dokładnie jak powiesić ciężką torbę
Spis treści [ukryj
Jak powiesić ciężką torbę
Zbierz potrzebną wagę Torba Info – Dokładnie ile waży twoja ciężka torba?
Wiszące miejsce – gdzie chcesz zawiesić ciężką torbę?

Ile waży ciężką torbę?
Zawieś ciężką torbę do sufitu Joistfinding Legist
Zainstaluj potrzebny sprzęt, aby zawiesić torbę

Worek do montażu do sufitu
Zamontuj ciężką torbę do ściany
Wolnostojący ciężki torba stojak
Cons

Zakończyć

Jeśli zgadzasz się z ponad 60% Amerykanów, którzy wierzą, że siłownie w domu ostatecznie zastąpi tradycyjną cegłę, a także zaprawy siłowni, możesz być w trakcie wtedy w siłowni domu. Dzień w dniu, jak wygląda, wydaje się, że są nowe produkty, które pomagają ludziom produkować swoje odpowiednie siłownie. Od stacjonarnych rowerów, bieżni, luster w treningu, a także więcej, jest tak wiele opcji do wyboru!
Jeśli jesteś zainteresowany kawałkiem domu siłowni, które będą służyć jako doskonały rodzaj szkolenia krzyżowego, powinieneś spojrzeć w ciężką torbę! Są przystępne, a także wydajne – co więcej możesz chcesz?
Ale, zanim zdecydujesz się kupić ciężką torbę, musisz zrozumieć, jak również zrozumieć, gdzie go umieścisz! Podobnie jak sugeruje nazwę, ciężkie torby (lub dziurkowane torby) są ciężkie! Ponadto wymóg należy zawiesić, aby go wykorzystać. Tak więc, ponieważ rozważasz ten wyjątkowy sprzęt do treningu, wymaga, aby zrozumieć dokładnie, jak się zawiesić w podanej przestrzeni.
W tym artykule zamierzam to pokryć! Sprawdźmy 4 najlepsze sposoby dokładnie zawiesić ciężką torbę, abyś mógł uzyskać fantastyczny trening z domu!
Zbierz potrzebne informacje

Zanim dokładnie zrozumiesz, jak powiesić ciężką torbę, są dwa elementy informacyjne, że wymaga, aby zebrać, co może wpływać na dokładnie, jak powiesić torbę, a także są …
Waga torba – dokładnie ile waży twoja ciężka torba?
Zanim zanurzysz się wisząc torbę, konieczne jest zrozumienie wagi torby. Wiedząc, że to wyposaży Ci zrozumienie, jakie są twoje opcje przy podejmowaniu decyzji o tym, jak powiesić ciężką torbę.
Cięższy jest twoja torba, tym więcej planowania, które należy zrobić. Podobnie, Cięższa jest twoja torba, tym mniej opcji możesz mieć do zawieszania w zależności od oferowanej przestrzeni. Prowadzi nas do drugiego niezbędnego elementu, które wymaga zebrania …
Wiszące miejsce – gdzie chcesz zawiesić ciężką torbę?
Określenie, gdzie można powiesić ciężką torbę, jest ostatnią rzeczą, jaką będziesz zrozumieć, zanim zbierasz dokładnie, jak go powiesz. Wymaganie wybrania obszaru, który zapewni Ci mnóstwo przestrzeni do wykorzystania torby wykrawania. I musisz myśleć o tym, kiedy uderzysz torbę, będzie się kołysać i kołysanie. Wymaganie wybrania obszaru z dużą ilością powierzchni 360 stopni wokół torby, aby włączyć ruch itp.
Gdy masz odpowiednie miejsce, w którym pójdzie twój ciężka torba, a także rozumiesz wagę, możesz rozpocząć podjęcie decyzji, która metoda jest najlepszą metodą do powiedzenia. Ale zanim to zrobimy. Porozmawiajmy więcej o ciężkich torbach, a także ich wadze.
Ile waży ciężką torbę?

Jeśli nie wybrałeś ciężkiej torby, którą chcesz zawiesić na swoją siłownię, weź pod uwagę wagę przed wyborem jednego.
Podczas gdy większość ciężkich worków wynosi około 70-100 funtów, istnieją pewne prawdziwie ciężkie, które mogą osiągnąć do 200 funtów. Na całkowitym końcu widma można nawet odkryć, że niektóre oceniają się tak małą jak 30 funtów. Tak więc, jak widać, różnorodność wagi jest całkiem szeroka! Jeśli jesteś na rynku ciężkiej torby, sugerowałbym cel na średniej. Odkryj jedną z doskonałymi recenzjami, jednak nie oceni cię zbyt wiele.
Kiedy decydujesz dokładnie ile wagi obszar, wiszysz ciężką torbę, może sobie poradzić, nie możesz po prostu myśleć o ciężarze samego worka, dlatego jest odpowiednie, aby oprzeć się trochę lżejszy, jeśli to możliwe. Jeśli wierzysz na to, kiedy uderzysz ciężką torbę, rzeczywista siła go poruszająca lub spada na kotwicę może być znacznie więcej niż rzeczywista waga torby. Dlatego, jeśli torba waży 100 funtów, możesz wymagać dwóch razy, która kwota pod względem wsparcia.
Ponadto są nawet niektóre przypadki, kiedy pracujesz, gdzie trafisz w sposób, który torba przeskakuje trochę. W tych czasach istnieje jeszcze więcej siły na podnoszeniu worka w powietrzu, a następnie uderzając w dół, umieszczając doskonałą ofertę presji na punkt kotwicy.
Wszystko to do powiedzenia, musisz mieć solidny punkt kotwicy, by bezpiecznie zawiesić ciężką torbę. Musi wytrzymać dużą wagę i siłę, a także po prostu nie możesz wziąć żadnego rodzaju szans.
Tak więc, teraz, gdy rozumiesz, gdzie twoja torba najlepiej pasuje do twojego domu, jak również, jak wiele wagi naprawdę musi wytrzymać, sprawdźmy 4 najlepsze opcje dokładnie hoW powiesić worek do domu siłowni.
Zawiesić worek do sufitu belki
Zasada numer jeden wśród wisi worek jest, aby nigdy nie powiesić go z płyty gipsowo-kartonowej sam. Jeśli próbujesz tylko powiesić go prosto z sufitu, jesteś zobowiązany mieć gigantyczną dziurę, a także raczej bałagan na rękach. Zamiast tego, pierwszy wybór jest wykorzystanie belek stropowych do powieszenia torby. Większość legary powinny być w stanie obsłużyć 4 razy ciężar torby, w zależności od ciężaru torby, oczywiście.

Znalezienie legara
Większość ludzi odkryć legar z wykrywacza, który jest gadżet, który znajdzie wsporniki z płyty gipsowo-kartonowej. Większość belek sufitowych są 16 lub 24 cali od siebie. Tak więc, jeśli nie odkryjesz legar z stud finder, zacznij od sąsiedniej ścianie, jak również ustalić na zewnątrz.
Pamiętaj, aby odkryć środek belki ponieważ jeśli wisi swój worek z niego, idziesz do wymogu, że jest tak bezpieczne, jak to możliwe! Jeśli jest to poza centrum, jesteś w niebezpieczeństwie nawiasach łamanie luźny od legara.
Zainstaluj potrzebny sprzęt, aby zawiesić torbę
Kiedy odkryli środek legara, że ​​będziesz przy użyciu, masz zamiar rozpocząć proces instalacji. W tym procesie, jesteś bardziej niż prawdopodobne będzie wymogu wiertła, śruby oczkowej, a także klucz.
Wywiercenie otworu w środku belek stropowych.
Przekręcać śruby oczkowej we wstępnie wywiercony otwór.
Użyj klucza, aby kontynuować przekręcić śrubę oczkową, zapewniając, że jest to tak mocno, jak to możliwe, a także bezpiecznie w miejscu.
Wziąć łańcuchy połączone z worka, jak połączyć je z hakiem „S”.
Z pomocą w razie potrzeby odwołują hak „S” do śruby oczkowej.
Sprawdzić instalację, szarpie na torbie, a także upewnić się, że jest bezpieczna.

Worek do montażu do sufitu

Firstlaw sprawność fizyczna Pająk zainstalować 140 – ciężki worek bokserski Wieszak – za ciężkie torby do 140 lbs – z … 360 stopni SFERYCZNE ruch zapewnia najlepszą hałas jak ANTYWIBRACYJNE Nawilżanie można kupić
ZAPROJEKTOWANO do worków maszyny do wykrawania otworów do 140 LBS
ŁATWO montuje się do DRYWALL lub otwarty podłoga legar – 12″ lub 16″ od środka do środka
Zbudowany w łożyskach zapewnia płynne skrętne AT łącznikiem
100% made in USA – dożywotnia gwarancja – Gwarancja 100% satysfakcji

KONTROLA najnowsze cena

Jeśli nie można znaleźć belek stropowych lub czujesz się niespokojny o tej technice, można naprawdę dowiedzieć się uchwyty sufitowe, które zapewniają cały sprzęt będzie trzeba. Oprócz tego, będzie równomiernie rozłożyć ciężar torby ciężkiego, kładąc mniejszy nacisk na suficie.

Dzięki tej metodzie będziesz wymóg posiadania zainstalować sufit (i cały osprzęt w zestawie), ołówek, wiertarki, a także klucz. Powinien on pochodzić ze śrubami, jednak dostać wkrętów czy nie. kiedy masz swoje materiały, zgodne z poniższych kierunkach.
Użyj wykrywacza znaleźć belek stropowych.
Line up instalacji z belek, a także znak, gdy wymóg otwory na śruby być.
Usuń instalacji, a także otworów gdzie je oznakowanych.
Umieścić zainstalować z powrotem w górę, jak również połączyć śruby.
całkowicie dokręcić kluczem.
Wziąć łańcuchy połączone z worka, jak połączyć je z hakiem „S”.
Z pomocą w razie potrzeby odwołują hak „S” do śruby oczkowej.
Sprawdzić instalację, szarpie na torbie, a także upewnić się, że jest bezpieczna.

Zamontuj ciężką torbę do ściany
Jeśli masz trudności ze znalezieniem legar sufitu lub sufitu belka nie jest wyborem dla Ciebie, jedna metoda instalacji jest powiesić worek ciężki na ścianie. Ponownie, to nie może być po prostu każdy rodzaj ściany, jak to z całą pewnością nie mogą być tylko płyty gipsowo-kartonowej (pamiętacie mój numer jeden przepis wspominałem wcześniej?)
Sprzedaż

Aoneky ściana zainstalować ciężki wieszak – heavy duty Tłoczenie wieszak – Boxing Bag BracketThis Montaż ciężki wieszak jest zbudowany powiesić najcięższy z ciężkimi torbami
Wspornik pomieścić do 1000 funtów, to sugerujemy zamontowany na ścianie betonowej
Pasek poziomy, które obsługuje torbę wynosi około 2,2 stopy
Stalowa płyta podstawy, laczy bezpiecznie do ściany, upewnij się, że nie ma wibracji, a także drżenie
6 śrub wzrost jest włączone do montażu produktu

KONTROLA najnowsze cena

Podczas korzystania zamontować na ścianie, można zainstalować ciężką torbę do ściany murowanej. Kiedy stan beton, to znaczy w mur, a nawet beton. częściej niż nie, osoba, która wisi ich ciężką torbę ze ściany będzie umieścić go w swojej piwnicy. Chociaż można również powiesić torbę na stadniny w ścianach, po prostu wydaje się bardziej nadaje się do wykorzystania przestrzeni, gdzie trzeba cięższych materiałów ściennych, jeśli to możliwe.
Dla tego typu instalacji, idziesz do wymogu montowania na ścianie, ołówek, wiertarka, klucz, jak i wkrętów do drewna lub betonu kotwic. Możesz również chce wykrywacza jeśli będzie powiesić go na zatrzaski.
Albo odkryć słupka ściennego (jeśli wiszące z ćwiekami) lub odpowiedni obszar na ścianie murowanej.
Umieść ściana zainstalować w miejsce, które odkrył, jak również znak, gdzie wymogiem do wiercenia otworów.
Korzystanie z wiertarki, wytwarzają otwory gdzie zaznaczone.
Przywiązują do ściany zainstalować (zgodnie ze wskazówkami z wkrętuS lub kotwy betonowe).
Weź łańcuchy związane z torbą, a także łączą je do haka “S”.
W razie potrzeby, w razie potrzeby połączyć “S” hak do oczu.
Sprawdź instalację, wyciągając torbę, a także upewnić się, że jest bezpieczny.

Wolnostojący stojak ciężkich torby
Czwarty, jak również ostateczny wybór przy określaniu dokładnie, jak powiesić ciężką torbę, jest ścieżką najmniejszej oporu. Podajmy, że twój dom jest starszy, a także martwisz się o torbę wiszącej. A może wynajmujesz swój dom, a także nie czujesz się komfortowo instalując coś z tej wielkości? Cóż, zawsze możesz kupić wolnostojącą stojak na ciężką torbę!

Stabilizacja stojaka ciężkiego torby, szara, trwała konstrukcja stalowa, obejmuje kołki wagowe, a także mocowania, do … Heavy Duty – Solidna baza do obsługi silnych treningów
Budynek rurowy – 3 w. Konstrukcja stalowa rurowa
Możliwość ciężkiej torby – posiada torbę 100LB
Wszechstronne wykorzystanie – idealne dla bokserów, a także artystów wojennych
Prosty skonfigurowany – wymagany montaż

Sprawdź najnowszą cenę

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych sposobów, aby zawiesić ciężką torbę, ma to także jego zalety, a także wady, więc spójrzmy na nich.
Plusy
Łatwiejsze do zainstalowania

Z wolnostojącym stojakiem ciężkiego torby możesz lub nie trzeba go połączyć, jednak instalacja jest dość prosta. Kiedy rozłączyłeś się w torbie, jest gotowy iść!
Mniej stresu”

Nie trzeba obawiać się obciążeń ani ciężarów, ponieważ jest szczególnie wykonany, a także nosi wagę ciężkiej torby! Nie musisz podkreślać, czy zainstalowałeś go prawidłowo, a także to znaczące pro!
Cons
Drogi

Posiadanie wolnostojącego stoiska ciężkiego torby będzie bardzo kosztowne niż kupowanie wzroku oczu, a także niektóre inne materiały do ​​powiedzenia. Z tego typu wisząca ciężką torbę, jest to największy, wykonany z najbardziej materialnych, jak również najdroższych.
Gruby

Wreszcie, jakby być może najważniejsze, stoiska mogą być dość nieporęczne. Jeśli masz piwnicę lub ogromny pokój bonusowy, możesz mieć obszar wykorzystujący wolnostojący stojak ciężki. Ale jeśli jesteś ograniczony w kosmosie, najprawdopodobniej nie będzie dla Ciebie wyborem!
Zakończyć
Powyżej objęliśmy cztery opcje wiszące ciężkie torby w siłowni domu. Zawieś ciężką torbę bezpośrednio do lekarza sufitowego, powiesić do sufitu z mocowaniem, zainstaluj ciężką torbę na ścianę, a także wykorzystać wolnostojącą ciężką torbę.
Każda z powyższych metod ma własne zalety, a także wady. Bez względu na wybór wyboru, weź dodatkowy czas, aby zapewnić bezpieczne bezpieczne bezpieczeństwo ciężkiej torby!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *