Witam! Czy poprowadziliście dziś piątek 5K?! Zrobiłem. Moja dobra przyjaciółka Susan naprawdę mnie zaspokoiła na biegu dziś rano. Zrobiłem to zdjęcie, czekając na nią?

Po moim biegu o długości 3,1 mil zrobiłem miskę jogurtową na śniadanie. Chobani ananas, płatki zbożowe, banan jabłkowy oraz masło migdałowe. To było super wypełnienie!
Moje najnowsze filmy

4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
Pięć ćwiczeń dolnej części ciała dla biegaczy! Wypróbuj ten szybki trening wytrzymałości w domu na nogi, biodra i pośladki. Nie potrzebne urządzenia.

Most pośladkowy
Donkey Kicks – naprzemienne strony
CLAMSHELLES – naprzemienne strony

Uzyskaj więcej informacji na RuneAtrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Następnie
Moja urocza druga połowa w Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
05:31

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:49

To tak dziwne, że te banany jabłkowe wyglądają jak banany, a także smakują jak jabłka!

Zrobiłem zdjęcia lunchu w obiadowej sali roboczej, jednak zdałem sobie sprawę, że naprawdę muszę wyjść z biura przez kilka minut.

Ktoś z jeszcze jednego biura wszedł podczas mojej sesji zdjęciowej, a także widział, jak robiłem zdjęcia, jednak nic nie stwierdził. Po prostu cicho mnie osądzili. Jestem teraz dziwakiem budynku. To zabawne, ponieważ to prawda.

Spakowałem sałatkę, a także wiele przekąsek! Najprawdopodobniej popcorn lub vitaTop z lunchem.

Plus czekoladowy grecki jogurt dla energii białkowej. Jeszcze ich nie próbowałem, więc mam nadzieję, że są dobre.

Ale potem spakowałem i poszedł do… DŹWIĘKOWY. Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Jestem pochłonięty, ponieważ nie jest to świetne dla mojego konta bankowego.

Ale przebywanie na zewnątrz w Południowej Kalifornii w cudowny dzień, taki jak to jest świetne dla mojego ducha?

Więc gryzę na lunch, a także w wielu chemikaliach w typu planie dietetycznej, aby zachować zdrowie psychiczne.

Intuicyjne jedzenie – przepraszam, że tak długo zajęło mi podsumowanie wizyty. Moje serce i głowa były wczoraj gdzie indziej.

Evelyn, a także przeszedłem przez to, co uważam za mój problem, ponieważ poprosiła mnie o wiele obaw o moje nawyki żywieniowe, a także przekonania. To tak terapeutyczne, aby na głos.

Uważa, że ​​nie jem wystarczającej ilości w ciągu dnia, a także dlatego jem w nocy. Wierzę, że jest szalona. Wierzę, że mam słabą historię zwykłego i emocjonalnego jedzenia. Mam więc pracę domową, aby wymyślić mój głód, nawyki, czas, satysfakcję, a także więcej.

Czy mogę po prostu stwierdzić, że podoba mi się, że jest zarówno R.D., jak i terapeutą. Moje ciało, jak i mój mózg oba wymagania działają?

Intuicyjna praca domowa – mam arkusze, które mam wypełnić przez cały dzień. Rejestruję czas, dokładnie jestem głodny, Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka co jadłem, dokładnie jestem zadowolony, a także moją pełnią. Wszystko to jest w skali 1-10.

Zrobię to przez dwa tygodnie do następnej wizyty, aby spróbować, a także o wiele lepiej zrozumieć mój głód, a także Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wzorce jedzenia. Uważam, że będzie to dla mnie bardzo praktyczne, aby zrozumieć potrzeby mojego ciała.

Jednym z punktów, w których Evelyn znalazła jednak – te arkusze robocze mają być narzędziem, a nie obciążeniem. Wykorzystam je jak najwięcej, kiedy to możliwe – jednak moje życie nie powinno modyfikować, aby je dopasować. Powinny nagrywać moje życie, tak jak jest tylko z dodatkiem kilku minut notatek każdego dnia.

Mam jeszcze jedno zadanie domowe, jednak porozmawiam o tym później.

Proszę, pozwól mi zrozumieć, czy masz jakieś pytania. Naprawdę chce, żebym wykorzystał blog jako narzędzie, a także skomponował moje serce w tej podróży. W razie potrzeby

Pytanie: Czy kiedykolwiek miałeś problem, który inni ludzie nie wierzyli, że był problemem? Co to było?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

15 Szybkie przedUruchom pomysły na przekąski

15 Pomysły na przekąski szybkie przed uruchomieniem

Co jeść przed bieganiem, a także kiedy zjeść. 15 Szybkie koncepcje przekąsek przed nowymi biegaczami, a także trening dla półmaratonu

obawy, a także odpowiedzi na run jedz powtórki, podcasty, a także dni uzdrawiania

obawy, a także odpowiedzi na run jedz powtórki, podcasty, a także dni uzdrawiania

Dokładnie jak długo odzyskujesz po półmaratonie? Prowadziłem mój pierwszy pełny maraton, a także zastanawiam się, jak długo starasz się …

Pytania i A -May Część 2 – Czy sprawię, że moje młodzież uciekam? Dokładnie sposób, w jaki jestem zainspirowany do zdrowego odżywiania…

Pytania i A -May Część 2 – Czy sprawię, że moje młodzież uciekam? Dokładnie sposób, w jaki jestem zainspirowany do zdrowego odżywiania…

Witam! Jak leci? Mam nową rundę obaw od Ciebie, a także twoich kolegów z prowadzenia online! To były świetne q

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia & binging, wskazówek na letni sposób, a także więcej!

Bieganie żywności intuicyjne obawy związane z jedzeniem fizycznym oraz odpowiedzi. Wskazówki dotyczące letniego biegu, co zrobić, jeśli jesteś przygnębiony i jesteś przygnębiony

Run Eat Repread Podcast 89 najlepszych porad online, a także najgorsze podcast Recs

Run Eat Repread Podcast 89 najlepszych porad online, a także najgorsze podcast Recs

Podcast obejmujący najlepsze wakacje kulinarne, a także najgorsze nowe sugestie podcastów – lub programy, które mnie zepsuły. Bieganie n

Co powstrzymuje cię od celu biegania

Co powstrzymuje cię od celu biegania

Twój sposób myślenia jest tym, co naprawdę powstrzymuje cię od twoich celów biegowych. To nie jest twoja zdolność do biegania tak szybko lub daleko

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *