Zgodnie z niedawną wątpliwą walką z Kevinem Lee z widoczną, jednak ukrytą infekcją gronkowca na UFC 216 Dotarłem do skojarzenia lekarzy ringowych o komentarz na temat tego , jeśli w ogóle, warto walczyć z tym stanem.

Dr Ray Monsell, prezes ARP, był wystarczający do odpowiedzi. Po konsultacji z dr. Johnem Neideckerem, członkiem zarządu ARP, który wykładał na ten temat, dr Monsell zachęcił w następujący sposób:

Dziękujemy za zapytanie w infekcjach Staph w sporcie bitew. Chociaż ARP nie ma oficjalnego oświadczenia na temat infekcji skórnych w sportach bitewnych, uważamy, że wielu lekarzy AC Milan Koszulka ringowych zgodzi się z obecnymi wytycznymi NCAA, RB Leipzig Koszulka a także w USA Wrestling dotyczących infekcji gronkowców u zapaśników, jest doskonałą lokalizacją na to, aby na to rozpocząć temat. Te wytyczne są podsumowane w następujący sposób:

Sportowiec może walczyć z infekcją bez MRSA, jeśli był leczony doustnymi antybiotykami przez 72 godziny. Podobnie nie musi istnieć żadne nowe zmiany ani objawy ogólnoustrojowe (gorączka, zmęczenie), a także żadne aktywne zmiany drenażowe przez 48 godzin.

W przypadku podejrzanych infekcji MRSA sportowiec może walczyć, jeśli był leczony doustnymi antybiotykami przez co najmniej 10 dni. Podobnie nie musi być żadnych nowych zmian ani objawów ogólnoustrojowych (gorączka, zmęczenie), a także żadne aktywne zmiany drenażowe również przez 10 dni. Gdy występuje ropień – należy podejrzewać MRSA.

Nikt nie należy umożliwić walki z aktywną zmianą/ropniem.

Ponownie podziękuj za twoje zainteresowanie. ARP będzie starał się zebrać, a także oficjalne oświadczenie o konsensusie w sprawie infekcji skóry w sportach bitewnych w najbliższej przyszłości.

Reklama

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

Association of Ringside Physicians sugeruje Olympique Lyonnais Koszulka zawieszenie „wszystkich” wydarzeń sportu bitewnego April 7, 2020 z 1 komentarzem
Stowarzyszenie lekarzy Ringside złagodzą stanowisko na wydarzeniach internetowych sportów bitewnych, aby 2, 2020 r.
Association of Ringside Physicians organizuje otwartą dyskusję na temat sportowców transpłciowych w Battle Spodescoctober 17, 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *