Wady pływania
Kiedy wierzę w pływanie jako trening, mój umysł natychmiast trafia do wszystkich niesamowitych korzyści, które ma na moim ciele. Jest światło na moich stawach, jednak trudne wystarczające do pompowania mojego serca. To trening całego ciała obejmujący włącznie ze wszystkich grupami wieków, a także fitness fizyczny. Jest tak wiele fantastycznych rzeczy o pływaniu.
Co rzadko wierzę, że są wadami pływania. Jednak po pełnym okresie pływania pływania regularnie z rodziną, naprawdę niedawno znalazłem niekorzystny wpływ pływania – pływaka do ucha. Było to niesamowicie niewygodne, a nawet wymagane leczenie, aby naprawić. Po około tygodniu dyskomfortu, wreszcie odzyskałem. To doświadczenie absolutnie dostało znacznie więcej o wadach pływania, a także tego, co wymaga, aby je powstrzymać. Tak więc tutaj są 7 wad pływania, które wymaga zrozumienia …
1. Ekspozycja na słońce
Jeśli pływasz gdzieś inny niż kryty basen, zwiększasz ryzyko nadmiernego odtworzenia siebie w słońcu. Ekspozycja na słońce jest wadą pływania, że ​​większość ludzi rozumie, jednak nie do stopnia, że ​​powinni.
Istnieją naprawdę niekorzystne efekty zarówno dla krótkoterminowej, jak i długotrwałej ekspozycji na słońce. Krótkoterminowy może wystąpić w zaledwie piętnastu minut ekspozycji, jednak nie pojawi się na kilka godzin. Zwykle jest to łagodne do poważnych oparzeń słonecznych w zależności od ilości ekspozycji, a także wykorzystywania z ekranu przeciwsłonecznego. Chociaż nie są to ekstremalne wady, mające wiele oparzeń słonecznych, a także ekspozycje na słońce z czasem może spowodować jeszcze gorsze konsekwencje.
Możemy zdefiniować długotrwałą ekspozycję na słońce jako dawniej – posiadając dużo krótkoterminowych ekspozycji. Długoterminowa różnorodność od przedwczesnego starzenia, zmarszczki, a także plamy przeciwsłoneczne do raka skóry. Naprawdę odkryli, że jeśli masz ponad pięć pól słonecznych; Zwiększasz swoje niebezpieczeństwo czerniaka o 80 procent.
Oczywiście, z dużą ilością wad, istnieją rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć zagrożenie trwałe niekorzystne skutki uboczne ekspozycji na słońce, jak noszenie odzieży ochronnej, a także stosowania ekranu przeciwsłonecznego zgodnie z zaleceniami.
2. Typowe obrażenia

Mimo że pływanie jest znany z bycia fantastycznym treningiem, który jest łatwiejszy na stawach, nadal przychodzi z pewnym nieodłącznym ryzykiem obrażeń. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju aktywności fizycznej, jeśli trenujesz z niewielkim odpoczynkiem, a także odzyskiwaniem, najprawdopodobniej skończysz być ranny.
Chociaż może być zapobiegawczy z odpowiedniej opieki, odpowiednią odpoczynek, a także leczenie, szyja, a także przenoszenie obrażeń należą do najbardziej typowych do pływania. Niektóre z tych obrażeń obejmują zapalenie ramion, łzy mankietów Rotator, nosić łzy socket, bicepsowe zapalenie ścięgna, ból pleców, a także więcej.
Jak widać z typowych obrażeń wymienionych powyżej, większość zawiera górną część ciała. Mimo że jest to trening całego ciała, twoje ramię, jak i mięśnie szyi pracują fantastyczną ofertę z dużą ilością trudnych ruchów, a także uderzeniami. Tak więc, jak pływasz, ma kluczowe znaczenie, aby być uważnym z tych typowych obrażeń, należy odpowiednio rozciągnąć górną część ciała, a także zapewnić sobie dużo czasu, aby odzyskać swoje treningi.
3. Infekcje
Możesz dostać zakażenia bakteryjne z wody w zależności od miejsca pływania. Nawet jeśli basen jest traktowany chemikaliami, bakterie nadal mogą przetrwać. Największym przykładem infekcji bakteryjnej można dostać się z pływania to ucho pływaka. Jest to miejsce, w którym niewielki spadek wody basenowej, która ma bakterie, uwięzić w twoim uchu. Jeśli bakterie nie zostaną usunięte, może rosnąć, jak również ustalić w niesamowicie niewygodne zakażenie ucha.
Kiedy się udaliłem, cierpiałem na ucha pływaka, a nie dawno temu, a także nie było zabawne! Chociaż jest to jedna z najbardziej typowych zakażeń, która jest spowodowana pływaniem, to nie jedyny. Pływacy mogą również nawet doświadczyć z innych zakażeń, takich jak stopa sportowca, infekcje drożdży, a także infekcje oczu, które są spowodowane różnymi powodów.
Najważniejsze jest, aby zauważyć z tej wada pływania, jest dbanie o swoje ciało, a także świadomie wody, w której pływasz. Nawet jeśli jest on traktowany prawidłowo, upewnij się, że dostałem całą wodę z uszu.
4. Basenowe komplikacje chemiczne
Chociaż utrzymują wolne od ryzyka, a także utrzymują czyste wody, chemikalia basenowe (takie jak chlor), może również powodować pewne komplikacje. Właśnie tutaj są kilka wielu …
Sucha skóra

Możesz zauważyć suchą skórę przed byciem w samej wodzie, jednak może również wynikać z chemikaliów w wodzie. Wieście częściej niż nie, możesz wystąpić suche plamy, w których twoja skóra staje się zirytowana przez chemikalia.
Włosy

Jeśli twoja skóra nie jest wrażliwa na chemikalia, twoje włosy mogą być bardzo dobrze. Jeszcze jedna z wad pływania do zrozumienia, to that twoje włosy mogą nie reagować dobrze. Gdy płyniesz dużo częściej, możesz zauważyć suszarkę do czującego włosów, a także znacznie więcej słabości niż zwykle.
Podrażnione oczy

Szczególnie dla tych, którzy noszą kontakty, twoje oczy mogą się skończyć niezwykle podrażnione przez nienaturalne chemikalia w basenie. Możesz doświadczyć różnorodności od discomfort oczu do zaczerwienienia, podrażnienia, a także nawet infekcji.
Reakcje alergiczne

Wreszcie kluczowe jest pamiętać, że niektórzy ludzie mogą naprawdę doświadczyć reakcji alergicznych na chlor. Cóż, nie dokładnie alergia, jak niektórzy mogą pomyśleć, ale znacznie więcej podrażnień, jeśli masz już alergie. Tak więc, jeśli jesteś podatny na alergie, chemikalia może wywołać akcję, jak również naprawdę podrażniać dróg oddechowych.
5. Dehydracja

Dziwne, prawda? Czy możesz naprawdę się odwodnić podczas pływania? Chociaż może nie być pierwszą wadą pływania do przychodzenia na myśl, odwodnienie jest naprawdę istotną wadą, która może naprawdę wpłynąć na dobre samopoczucie. Jeśli jesteś taki jak ja, możesz po prostu przypuszczać, że biorąc pod uwagę, że robisz aktywność w wodzie, że nie przegrzewa się ani nie skończył odwodnić. To nie tak nie jest. To dokładny powód, dla którego wymaga zrozumienia, że ​​odwodnienie jest ogromnym niebezpieczeństwem podczas pływania.
Oto kilka kluczowych czynników do myślenia o odwodnieniu w otoczeniu basenu …
Wyzysk

Jeden ogromny nieporozumienie ludzi o pływaniu jest to, że nie wierzą ci pocić się, gdy jesteś w wodzie. Pocenie się jest naturalna metoda naszego organizmu do niesamowitego, gdy jesteśmy gorąca lub przegrzana. Kiedy pójdziesz na bieg, to proste, aby zauważyć, że pocenie się, więc będziesz dużo bardziej sumienny na temat przyjmowania łydek wody do zrekompensowania utraty wody. Dzięki pływaniu, pocenie się nie jest tak oczywiste, więc ludzie nie mogą uwierzyć tyle o przyjmowanie schdłów wody tutaj, a także tam.
Temperatura puli

Chociaż aspekt potu może być największym współpracownikiem, aby stać się odwodnionym podczas pływania, prędkość, w której skończyłeś się odwodnić bez odpowiedniej wody, można również wpływać temperaturę basenu, w którym pływasz. Ponownie, cieplej twoje ciało dostaje , Bardziej więcej zrekompensuje się pocenie się, aby cię ochłodzić. Tak więc dużo więcej wody stracisz, a także wymaga pić, aby odzyskać. Jeśli więc jesteś w basenie, który jest cieplejszy w ciepłym letnie, musisz pozostać nawet o wiele bardziej czujny o piciu, a także przebywających uwodniony. Dlatego trzymają większość konkurencji baseny okrążeń w 77-82 stopni Fahrenheita – więc pływacy nie przegrzewa się.
Paliwo

Jedzenie, a także picie odpowiednio w trakcie treningu to aspekt numer jeden w zapobieganiu odwodnieniom. Tak więc, jeśli jesteś świadomy odwodnienia, będąc wadą pływania do zrozumienia o tym, będziesz odpowiednio palił, a nie musi dotyczyć odwodnienia!
6. Przyrost masy
Kiedy wierzę w pływanie, wierzę w to jako ten rockstar, niesamowity trening. Wierzę w to jako całego ciała, intensywny trening, który nie ma jednak nic fantastycznego, które pochodzą z tego. Większość ludzi ćwiczyła, by się znacznie bardziej dopasować. Ustalają cele dla siebie, jak utraty wagi, stają się silniejsze lub chcąc wziąć udział w określonej działalności rasy lub aktywnej aktywności. Więc może być zaskoczeniem do wielu ludzi, które mimo że pływanie jest wspaniałą metodą, aby uzyskać kształt, istnieją pewne przypadki, w których może to naprawdę doprowadzić do wadze. Właśnie tutaj są podstawowe powody …
Zysk mięśniowy

Być może słyszałeś przed … masa mięśni waży dużo więcej niż tłuszczu. To prawda, a także jeśli nie jesteś typem osoby, która regularnie kończy, możesz zauważyć, że gdy zaczniesz pływać, że możesz uzyskać masę masową mięśniową.
Jest to jedna z tych sytuacji, w których możesz uzyskać funty na skali, jednak nie wskazuje, że to biedna rzecz. Większość razy, kiedy zaczynasz pracować, możesz zwiększyć wagę, jednak możesz zauważyć, że twoje ubrania pasują znacznie lepiej od wychylania się. Tak więc, tylko odkąd zyskujesz wagi od pływania nie wskazuje, że zyskujesz tłuszcz.
Większy apetyt.

Według zdrowia Uniwersytetu Columbia ludzie są o wiele bardziej narażone na wiele więcej kalorii po treningu kąpielowym w chłodnej wodzie. Ponadto pływanie, a także cardio może uczynić nas głodni. Nawet jeśli pracujesz, możesz wymóg przesłać spożycie kalorii, aby upewnić się, że nie jesz o wiele więcej niż potrzebujesz. Twoje ciało naturalnie pragnie dużo więcej jedzenia, a także chce nadrobić niedoboru, który spowodował trening. Oczywiście będziesz chciał jeść zdrową kwotę, jednak w celu zatrzymania przyrostu masy ciała przed pływaniem, upewnij się, że wybierasz zdrowe produkty spożywcze, aby sasować, a także upewnić się, że nie nadajesz się.
7. Niebezpieczeństwo utonięcia

Za naszą ostatnią wadą pływania do zrozumienia, jest jednym najważniejszym … utonięcie. Podczas utonięcia jest numer jedenPrzyczyna śmierci u dzieci w wieku od 1-4 osoby dorośli są nadal zagrożone. Nawet najbardziej płodne pływaków może być podatny na utonięcie w określonych warunkach.
Udział CDC, że 10 osób umiera każdego dnia od utonięcia, a także że może wystąpić w ciągu zaledwie 20 sekund. Rozumiejące odpowiednie strategie pływania, unikając wywierania siebie, jak również pozostanie czujni należą do najlepszych sposobów, aby przestać utonąć jako dorosły. Może być niezwykłym dla dorosłych, aby utonąć, ale jest wyraźnie jednym z największych wad pływania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *