Dziś komunikat prasowy został wydany przez Fundację Fighting, podkreślającą przełomowy rozwój z Kansas Athletic Commission.

Komunikat prasowy mówi sam za siebie i jest opublikowany poniżej. Kansas przyjął test wiedzy na temat zdrowia mózgu dla bojowników i sekund, którzy będą musieli wykazać wiedzę na temat CTE, wstrząsu mózgu i innych zagrożeń zawodowych w zakresie zdrowia w mózgu związanych z profesjonalnym sporty bojowym. Wspaniały rozwój!

________________________________________________

Kansas Athletic Commission po raz pierwszy w kraju, aby przyjąć protokoły licencji bojownika i narożnego.

Zarząd głosuje jednogłośnie za zamiatanie reformy licencyjnej.

Topeka, KS. (10 maja 2022 r.)- Kansas Athletic Commission (KAC), prowadzona przez odchodzącego dyrektora wykonawczego Adama Roorbacha i tymczasowego dyrektora Alejandra Prieto, jednogłośnie uchwalił środek we wtorek 10 maja w celu wdrożenia bojowników i narożnych protokołów licencjonowania bezpieczeństwa, które przyniosą potencjalnie życie- Oszczędzanie edukacji profesjonalnym wojownikom i zespołom rywalizującym w stanie Kansas.

„KAC jednogłośnie zatwierdzony do opracowania pytań związanych z wstrząsem mózgu, który ma zostać dodany do naszego procesu licencjonowania”, powiedział Roorbach „Edukowanie wojowników na temat Bayern Munich Koszulka wstrząsu mózgu i CTE ma najważniejsze dla naszej podstawowej misji bezpieczeństwa myśliwców i oklaskujemy fundament walki AZ Alkmaar Koszulka za ich pracę w tym Field i nie mogę się doczekać wspólnego współpracy w przyszłości. ”

KAC współpracuje z Fighting Foundation (501C3) w zakresie rozwoju inicjatywy, która ma na celu edukację i testowanie Reprezentacja Walii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wiedzy uczestników sportowych bojowych na temat zagrożeń zawodowych w celu licencjonowania w państwie. „Nie ma lekarstwa na CTE”, powiedziała Rose Gracie, prezes Fighting Foundation, „jednak istnieje lekarstwo na ignorancję i zaczyna się od naszych sojuszników w Kansas”.

Fundacja Fighting Foundation współpracuje z wieloma państwowymi prowizjami sportowymi i promocją walki z całego świata przy podobnej reformie. Gracie mówi: „Każdy ma do odegrania rolę w wyeliminowaniu dezinformacji zdrowia mózgu ze sportu bojowego. Jesteśmy dumni, że Kansas robi swój udział. ”

Znany z przyszłościowego stanowiska w sprawie reformy sportowej bojowej, KAC ponownie jest pierwszą w kraju, aby wprowadzić politykę, która wyciąga się poza wojownika, w tym zespół wsparcia w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa uczestników sportu bojowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *