
Jesteśmy przekonani, że jeśli regularnie rozpoczniesz piankę, zaczniesz zauważać różnicę w twoich szczelnych i przepracowanych ścięgnach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *