Gdy dotyczy treningu bez sprzętu, nie można pokonać komfortu ruchów masy ciała. Używanie tylko ciała – i ustalanie priorytetów właściwej formy – może wskazywać na udaną sesję treningową. Więc co jest lepszego niż łatwy do wdrożenia trening? Co powiesz na taki, który jest wykonany z współlokatora lub małżonka! Nie tylko będziesz miał o wiele więcej zabawy, ale o wiele bardziej prawdopodobne jest, że będziesz na dobrej drodze – z University of Aberdeen stwierdził, że kumpel ćwiczeń zwiększa ilość ćwiczeń, do których ludzie będą się motywować, zwłaszcza gdy jest warstwa warstwa wsparcia emocjonalnego.

Zorganizuj trampki, napełnij butelkę z wodą, zdobądź współlokatora i przygotuj się na trening partnerski w salonie. Pociesz się nawzajem i wzmocnij swoją przyjaźń poprzez kondycję.

1. Partner Sit-Up z klaską

Ton ton, obfitując w swoją ciężką pracę partnerowi z tym podjęciem duetów w klasycznym klasyku.

Wskazówki:

Połóż się na podłodze z zgiętymi kolanami, a stopami wciśniętymi w ziemię.

Niech twój partner położył się na tobie. Przeplatają stopy z Twoimi.

Ściśnij mięśnie brzucha ignij ręce do góry, klaszcząc ręce z partnerem, gdy dotrzesz na szczyt ruchu. Podczas zawierania kontraktów ściskanie stóp obok partnera, aby powstrzymać ich przed podnoszeniem podczas siedzenia.

Opuść się z powrotem w powolnym i kontrolowanym ruchu. Gol dla 10 powtórzeń.

2. Deska partnera z klaską

Popraw równowagę podczas pracy rdzenia, pośladków i ścięgien. Watford FC Koszulka Najlepsze deskę-i dodaj małą miłość partnera-z tym podejściem do klasyki całkowitej.

Wskazówki:

Wejdź na ziemię w pozycji push-up, upewniając się, że ramiona śledzą nadgarstki, biodra nie spadają (lub nadmiernie wyrostka), a rdzeń pozostaje ciasny. Pamiętaj, aby zachować neutralną szyję i kręgosłup.

Gdy masz solidną deskę – silną linię od głowy do palców u stóp – w razie potrzeby stabilizuj się. Jeśli oznacza to poszerzenie postawy stopy w celu ustanowienia bardziej wysyłanej bazy, to jest w porządku.

Wyciągnij tę samą rękę co partner, klaszcząc z boku.

Wróć do pozycji deski przed powtórzeniem po przeciwnej stronie. Cel dla 5 klaszczy po każdej stronie lub 10 powtórzeń.

3. Pasca z pistoletem wspomaganym partnerem

Przysiady pistoletowe mogą być trudne, ale z pomocną ręką przyjaciela ten zaawansowany ruch staje się o wiele bardziej przystępny.

Wskazówki:

Mając około stopę odległości między tobą, stoj przed swoim partnerem.

Przejdź przez ramiona i przytrzymaj sobie ręce, aby uzyskać dodatkowe wsparcie.

Podczas gdy twój partner skupia się w kierunku ziemi i zakłada, że niewielki przysiada, aby zabezpieczyć swoją postawę, opuść do przysiadu pistoletu – jednocześnie kładąc ciężar w jednej nodze i powoli rozciągając drugą przed tobą.

Wracając w powolny i kontrolowany sposób, twój partner musi również powoli stać. Cel dla 5 powtórzeń, a następnie przełącz.

4. Partner Static Squat Holds and Dips

Świętuj kompromis między tricepsami treningowymi a celowaniem pośladków dzięki temu etapowi treningu, który trafia zarówno na górną, jak i dolną część ciała.

Wskazówki:

Niech twój partner stanę za sobą.

Pozwól partnerowi zatopić się w przysiadach masy ciała – podnosząc ciężar w piętach i utrzymując pionową tułów.

Po przyjęciu stabilnego przysiadu połóż ręce na kolanach. Twoje palce muszą skierować się do przodu, a łokcie muszą być przy twoich bokach w standardowej pozycji zanurzenia.

Gdy twój partner trzyma przysiad, powoli opuść ciało, pochylając się w łokciu, aż górne ramiona będą Urawa Red Diamonds Koszulka równoległe do podłogi. Odpchnąć się do pozycji początkowej i powtórz dla 10 powtórzeń. Następnie przełącz pozycje.

5. Partner Squat i Push-up

Wejdź do przysiadów i poczuj, jak twoje ramiona płoną tym ruchem dwóch w jednym.

Wskazówki:

Przyjmij pozycję deski i poproś partnera, aby podniósł stopy.

Wykonaj push-up-podnoszące łokcie schowane i powoli opuszczane-podczas gdy twój partner kuca.

Kiedy popychasz deskę, poproś partnera powoli wstaje. Powtórz dla 10 powtórzeń. Następnie przełącz pozycje.

Informacje Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka te są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie są zamiennione jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmienianiem nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny fitness.

Stephanie Smith

Stephanie Smith jest redaktorem Fitbit Fitness. Stephanie, pochodzący z Nowego Jorku i University of Missouri, napisał artykuły dla wielu punktów sprzedaży, w tym zdrowia mężczyzn, fitness męskiej, codziennego oparzenia, aktywnego.com, eatthis i bodybuilding.com. Jest zachwycona rozpowszechnianiem wiadomości zdrowotnych i fitness – i wartości zdobywania kroków – dla użytkowników Fitbit. Kiedy nie zachęca ludzi do ruszania, lubi jeździć na rowerze, wolontariat w schronisku dla zwierząt i posiłki wegetariańskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *