Właśnie prowadziłem najświeższy, a także najświętszy maraton mojego do tej pory – maraton Jerozolim. tutaj jest trochę podsumowujące, a także wiele zdjęć…

Pierwszy. Obudziłem się na długo przed swoim alarmem, ponieważ jestem w jakiejś Boca Juniors Koszulka losowej strefie czasowej, w której nie jest już Kalifornia, jednak nie jest to Izrael dla mojego zegara ciała. I tak nie spodziewam się wspaniałego snu przed dniem wyścigu, więc nie ma dużego.

Podjąłem decyzję, aby zacząć się wcześnie przygotowywać. Biorąc pod uwagę, że miałem czas zabić, głupio sprawdziłem wyniesienie programu wyścigowego w nadziei, że z dnia na dzień zmienili go na niesamowicie płaski i/lub zjazdowy maraton. Nie. No cóż.

Zrobiłem płatki owsiane, a także kawę z czajnikiem z gorącą wodą.

Wskazówka: możesz użyć hotelowego ekspresu do kawy do tworzenia płatków owsianych, nie korzystając z kawy, a także po prostu „warzenie” gorącej wody.

Mamy jednak pudełka śniadaniowe przed wyścigiem, biorąc pod uwagę, że nie rozumiałem, co będzie w tym, zjadłem płatki owsiane, a także kilka kropli Ricola. Uratowałem te gadżety po wyścigu. Smakowali tak świetnie, biorąc pod uwagę, że byłem dodatkowy głodny. Poważnie skończyłem w hotelu później tego dnia, jedząc je z zachwyconą ciszą.

Podsumowanie Dnia Race w Jerozolimie Maraton

Byłem z małą grupą biegaczy, jednak nikt inny nie prowadził pełnego maratonu. To nie jest pełna grupa, kilka z nich również działało 10K. Jednak tutaj jest Charlotte, Rer, Lisa, nasz przewodnik po wycieczkach Gabby, a także Fara.

Jedna z moich nowych dobrych przyjaciół, Lisa, prowadziła go w przeszłości, a ja zapytałem ją: „Dlaczego nie prowadzisz w tym roku?”

„Ponieważ nie jestem głupi!” Stwierdziła najsłodszym akcentem południowoafrykańskim. Jest urocza, jednak dalej pragnęła przyjaciela!

Przed wyścigiem spędzaliśmy czas w namiocie kempingowym, a także bardzo ostrożnie sprawdziłem kierunki zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jestem niesamowicie zachwycony, że mieli gdzieś, aby przechowywać nasze biustonosze, a także rzeczy.

Byli zarówno biegaczy, jak i prasa z całego świata. Ten 100 maratonu pochodzi z Chin!

Dotarliśmy tam niesamowicie wcześnie, a także mieliśmy dużo czasu na zjedzenie, relaks, dreszcz (było zimno), pić gorącą wodę, robić zdjęcia i denerwować się. Okej, wierzę, że część niespokojna przyszła mi tylko do mnie, odkąd Lisa powiedziała… „Kiedy prowadziłem maraton Bart Yasso był z nami w autobusie, a także usiadł po wyścigu, a także powiedział:„ To było Najbardziej twardy maraton drogi, który zrobiłem! ”

Dzięki Lisa. podziękować ci.

Co dziwne, półmaraton zaczyna się 15 minut przed pełną, więc kobiety wyjechały kilka minut przede mną, a na koniec udałem się na start. Podjąłem decyzję o odrzuceniu koszulki rzutowej w namiocie kempingowym, a także po prostu nosić poncho.

Odliczanie na początku miało doskonałą muzykę, a także odliczanie w języku hebrajskim. Nie zrozumiałem tego w żaden sposób i po prostu poszedłem, kiedy wszyscy inni! Ha!

Maraton miał nieco ponad 2000 biegaczy. Wyścig wykorzystuje również wybór 5K, 10K, a także półmaratonu, więc było w sumie ponad 20 000 biegaczy.

Kurs maratonu w Jerozolimie

Kurs maratonu w Jerozolimie: zrozumiałem, Montpellier HSC Koszulka że to będzie trudny kurs. To było. To było wyjątkowo pagórkowe, najgładniejszy wyścig, jaki kiedykolwiek prowadziłem. Słyszałem, że nie ma płaskich części, po prostu biegnie w górę lub w dół w dowolnym momencie, jednak nie jest to całkowicie prawdą. Być może jest płaska część około mili, a także jedna około mili 18 (nie pamiętam, ponieważ byłem męczący z bólem, a także endorfinami, a także łzami, a także pot a rzeczami). Więc nie cytuj mnie w miejscach, jednak były dwie krótkie płaskie części.

Poza tym były wzgórza.

Po ogromnym wzgórzu zatrzymałem się i zrobiłem zdjęcie. Z TSG 1899 Hoffenheim Koszulka przyjemnością dotarłem na szczyt. Potem biegałem tylko po to, by odkryć kolejne, większe wzgórze. W tym momencie musiałem się śmiać, albo płakać. Śmiałem się. Byłem tak zmęczony tak wcześnie w wyścigu.

Pobiegliśmy, podobnie jak wokół hebrajskiego uniwersytetu. Doskonałą rzeczą w wzgórzach jest to, że masz doskonałe widoki.

Tu możesz zobaczyć kraj Jordanii!

Przez krótki czas program wije się ze starym miastem Jeruzalem. To jest część, na którą czekałem, historia, a także niesamowitość tego miejsca.

Zaraz wpadasz na stare miasto, są kilka niesamowicie bohaterów, a także muzyka, a także bąbelki.

Sprawdź mój Instagram, aby uzyskać krótki klip akcji!

Zatknięcie jest nieco trudne do uruchomienia, gdy jesteś tak noszony. Musiałem zachować ostrożność, aby nie przekręcać kostki (ponieważ jesień 3 razy w roku). Byłem jednak zmęczony, jednak wierzyłem o to, że Jezus jest tutaj idealny. To była dla mnie naprawdę upokarzająca i zrelaksowana część wyścigu.

Wierzę, że było o wiele więcej facetów niż kobiety. Byli ludzie z całego świata.

Wszyscy działa jednak dokładnie w tym samym języku.

Wskazania wyścigowe znajdowały się w kilometrach, więc musiałem założyć, w którym byłem w dowolnym czasie. Starałem się nie patrzeć na moje enjOy, ponieważ moja prędkość była tak powolna, że ​​było to trochę zniechęcające. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu kontynuowałem – pobiegłem, kiedy mogłem, przeszedłem wiele wzgórz, zatrzymałem się na łazienkę… To był powolny, trudny wyścig.

(Uwaga: istnieją jednak dwie absolutnie różne części wyścigu, są jednak pod górę).

Zatrzymałem się, gdy zobaczyłem to wskazanie do Betlejem. Jak dokładnie to jest niezwykłe? Naprawdę lubiłem biegać po Ziemi Świętej. Czuję się wyjątkowo bardzo błogosławiony, że mam taką okazję.

Ukończyłem za około 4 godziny, a także 30 minut. Naprawdę wierzyłem, że zajmie mi to dłużej! Podczas wyścigu wysyłałem SMS -y FARA, a także powiedziałem jej, że idę. Nie chciałem, żeby grupa musiała na mnie czekać. Słyszałem, że musisz dodać około 15 minut do swojego półmaratonu lub 30 minut do pełnego etatu, aby cytować czasy powierzchni. Tak się zgaduję, jednak naprawdę wierzyłem, że idę bardzo wolniej.

Naprawdę nie mam słów, aby ujawnić dokładnie, jak wyjątkowy był ten wyścig. To było naprawdę trudne, a także modyfikację czasu, a także inne jedzenie, które moje ciało było trochę poza uderzeniem, ale mi się podobało. Poznałem też nowych dobrych przyjaciół!

Trochę części mnie była przerażona, że ​​zamierzam się wyciągnąć lub płakać lub coś, co, biorąc pod uwagę, że mam maraton Jerozolima tak wysadzony w mojej głowie. Byłem niesamowicie niespokojny i sceptyczny, który skończyłbym. Więc jestem z siebie zadowolony z tego.

Być odważnym.

Pytanie: pagórkowe rasy – jak je lub nie lubisz?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

Wyniki półmaratonu OC, a także 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki półmaratonu OC, a także 13 najważniejszych atrakcji

Maraton OC, a także wyniki wyścigu półmaratonu. Podsumowanie regionu pomarańczowego, a także najlepsze części biegu 13,1 mili. stawki dyskontowe dla innych

Co zjeść przed wyścigiem późnego maratonu

Co zjeść przed wyścigiem późnego maratonu

Co zjeść przed popołudniowym półmaratonem rock n roll Las Vegas. Dokładnie jak napędzać przed półmaratonem lub maratonem Lat

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Wyniki wyścigu półmaratonu w Ameryce najlepsze (San Diego), a także podsumowanie. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Revel Run Race Series Marathon Ogromne podsumowanie wyścigów niedźwiedzi, a także lista 10 najlepszych. najlepsze mile o wielkim niedźwiedzia Revel, a także bieganie z moim

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu oraz recenzja. Irvine Half Crazy Half Marathon Program, a także ocena wyścigu, a także pomysły

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Podsumowanie wyścigu Disney World 10k

Uruchom Disney World Marathon Weekend 2022. Ocena wyścigu Disneya 10K, a także podsumowanie. 10 najlepszych zdjęć, a także chwile z biegu

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *