, mogłeś słyszeć, że na okładce biegu kobiet jest model. Albo być może widziałeś artykuł w World Runner o grubej dziewczynie. Byłem bardzo szczęśliwy, widząc obu z nich, ale na początku nie chciałem pisać o nich na blogu. Chcę udawać, że to nie jest wielka sprawa, jakby nie było to osiągnięcie dla tłuszczu / nadwagi / pucbul / plus wielkości / jakkolwiek chcesz nazwać to biegaczami, aby zostać uznanym w tak dużych publikacjach.

Część mnie pomyślała: „Tak! kocham to! Rock It Girls !! ” I inna część pomyślała: „Wreszcie. Witam, większość Amerykanów jest uważana za nadwagę, dlaczego jest to nawet wielka sprawa. ”
Moje najnowsze filmy

Mam test Covid-19
Uzyskanie testu koronawirusa – jak to działa, jak to jest, moje doświadczenie i więcej. Dostałem tradycyjny test i Ben dostał szybki test Covid-19.

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Następnie
Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
09:42

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:16

Powodem, dla którego nie chciałem o tym pisać, było to, że chcę, aby to była norma. Chcę, aby magazyn pokazywał ludziom o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach oraz…. rozumiesz.

Ale postanowiłem o tym porozmawiać, ponieważ:

A.) Naprawdę chcę wspierać te publikacje w nadziei, że rozpoczęły trend.

B.) Chcę przekazać Ci wiadomość, na wypadek, gdyby byli to osoby, które mogą Cię zainspirować.

C.) Odnoszę się do niektórych rzeczy w artykule „Grucząca dziewczyna”.

Erica Schenk Erica Schenk, w sierpniowym wydaniu kobiet. Schenk działa od 10 lat. Zdarza się również, że jest modelem o wielkości plus.

Tutaj możesz przeczytać pytania i odpowiedzi.

Jest super wspaniała, a ja mogę się w niej zakochać po przeprowadzeniu badań i znalezieniu innych zdjęć jej modelowania.

(Źródło: People Magazine)

Bieganie kobiet ma również świetny artykuł na temat „debaty o wadze” i oferuje świetne informacje na temat odsetek i pomiarów tłuszczu tłuszczu i pomiarów.

(źródło)

Sierpniowy numer World Features Runner Plus Ultra Runner i bloger Mirna Valerio. Mówi, że ludzie są często zaskoczeni, że tak bardzo biegnie, insynuując: „Jeśli wykonujesz to wszystko, dlaczego nadal jesteś taki gruby?”

Wiele lat temu poszedłem do sklepu z biegiem, aby kupić buty do biegania na półmaraton i powiedziano mi „czy to za chodzenie?”.

Nie. Biegnę dzięki. Lub jogging, wog, cokolwiek.

Dla tych z was, którzy nie prowadzili wyścigu, zanim powiem ci trochę tajemnicy (sezonowani wyścigowi gapią się tutaj)…

Biegacze na 5K, 10K, półmaraton, pełny maraton, ultra maratony… to różne rozmiary i wieki! Obietnica. Naprawdę obiecuję.

Przed moim pierwszym wyścigiem byłem bardzo przestraszony i zastraszony, że będę ostatni. Że byłbym jedynym grubym. Że wyglądałbym na spoconym, niechlujnym i pulchnym i bałaganowi.

I mógłbym być.

Ale zdecydowanie nie byłem jedynym, który miał trochę na wadze. Byłem zszokowany w przedziale wiekowym-są ludzie, od nastolatków po pradziadków ludzi.

To jest zajebiste.

A biegacze są szczególnie niesamowici z powodu wszystkich tych endorfin. Każdy biegacz, którego spotkałem na wyścigu, jest przyjazny, ciekawy, miły i szczęśliwy (i prawdopodobnie zdenerwowany, a przynajmniej ja).

Chodzi o to, że ci dwaj biegacze w czasopismach nie są wyjątkiem od reguły. To nie jest „Hej, spójrz na tego grubego biegacza! Jak dziwne?! ”

Są tylko biegaczami. jak ja. jak ty. Podobnie jak wszystkie setki tysięcy biegaczy ścigających się w Borussia Dortmund Koszulka tym roku.

Wszyscy wyglądamy i brzmimy, biegamy i czujemy się inaczej. I naprawdę uwielbiam biegać. Więc jeśli też lubisz biegać, zrób to.

A jeśli nie lubisz biegać, znajdź ćwiczenie, które sprawia, że ​​czujesz się dobrze i sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy.

Kontynuować!

Wyślij mi Atletico Madrid Koszulka skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Dlatego biegam

Dlatego biegam

Dlaczego jabiegać. Wszyscy mamy różne powody, dla których prowadzimy. Ale to wyjątkowe, że możemy połączyć się za pośrednictwem biegu i mediów społecznościowych.

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy plan biegania dla początkujących, nowych biegaczy i szkolenia dla zabawy. 12 tydzień 5k 10k i półmaraton Virtual Race Trainin

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

AFC Half Atletico Mineiro Koszulka Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

America’s Finest City (San Diego) wyniki i podsumowanie wyścigu półmaratonu. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Jak schudnąć i cieszyć się podróżą. Wskazówki dotyczące utraty wagi z bieganiem. Jak cieszyć się bieganiem i poczuciem goo

Running the Dopey Challenge 2022 (Disney World Run Series)

Running the Dopey Challenge 2022 (Disney World Run Series)

Właśnie zarejestrowałem się, aby poprowadzić Dopey Challenge! Nie mam wyrzutów sumienia kupującego… a może powiedzieć, że wyrzuty sumienia biegacza – jeszcze. Jestem

Uruchom Disney Race Day Packing List Darmowe PDF do wydrukowania

Uruchom Disney Race Day Packing List Darmowe PDF do wydrukowania

Lista pakowania weekendowego wyścigu Disney Race. Walt Disney World Marathon, Half, 10K i 5K Day Race Day Packing List.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *