Mike Arnold

Postęp leków wykorzystywanych z perspektywy czasu

Cykl vs. ciągłe użytkowanie. Temat ten był dość widoczny w ciągu ostatnich 10 lat, a także znacznie więcej BB’RS zadaje pytanie… „Co to jest duże?” Nie jest to zaskakujące niesamowite ilość sprzecznych informacji krążących w Internecie dotyczącą funkcji leków wykorzystujących w kulturystyce. Prawdę mówiąc, odpowiedź na tę troskę nie jest tak czarno -biała, jak niektórzy ludzie to robią. Z osobistymi celami, genetyką, okolicznościami życiowymi, a także zasadami pracy, wszystkie funkcjonowanie w zdolności BBR do rozwoju, a także zachowania tkanki masowej mięśni, przyjęcie wąskiej umysłu na ten temat może prowadzić do mniej niż idealnej ścieżki . Niedługo zajmiemy się kilkoma z powyższych elementów, jednak zanim to zrobimy, niektórzy mogą odkryć, że pomocne jest minuta, a także pokazać historię leków wykorzystanych w naszym sporcie; zwłaszcza metody, a także systemy przekonań poprzednich pokoleń. Ponieważ kontrast między różnymi pokoleniami staje się widoczny, najlepiej będzie gościć świeży i wyraźniejszy punkt widzenia, gdy szuka odpowiedzi na tę troskę w swojej własnej podróży BB.

Od samego początku zawsze istniały BB’RS, którzy popchnęli kopertę, wybierając oderwanie się od tradycji swoich czasów, a także pójść po znacznie bardziej czujnej ścieżce pod względem zastosowania leków. Mimo to za każdym okresem był oznaczony zestaw typowo przyjętych wytycznych, które wspierały typ sterydów wykorzystywania dla większości osób w tym czasie. Przez dziesięciolecia koncepcja jazdy na rowerze (metoda, w której BB’RS podaje sterydy przez wcześniej określony czas, przestrzegany przez określony, zwykle równy, ilość wolnego) była stosowana przez praktycznie wszystkie BB’R, Zarówno amatorzy, jak i eksperci. Cyklowanie postrzegano jako integralną, a także wymaganą część subkultury sterydów. To kontynuowało całą metodę z lat 80 -tych, a także na początku lat 90. Oceniając literaturę tego dnia, widzimy ten sentyment powtórzony przez zmarłego Dana Duchaine’a (dobrze zrozumiany i wyjątkowo szanowany guru steroidowy) w jego stale popularnych publikacjach, takich jak podziemny podręcznik steroidowy. Nie potwierdzony jako taki, który jest umiarkowany w swoim podejściu, Dan był odpowiedzialny za wprowadzenie wielu znacznie bardziej ekstremalnych metod w BB, ale w prawie wszystkich jego zaleceniach zasugerował użycie sterydów w „cyklach”.

Gdy osiągnęliśmy naszą metodę w latach 90., byliśmy świadkami gwałtownego wzrostu zatrudnionych dawek, a także czasu, gdy BB’R pozostał na narkotykach. Mimo to wiele BB’R, w tym profesjonalistów, wzięłoby czas wolny w różnych punktach przez cały rok. Podczas gdy ilość czasu wolnego może zmniejszyć członka rodziny do ilości czasu poświęconego, przekonanie, że przynajmniej długi czas był wymagany w zakupie, aby umożliwić ciału detoksykację, a także markery zdrowia i dobrego samopoczucia, aby powrócić do normy , łatwo było zaakceptować i śledzić. Nawet dzisiaj wiele pro BB’R nadal bierze wolne według ich potrzeb, a kontrole lekarskie są rutynową częścią ich rutyny. Często ich użycie opiera się na ich występach konkursowych, a Manchester City Koszulka zatem, tych, którzy wykonują kilka programów przez cały rok, z konieczności pozostaną przez większy czas, podczas gdy ci, którzy walczą tylko wtedy, gdy rocznie lub mniej nie mają wymagania zachowania tak obszernego harmonogramu PED. Patrząc na postęp wykorzystywania leków w ciągu ostatnich 50 lat, niezaprzeczalne jest, że nastąpił wzór w kierunku znacznie bardziej ekstremalnego zastosowania.

Modyfikacja perspektywy

Jestem silnym przekonaniem, że jednym z głównych powodów, dla których widzimy tak dużą liczbę osób rekreacyjnych wybierających pozostanie na długotrwałym, jest utrata zmartwień dotyczących AA, a także ich potencjalnych skutków ubocznych. Około 20 lat temu głównym narzędziem motywacyjnym wykorzystywanym do znieczulenia osób z wykorzystania AAS był strach. Jednak ten wysiłek oparty na strachu nie był uprawiany na podstawie prawdziwej oceny sterydów, a także ich skutków ubocznych, jednak polegał raczej na dezinformacji, aby skierować ludzi od tych leków. Nierzadko programy akademickie na poziomie szkolnym malowanie sterydów jako leków śmierci, w których nieuniknione było, że jednostka albo straci życie, albo doświadczy poważnych/życia narażających się na skutki uboczne. Przez pewien czas zadeklarowano nawet, że sterydy nie zrobiły nic, aby rozwinąć tkankę masową mięśni lub zwiększyć wydajność u sportowców. Urządzenie propagandowe było w pełni, zanim zmarł Lyle Alzado, wraz z systemem akademickim, mediami, a nawet niektórymi w sąsiedztwie medycznym, głosząc, że sterydy były przyczyną mózgu Alzado CANcer.

Jednak, jak pokazała historia, gdy liczba zostanie utracona, trudno jest odzyskać. Przy tak ograniczonych beztroskich informacjach oferowanych z tych źródeł, a także z nielicznymi lokalizacjami do zakupu, aby zdobyć prawdę, większość informacji nauczanych przez organizacje teSes zostało zakwestionowane i/lub odrzucone przez populację docelową. Niestety często obejmowało to rzeczy, które były również prawdziwe. W miarę upływu lat, a także steryd wykorzystujący dzielnica wzrosła, nasze rozumienie tych leków, a także ich skutki uboczne wzrosło, zarówno badacze medyczne, jak i anegdotyczne dowody przyczyniają się do stale rozwijającej się podstawy zrozumienia. Choć mi się to zadowoliło, że widzę sterydy reprezentowane w znacznie bardziej zrównoważonym świetle, wydaje się, że kilka z dzisiejszych pokoleń poszło równie dobrze w innym kierunku, odrzucając sterydy, na które zasługują. Jest to niepokojące, pod warunkiem, że te leki, jeśli są wykorzystywane, mogą spowodować poważne skutki uboczne, w tym śmierć. W dokładnie w ten sam sposób, jeśli leki te są wykorzystywane odpowiedzialnie, a także zgodnie z ustaleniem zdrowia psychicznego, głównie można uniknąć głównych problemów.

Kolejnym ogromnym powodem, dla którego widzimy tak wiele BB’R, aby pozostać na lekach długotrwałych, jest wpływ Internetu. W żadnym innym momencie w historii nie mogliśmy dotrzeć do tak dużej liczby osób w tak krótkim czasie. Kiedy rozpowszechniane informacje są precyzyjne i przydatne, jest to błogosławieństwo, jednak gdy są one niedokładne i szkodliwe, jest to przekleństwo. Jak na ironię, wraz z tą wyższą zdolnością do wpływania na ludzi przychodzi całkowity brak odpowiedzialności. Przed internetem, jeśli naprawdę miałeś nadzieję mieć głos w tej społeczności, musiałeś pokazać swoją wiarygodność, a także kompetencje w sklepie, zapewniając ci ten głos. W dzisiejszych czasach wszyscy mają otaczającą światową ambonę, z której można głosić swoje przesłanie. Wystarczy trochę inteligencji, trochę charyzmy, silnych twierdzeń, a także spadkobiercy wiarygodności w ruchu programu tych osób, przyciągając zainteresowanie łatwowierności, a także ignoranckie. Niestety, nie wszyscy, którzy ubezpieczają, aby przynieść światło masom, są tak korzystne, jak się wydają. Nigdzie nie jest ten prawdziwszy niż w dziedzinie leków poprawy wydajności. Łatwo jest dokładnie zobaczyć, w jaki sposób dealer lekarski lub powiązany z rynkiem może skorzystać, gromadząc tłum „obserwujących”, którzy są podekscytowani przestrzeganiem swoich zaleceń. Niezależnie od intencji, World Broad Web oferuje potężną platformę do krążenia informacji, a także bez żadnych władz tej informacji dla dokładności, kłamstwa są szybko propagowane.

Oprócz osób z motywami osobistymi, sieć jest zapakowana (prawie całkowicie z opinią) z deklarami dotyczącymi tego, czego potrzeba, aby wejść do szeregów profesjonalnych pod względem używania leków. To naprawdę komiczne, że 99% osób, które ubezpieczycie, aby zrozumieć, co wykorzystuje wszystkie pro bb’r, nigdy nie zrozumiało ani nawet nie rozmawiało z jednym pro bb’r na temat ich schematu PED. Dla wielu z tych osób ich jedynym źródłem informacji na ten temat są inne ignoranckie osoby, które zbierają swoje informacje z BB, które są prawdą, z których większość jest fałszywa). Ta nieustanna rozmowa miała praktycznie uniwersalny efekt systemów przekonań niedoinformowanych, prowadzących do wielu wieków, że wszystkie pro bb’r wykorzystują 2-3 gramów testosteronu tygodniowo, 15-20 IU GH dziennie, a także Chelsea FC Koszulka 100 IU Leicester City Koszulka of Insulina codziennie (lub później). Łatwo jest dokładnie zobaczyć, jak miałoby to znaczący wpływ praktyk PED dzisiejszych BB’RS.

Wcześniej stwierdzono, że to pokolenie brakuje cierpliwości, a także przy tak dużej ilości społeczeństwa ukierunkowanego na natychmiastową satysfakcję, oskarżenie jest dopasowane. Nie możemy winić BB’R za tak szybko, jak to możliwe; To jest tylko naturalne. Jednakże, jeśli dotyczy to leków BB, pragnienie rozwoju powinno być złagodzone z pewnym umiarem, a także samokontrolem. Jest to szczególnie prawdziwe dla początkujących, którzy nie mają żadnego wymogu, aby przejść na całość na tym etapie rozwoju. Nie było dawno temu, kiedy powszechne było nowicjusz sterydowy, a także powoli pracuje nad swoją metodą w dawce podczas rozwoju. Dawkowanie opierało się na potrzebie. Zatrudnienie zaawansowanych dawek najlepiej od samego początku nie było nawet kwestią. Oczywiście nie wszystkie BB’R przestrzegały tej ścieżki, jednak tak samo, tak właśnie było. Rzeczy zmieniły się dramatycznie, ponieważ wtedy. Teraz widzimy, jak Stark Nowicjusze wstrzykują 2 gramy znacznie większej liczby różnych sterydów, często z dodatkowymi dodatkowymi lekami. Pomijając bezpieczeństwo, przeważająca większość mniej zaawansowanych BB’RS nie byłaby nawet w stanie w pełni skorzystać z tych ogromnych dawek.

Kontynuacja w części 2…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *