Witam! jak ci minął tydzień?

Cieszę się, że uciekam w SoCal, biorąc pod uwagę, że przegapiłem chodnik, gdy byłem w Minneapolis. Nawet moi przyjaciele, którzy mieszkają w legalnych zimnych klimatach, powiedzieli, że nie są gotowi do biegania podczas podróży na blogu – więc nie jest to, że jestem całkowicie mięczakiem z zimnem.
Moje najbardziej aktualne filmy

Marathon Training Day 4
MARATON TRICH TRINGING DZIENNIK DZIEŃ 4

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 21 sekund

Następny
Maraton treningowy dzień 5
04:34

Na żywo
00:00.
08:21.
01:21.

Tyle że jestem absolutnie. Nie mogę sobie z tym poradzić.

Ale to nie moja wina. Mam stan zdrowia lub sorty, które sprawiają, że jestem o wiele bardziej wrażliwy na zimno i ciepło. To nauka.

Piątkowe ulubione czas na blogu losowość

1. Ten przewoźnik pomidorów do maratonu. Tyle że – dlaczego nie uczynili z tego przewoźnika bananowego?! Czy biegacze w Japonii jak pomidory nad bananami?

2. Niezwykle miękkie blaty zbiornikowe. Poszliśmy w podróż podczas podróży, ponieważ torba Janae zgubiła się. Zidentyfikowałem te niesamowicie miękkie zbiorniki w sprzedaży i wybrałem kilka do nakładania warstw.

3. Mój wielki sweter jelenia z Target. Jeden z moich przyjaciół (nie podczas podróży) dokuczał mi tego swetra jakiś czas temu, więc zawsze o tym myślę, kiedy go noszę. Cieszę się, że niektórzy z was się to podoba i zapytało o to.

4. Duże kobiety wielka miłość. Dzisiaj dogoniłem finał i jestem niesamowicie smutny, że to koniec. Uwielbiałem ten program!

5. pożyczony. Dorastając w kościele (czasami pozwalali mi sikać) uwielbiałem sezon wielkopowieniowy. Po prostu czuję, że jest to niesamowicie duchowe i wyjątkowe nawet bardziej niż Boże Narodzenie. Ale tęskniłem za Środą popielcową, ponieważ byłem poza miastem (i i tak nie zdawałem sobie sprawy). Na szczęście moje Pops pisze mi o winnym przypomnieniu.

6. Moja czerwona walizka była prezentem, ponieważ moi podglądacze wiedzą, że dużo podróżuję. Pamiętam, kiedy to dostałem, myśląc, że to za dużo, po prostu nie jestem fantazyjna i używana po prostu podróżując ze starymi torbami TJ lub cokolwiek innego.

Ale ilekroć przechodzę przez lotnisko, jestem niesamowicie szczęśliwy, mam tę walizkę, ponieważ toczy się na bok lub regularnie i jest łatwy do manewrowania z mrożoną kawą w drugiej ręce (co jest kluczowe dla podróży).

Pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona rzecz dzisiaj?

Kąt

Kąt

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *