Nigdy nie będę typem osoby, która odrzuci zaproszenie, aby zadowolić moje dziewczyny na zachwyconą godzinę. To najlepsza metoda, aby nadrobić zaległości w życiu każdego! Jednak również nie chcę wyrzucić zdrowego stylu życia przez okno, ponieważ jestem w barze. Oto dokładnie, jak poruszam wszystkie wysokiej kalorycznych napojów mieszanych, a także smażone gryzienia baru, które przemawiają do mnie podczas zachwyconej godziny.

Techniki Julianne Hough na zdrowszą zachwyconą godzinę

Nie przesadzaj z ukąszeniami barów. Oto rzecz, jeśli pokazuję tak samo, jak bar głodujący, nie ma metody, które odrzucam te truflowe frytki lub nachos. Dlatego zawsze upewniam się, że coś jem, zanim wyjdę za drzwi, aby zadowolić moich przyjaciół – Bit Protein jest długa metoda, aby zapewnić mi zadowolenie. Podobnie jak jeśli chcę przekąskę, gdy tam jestem, szukam rzeczy w menu, takich jak grillowane szaszłyki lub warzywa z hummusem lub guacamole (nawet jeśli stwierdza, że te spadki zawierają żetony, zamiast tego żądaj warzyw).

Użyj zachwyconej godziny jako powodu, aby pozostać poruszającym się. Staram się nie wchodzić w kabinę, a także tam pozostać – Instead, wierzę dokładnie o Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka to, jak mogę uchwycić w niektórych krokach w barze. Mam taksówkę zmniejszając mnie o kilka przecznic od baru, a także chodzę przez resztę drogi, weź schody, jeśli mam taką opcję, a także zawsze oferują ten, który jest tak samo, jak bar do zdobycia trzymaj kogoś drinka. Pod koniec nocy sprawdzam mój Fitbit Flex 2, a także zawsze jestem zszokowany dokładnie, jak wiele kroków mam.

Idź z koktajlem niskim. O ile nie jest to specjalna okazja, staram się nie kupować niesamowicie wspaniałych napojów. Wolę popijać kieliszek białego wina lub, jeśli pragnę mieszanego napoju, coś w rodzaju sody wódki z limonką. Podobnie podoba mi się te nowe seltzery alkoholiczne, które nagle były w dowolnym miejscu!

Zawsze podwójna pięść z wodą. Trudno nie chcieć popijać czegoś w barze, więc zawsze chodzę koktajl, woda, koktajl, woda. Ta metoda, którą sam stymuję, a także uwodnione, w co regularnie staram się być znacznie lepszy (jest świetna dla twojej skóry, energii, trawienia, a także więcej). Ta metoda pomaga również zaoszczędzić trochę pieniędzy, biorąc pod uwagę, że w ten sposób zamawiasz mniej drogich napojów!

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie Leeds United Koszulka są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub Sevilla FC Koszulka leczenia. Nie wolno wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Julianne Hough

Ambasador Fitbit, Julianne Hough, jest tancerką, piosenkarką, aktorką, a także entuzjastą życia. Jest dwukrotnym mistrzem z gwiazdami, a także wystąpiła w takich filmach jak Footloose, Rock of Ages, Bez ryzyka Haven, a także internetowa muzyczna transmisja telewizyjna Fox Television!, Która była ważna, a także wyniki uderzyć. Jej entuzjazm jest rozpowszechnianie radości, miłości, a także życzliwości. Mieszka w Los Angeles ze swoimi dwoma psami, Lexi i Harleyem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *