Matt Weik

Mogę mówić tylko za siebie i niektóre osoby, z którymi pracowałem w przeszłości, ale wydaje się, że istnieje wspólny temat tego, jaki jest najgorszy koszmar trenera. Jako osobisty trener chcemy pomóc tak wielu ludziom, jak możemy prowadzić zdrowy styl życia i zmienić ich nawyki. Niepokoi nas to, gdy chcemy pomóc ludziom, którym po prostu nie chcą się pomóc. Nie dbają o swoje zdrowie. Nie dbają o swoje słabe wybory stylu życia. Naprawdę nie obchodzi ich, czy żyją, czy umierają. Robią, co chcą. Kiedy chcą. I nikt nie zmieni zdania. Tymczasem są tykającą bombą czasową.

Nie możesz pomóc wszystkim
My (amerykański trenerzy) musimy zdać sobie sprawę, że nie możemy pomóc wszystkim. O ile chcemy, aby świat był zdrowy, możemy zrobić tylko tyle w naszej mocy, aby wprowadzić zmiany. Wszyscy chcemy pomóc ludziom, a kiedy nie możemy, to jeść niektórych z nas żywych. Codziennie cierpię z tego. Jasne, posiadam Weik Fitness, LLC, gdzie trenuję sportowców, a także piszę treść dla firm i powinienem być zadowolony z tego, jak się sprawy mają, ale głęboko myślę, że mogę zrobić więcej. Szczerze mówiąc, nie utrzymuje mnie w niektórych nocy.

Najgorsze uczucie na świecie jest to, że masz przyjaciela lub członka rodziny, którego naprawdę kochasz i chcesz pomóc, ale oni nie chcą mieć nic wspólnego z tym, co mówisz i głoszisz. Możesz z nimi porozmawiać o ćwiczeniach i odżywianiu, ale jest to w jednym ucha i poza drugim. Chcesz zmusić ich do dokonania zmian, ponieważ wiesz, że poprawi ich zdrowie, ale jednocześnie próbujesz szanować ich decyzję – w końcu to ich życie.

Wyobraź sobie, że masz własną siłownię, z której mógłby korzystać twój przyjaciel lub członek rodziny, kiedy tylko chcą, ale dni mijają bez śladu nawet najmniejszego zainteresowania.

Prawdopodobnie zdarza się to również AC Milan Koszulka w Twojej branży
Podczas gdy mówię szczególnie o branży zdrowia, dobrego samopoczucia i fitness, nie jestem naiwny, aby sądzić, że ten sam rodzaj rzeczy nie dzieje się również w innych branżach. Jeśli sprzedajesz coś, co może pomóc ludziom lub poprawić ich życie, a oni nie chcą go używać lub zainwestować, to na nich i jestem pewien, że przeszkadza ci to, że masz coś, co może uczynić życie Manchester United Koszulka ludziom rozważ to.

Morał tej historii jest to, Villarreal CF Koszulka że możemy tylko kontrolować to, co dzieje się w naszym życiu. O ile chcielibyśmy, abyśmy zdziwili się innych, niestety osmoza nie działa w ten sposób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *