W ostatnich miesiącach wykorzystywałem Microsoft Power BI do ustalenia pulpitów nawigacyjnych do prezentacji danych w stylu graficznym, a także analizują dane zebrane w ciągu dnia na dzień pracy w moim miejscu pracy. Ten produkt jest absolutnie znakomity (także od tego, że jest bezpłatny!) Jak również naprawdę ułatwił metodę, którą mogę połączyć raporty dynamiczne, a także udostępniać dane z moim personelem oprócz innych kolegów, a także trenerów.

Jeśli chcesz zrozumieć więcej o Power BI, możesz przejść do tego Weblink, a także podobnie jak możesz spojrzeć na wideo DEMO, aby zrozumieć możliwości.

Zgodnie z Olimpiadami z odległości, a także niezwykle myślę o wynikach tak jak każdy włączony do sportu olimpijskiego. Wiele z wszystkich lubię śledzić stół medalowy, a także zrozumieć więcej o tym, kto wygrywa, jaki medal, jak również w jaki sposób kraje występują w różnych sportach. Myśląc o prawdzie, że w Internecie istnieje wiele repozytoriów danych w Internecie, aby mieć takie informacje, założyłem pulpit nawigacyjny Power BI, który gromadzi dane online, jak również może ich łatwy wizualizować w łatwy sposób. Chciałbym podzielić się tym deską nawigacyjną z gośćmi, a także będzie nadal ustanowić go w zakupie, aby przeprowadzić kompleksową analizę tabeli Medalu, gdy Olimpiada się skończyły.

Deska rozdzielcza jest interaktywna, a także można kliknąć, a także rozszerzone wykresy oprócz modyfikacji wizualizacji. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Oto deska rozdzielcza:
https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiYjkwYTBiZWQtYmI3ZC00ZWU1LTk3OTEtZWM3Y2E2N2Y0MjM4IiwidCI6ImFmYjMyMWVkLTk3YzYtNDZiMy05ZTBjLTIzMTJlNzM4ZGY5OCIsImMiOjl9

Alternatywnie, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do niego przez ten blog, wystarczy kliknąć na tym łączu, a także powinieneś być w stanie go zobaczyć.

Udostępnij to:
LinkedIn.
Świergot
Pinterest
Whatsapp.
E-mail
Wydrukować
Facebook
Tumblr.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Nowy Rok, wciąż z pandemicznym, zimowym sezonem olimpijskim, a także Morefebreary 5, 20222 “Sports Science”
Tokyo Olympics Review: Część 3-Medale, a także systemy, co wystąpiło poniżej Top 10august 20, 2021in “Gry Olimpijskie”
Tokyo Olympics Review: Część 2, Medal Tableapust 17, 2021in “Nauka sportowa”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *