Najnowsze obawy z pudełka historii @runeatrepeat na Instagramie

Run Eat Powtórz pytania i odpowiedzi – kwiecień 2021

Jak zainspirować się do ponownego biegania po roku bez wyścigów i teraz poza kształtą

Czy kiedykolwiek zajmowałeś się niedokrwistością podczas prowadzenia miesięcy o wysokim przebiegu?

Budzi butelkę z wodą, aby zagwarantować, że wypiję znacznie więcej wody?

Jakie witaminy bierzesz? Suplementy?

Jak odkryłeś dni odpoczynku? Pomoc!

Myśli o Nachos?

1. Dokładnie jak zainspirować się do biegania po roku bez wyścig
Przyznaj, że ty (i wiele innych osób) żyliście z niezrównanymi czasami. Trudno było po prostu iść do sklepu spożywczego. Trudno było iść do łazienki !! (bez TP)

I tak, trudno było pozostać aktywnym, a także popchnąć się tak, jak podczas treningu na wyścig. To, co zrobiłeś lub nie zrobiłeś w ciągu ostatniego roku, jest w przeszłości. Zostań tam, gdzie jesteś dzisiaj, a także przenieść się do przodu.

5 Sugestia, aby zainspirować się do ponownego uruchomienia:

Ustaw cel, który możesz osiągnąć w ciągu najbliższych 12 tygodni. skomponuj to. [Jeśli masz długoterminowy cel – skonstruuj to również, abyś mógł uwierzyć o ogromny obraz.]

Zdecyduj dokładnie, w jaki sposób będziesz odpowiedzialny. [Zarejestruj się na wyścig lub wyścig online. Zrób to z kumplem. Nagradzaj się, gdy skończysz…]

Wybierz plan, który pomoże Ci osiągnąć cel. Upewnij się, że jest to rozsądne, gdzie jesteś dzisiaj. Nie używaj planu, który użyłeś w przeszłości, kiedy byłeś w znacznie lepszym kształcie.]

POCZĄTEK! Zacznij i biegnij.

Skoncentruj się na rozwoju, a także świętuj każde małe zwycięstwo.

2. Czy kiedykolwiek zajmowałeś się niedokrwistością podczas prowadzenia miesięcy o wysokim przebiegu?
Nie rozumiem, jednak możliwe, że mogłem albo mieć niewielką sytuację, albo poszedłem z atakiem anemicznego, gdy prowadziłem wyższy przebieg. Miałem kilka objawów (zmęczenie, chłodne dłonie/stopy, trudności ze snem), jednak są one podobne do objawów niedoczynności tarczycy (które mam), więc może to być.

Mam całkiem bardzo plan diety bogaty we wszystkie produkty spożywcze, a także witaminy, które sugerują, aby pomóc uniknąć niedokrwistości, aby upewnić się, że mogła to działać na moją korzyść. Inne elementy – nie działa w moim gospodarstwie domowym i/czy też poradziłem sobie przez długi czas, co uniemożliwiło mi upewnienie się, że może to powstrzymać mnie przed przewinieniem się w anemikę? (Nie jestem lekarzem, ale jestem profesjonalistą w rudego Meksykanów z Pico i to są moje przypadkowe przemyślenia na ten temat).

Jeśli jesteś anemiczny – odkryj, co go wyzwala. Niedokrwistość związana z sportowcami wytrzymałościowymi jest wielu powszechnie wywoływanych przez niedobór żelaza. Istnieje jednak możliwość, że jest to coś innego, więc pamiętaj, aby współpracować z lekarzem, a także z trenerem zdrowia i odnowy biologicznej lub zarejestrowanym dietetykiem, który koncentruje się na pracy ze sportowcami.

3. Najlepsza butelka z wodą, aby zagwarantować, że piję znacznie więcej wody?
Korzystam z tej butelki z wodą na 32 uncji. Wykorzystałem, aby mieć 48 uncji, jednak była to bestia do noszenia. W mojej torebce nie był w formie, więc tak naprawdę trzymałbym ją jak duży szczeniak przez cały czas.

4. Jakie witaminy bierzesz? Suplementy?
Okej… więc… cóż, ja… um… biorę dużo witamin i suplementów. Są trochę drogie w porównaniu z tym, co wykorzystałem (multi-witamina kobiet ze sklepu), jednak przeprowadziłem wiele badań nad najlepszymi suplementami i witaminami, a także to, jakie biznes są najlepsze pod względem żywieniowym jakość.

Thorne Multi-Vitamin Elite AM/PM-To jest 3 w nocy, a także 3 rano, co wymagało mnie, aby uzyskać znaczącą pigułkę

Bioastin Astaxanthin – Słyszałem, że to jak pobranie pigułki z filtrem, a także natychmiast kupiłem butelkę. Lubię biegać, jednak nie lubię być na słońcu. Jestem wyjątkowo jasnoskóry, nie opalli się i zrzucaj bardzo szybko (problemy rudego). Mimo że umieściłem filtro, uważam, że za tym suplementem powinienem wykorzystać lil dodatkową pomoc. Podobnie wspiera staw i zdrowie oczu.

Nowy rozdział kości kości – jest to suplement wapnia sformułowany do wyższej absorpcji.

KOLAGENIZER BONE – Pomaga wzmocnienie tworzenia kolagenu kości, a także przyjmuje się dokładnie w tym samym czasie.

Jest to dla mnie niezwykle niezbędne, ponieważ po złamaniu stopy poprosiłem lekarza, aby wysłał mnie na badanie gęstości kości (uważam, że mój doktor dobry przyjaciel był tym, który to zasugerował). Mój lekarz zgodził się, ponieważ nie mogliśmy naprawdę dowiedzieć się, dlaczego lub dokładnie, jak złamałem stopę (nie wydawało się, że nie działało to związane, ponieważ nie przesadzałem, nie zwiększałem odległości ani trudności itp.).

Cóż, okazuje się, że mam osteopenię… a także to jest dzikie, ponieważ nie mam żadnych typowych elementów niebezpiecznych [białe i orientalne kobiety, tryb życia, mała ramka, palenie itp.… – Nie]! Unikałem sprawdzania, dlaczego/jak to miało miejsce, ponieważ podejrzewam, że dzieje się tak z powodu połączenia moich problemów z jedzeniem w przeszłościGE I Skorzystałem na college’u.

Tak czy siak. Niezwykle ważne jest, aby pomóc mojej gęstości kości pozostania silnym! Więc wyrównałem swój suplement wapnia, a także wziąłem kolagen.

Melatonin – aby pomóc mi zasnąć, bo postaram się pozostać całą noc na Instagramie, a także Tiktok. Jednak biorę tylko 1 mg.

*Uwaga: właśnie to biorę, a nie rekomendacja. Sprawdź u lekarza, zanim spróbuje czegoś nowego.

5. Jak odkryłeś dni odpoczynku? Pomoc!
Okej… Mam zamiar zapewnić ci trudną miłość. Weź głęboki oddech. Pochodzę z świetnego miejsca.

Dni odpoczynku nie można negocjować, ponieważ:

Chcesz zapobiec obrażeniom – powinieneś zapewnić swoje ciało czasu na odpoczynek, a także odzyskać. Brak możliwości biegania przez 8 tygodni (lub więcej!) Sucuje. Wolę spędzić 2 dni w tygodniu! (Nie odkryj tego trudnego sposobu.)

Chcesz szybciej – musisz zapewnić swoje ciało czas na odzyskanie treningów. Jeśli biegasz codziennie, nie jesteś w stanie biegać na świeżych nogach, a także popychać się podczas treningów. Więc to wszystko po prostu „Meh”, które nie pomogą ci przenieść pełnego potencjału.

Nie rozumiesz dużo lepiej niż Twój trener lub plan szkoleniowy – jeśli przestrzegasz planu treningowego, jestem pewien, że obejmuje on odpoczynek i powrót do zdrowia. Jest to w planie, ponieważ jest opracowany, aby działać lepiej/szybciej/silniejszy, jednak jest to proces (proces wymagający odzyskania).

6. Myśli o Nachos?
Tak proszę!

Jeśli masz pytanie… zapytaj! DM mnie na Instagramie lub jak w polu IG Stories.

Śledź @RuneAtrePeAt na Instagramie, aby uzyskać więcej!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Wybierz je:

Czy musisz się piankować? Dokładnie, jak wiele mil przebiegam, a także znacznie więcej pytań i odpowiedzi

Czy musisz się piankować? Dokładnie, jak wiele mil przebiegam, a także znacznie więcej pytań i odpowiedzi

Dokładnie jak niezbędne jest toczenie pianki? Dokładnie jak wiele mil przebiegłasz? Mój pierwszy plan biegania. Dokładnie jak odkryć trenera biegania. troska a

Sesja Instagram Live-Q i A, a także inna zabawa w biegu!

Sesja Instagram Live-Q i A, a także inna zabawa w biegu!

Witam! Jak leci? Po prostu chciałem sprawdzić, jak i stwierdzić Cześć… Cześć! Oprócz aktualizacji najnowszego biegu, a także jedzenia

Dzisiaj prowadziłem ikony, aby udostępnić w mediach społecznościowych

Dzisiaj prowadziłem ikony, aby udostępnić w mediach społecznościowych

@RuneAtrePeat Instagram Pytania i odpowiedzi Dokładnie Jak zainspirować się do biegania po roku bez wyścigów, a teraz nie ma kształtu, czy kiedykolwiek

21 najlepszych uruchamiających kont na Instagramie, które są teraz zgodne

21 najlepszych uruchamiających kont na Instagramie, które są teraz zgodne

Lista najlepiej działających kont na Instagramie. 21 najlepszych biegaczy na Instagramie, aby przestrzegać w 2020 roku. Różnorodność, a także nowy bieg

Dokładnie jak wydostać się z bieżącego rutyny – wkładki obuwnicze, a także więcej: Pytanie Aug 3

Dokładnie jak wydostać się z bieżącego rutyny – wkładki obuwnicze, a także więcej: Pytanie Aug 3

Co jeśli jesteś równie wyczerpany do ucieczki? Dokładnie jak wydostać się z bieżącego rutyny? Lexus Lace Up Irvine Half Marathon. Buty biegoweNajlepszy Run Eat, a także powtarzaj od kwietnia 2018 r.

Najlepszy Run Eat, a także powtarzaj od kwietnia 2018 r.

Najlepsze wiadomości, a także przepis na blogach podcastów z kwietnia. Najlepsze sugestie dotyczące filmu Boston Marathon, a także 3 komponentów

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *