Spis treści Ukryj
Co to jest chrupnięcie desek?
Deska Crunch Crunche Korzyści i usługa mięśni
Elastyczność

Jak zrobić chrupnięcie deski
Modyfikacje modyfikacji kryzysu
Trudniejsze modyfikacje

Inne chrupnięcie deski Crunch Crunchesphinx
Crunch Spiderman Deck.
Crunch boczny deski

Jak powszechnie muszę robić chrupnięcia desek?
Kto nie powinien robić krycharek?
Zakończyć

Bez względu na preferencje ćwiczeń, wszyscy, którzy wiedzą, jak naprawdę rozumie sprawność fizyczną, rozumie wartość utrzymywania rdzenia zdrowego. Obejmuje to twoje ABS, ukośne, a także mięśnie pleców, które mają być silne w środku, gdzie znajduje się centrum swojej wytrzymałości. Niektórzy Diehards ślubują przez deski, aby utrzymać ten obszar, podczas gdy inni naprawdę wierzą, że kryzys jest końcem, wszystko. Bez względu na to, gdzie stoisz w debacie debaty, istnieje jedno ćwiczenie, które łączy korzyści obu, chrupnięcie desek!
Kiedy usłyszysz termin kryjówka deski, pierwszą rzeczą, którą wyobrażasz, jest deską, a także na rękach. To ćwiczenie przyjmuje typową deskę na następny poziom, obracając organizm, a także przesuwanie go w ustawienie kryzysu, dzięki czemu pracujesz w kilku obszarach docelowych jednocześnie. Twój rdzeń powie dzięki was, gdy uwzględniasz to ćwiczenie do regularnej rutyny.
Co to jest chrupnięcie desek?

Kąt
Kombinacja dwóch ćwiczeń, Crunch Crunch wykorzystuje metody z obu deski, a także chrupnięcie, aby zmaksymalizować trening, gdy pracujesz nad środkiem, a także tył. Ten obszar podstawowy potrzebuje czegoś, co może pracować na razie wszystkie mięśnie, mając ich współpracować w Unison, budując wytrzymałość w rdzeniu, a także określenie mięśni w ABS, a także ukośne. Niektórzy ludzie odnoszą się do chrzęstu deski jako Ćwiczenie górskie.
Eleigned Crunch Crunch Crunche
Bycie w stanie wykorzystać wszystkie mięśnie w twoim rdzeniu, jest coś, czego cele Crunch Crunch, jak również zastosowania, bez względu na standardowe ćwiczenie preferujesz. Jeśli robisz deski, nie przesuwasz żadnych ukośnych, aby utrzymać je, jak również silne. Jeśli skupiasz się tylko na chrupkach, twoje mięśnie pleców nie otrzymują dokładnie takiej samej ilości interesów, jak mięśnie przednie. Dzięki tym ćwiczeniu te trzy obszary łączą się razem, a także uzyskać dokładnie taką samą ilość pracy, dzięki czemu kierujesz się jak najwięcej, bez braku mięśni, dosłownie.
Wytrzymałość

Celem jest utrzymanie silnego rdzenia. Dzięki chrupniu deski można opracować masę masową mięśniową w rdzeniu, a także wzmocnić definicję masy mięśniowej. W zależności od tego, który krok był używany przed kryzysem deski, jeden z twoich podstawowych grup masowych mięśni nie był tak silny, jak może być. Z tym, zwiększasz swój prawdziwy potencjał.
Elastyczność
Dużo więcej zawierasz chrupnięcie deski w swojej rutynie, o wiele bardziej elastyczne stanie się. Nie tylko przycinanie cali z talii, jednak zwiększy elastyczność w ramionach, a także zgięciach biodrowych.
Jak zrobić chrupnięcie deski

Wejdź do ustawienia deski na rękach z palcami dotykającymi ziemi. Twoje ciało musi być w linii prostej.
Dokręć rdzeń, a także przyciągnij na przycisk brzucha, zachowując deskę.
Zegnij swoje idealne kolano, a także przynieś go w kierunku swojej klatki piersiowej, utrzymując rdzeń zakontraktowany.
Następnie wróć do pozycji deski.
Powtarzaj z lewym kolanem, a także nogą.

Typowym błędem pozwala na dolną jaskinię z tyłu Możesz także dowiedzieć się, jaką prędkość jest dla Ciebie najlepsza podczas jazdy kolana. Im szybciej je prowadzisz, dużo więcej korzyści Cardio, zyskasz z ćwiczenia. Wolniejszy, który je kręci, tym mniej stabilności będziesz miał w wykonaniu kryzysu. Dzięki temu nasze zalecenia polega na wykonaniu go w różnych prędkościach, aby odkryć, co dla ciebie najlepiej!
Modyfikacje kryzysu deski
W zależności od poziomu sprawności fizycznej, istnieją pewne modyfikacje, które możesz zrobić, aby nadal budować masę mięśniową, a także uzyskać potrzebne wyniki.
Łatwiejsze modyfikacje
Modyfikacje przeznaczone dla początkujących sprawiają, że przynosi się do tych, którzy chcą odkryć, jak również skorzystać z tego ćwiczenia. Po pierwsze, jeśli nie znasz deski, zapotrzebowanie na odkrycie, aby utrzymać deskę bez kryzysu przed wyjściem do przodu. Budowa wytrzymałości w rdzeniu jest konieczna, abyś mógł zrobić drugą część, a także zachować swoją wytrzymałość ćwiczeniem.
Ponadto możesz spadać na kolana, gdy w otoczeniu deski, a także trzymaj kolana, gdy dodasz chrupnięcie. Pozwala to wygodnie pracować rdzeń, a także uzyskać pewną stabilność, wzmocnienie całego rdzenia.
Trudniejsze modyfikacje
Naprawdę czuć szopę, gdy robisz bok boczny chrupnięcie deski zamiast wspólnego chrupnięcia deska. Pociągnij swoje brzuszki z bocznej deski, a także zmusić ukośne do pracy!
Możesz również przenieść swoją deskędo zmniejszenia ustawienia, aby wymusić górną część ciała, aby uzyskać dużo więcej wagi podczas ćwiczenia.
Kolejną modyfikacją, którą możesz spróbować jest deska ślizgowa. W desce zjeżdżalnią, przesuwasz oba stopy, a także ukryć oba nogi w tym samym czasie, trzymając pozycję deski!
Inne ćwiczenia chrupniaki
Rozpocznij mieszanie chrupnięć deski przez cały tydzień, kiedy dodasz jeden z zgodnych z ćwiczeniami Crunch Crunch do swojej rutyny, przynosząc dużo więcej grup masowych mięśni dla ogólnego treningu.
Crunch Sfinx Deski
W Crunch Sfinx Deski wymóg rozpoczęcia w wspólnej pozycji deski. Wyciągnij jedną nogę na bok, gdzie są twoje ukośniki, a następnie włóż nogę z powrotem do ABS na wspólny chrupnięcie. Upewnij się, że obracasz to w obrotach.
Crunch Spiderman Deck.
Spiderman Deck Crounch rozpoczyna się w wysokiej pozycji deski. Kiedy spadnie twoje górne ciało, twoja noga wychodzi, z kolanem spełniającym łokieć. Pociągnij nogę z powrotem, przejdź do wysokiej pozycji deski, a także alternatywną.
Crunch boczny deski
Boczny chrupnięcie deski naprawdę zabiera twoje ukośnie treningu na wycięcie. leżeć po twojej stronie, a następnie przynieś swoje ciało w boczną deskę. Trzymaj, a także upewnij się, że utrzymujesz saldo. Zegnij przeciwny kolano, aż dotrze do łokcia, dokręcając mięśnie rdzenia całą metodę. Wykonaj wiele powtórzeń, a następnie powtarzaj po przeciwnej stronie.
Jak powszechnie muszę robić chrupnięcia desek?
Jeśli po prostu dostaniesz się do chrupnięć desek, a także nie jestem pewien, jak powszechnie musisz je wykonać, przedstaw je powoli w lokalizacji preferowanego Ćwiczenia rdzenia. Rozpoczynające się interwały nie mogą być ponad 30 sekund po każdej stronie, a także musisz najprawdopodobniej zacząć od 3-5 powtórzeń. Ponieważ stajesz się silniejszy z ćwiczenia, możesz zwiększyć częstotliwość do 45-sekundowych odstępówek, a następnie dodać 1 lub 2 wiele innych powtórzeń każdego tygodnia. Należy dodawać 15 sekund do swoich interwałów, a także co najmniej 1 przedstawiciel regularnie, aby zwiększyć wytrzymałość, a także wytrzymałość z ćwiczenia.
Jeśli jesteś kimś, kto poważnie traktuje swoją fizyczną sprawność, możesz zacząć od znacznie wyższego interwału, a także dużo powszechnie częściej przez cały tydzień. Jest to odpowiednie ćwiczenie, aby dodać do swojej rutyny, gdy pracujesz na krótko lub po prostu chcesz wymieszać rutynę. Jeśli chcesz zwiększyć znaczenie masy mięśniowej, a także mają konkretne cele fitness fizyczne dla tego obszaru twojego ciała, zwiększyć ilość reps, które robisz. Ponadto dodaj go do swojej rutyny 3-4 razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze wyniki.
Kto nie powinien robić krycharek?
Podczas gdy chrupnięcie deski jest jednym z najbardziej wydajnych ćwiczeń, które człowiek może zrobić, pewne wymóg zapobiegania jej zdrowiu i odnowy biologicznej, a także ochronie. Najważniejsze, oczekiwanie kobiet nie mogą próbować całkowitego chrupnięcia deski od presji wokół dziecka. Jest równie dobrze niebezpieczeństwo za uszkodzenie macicy i / lub pępowiny.
Inni, którzy muszą najprawdopodobniej uniemożliwiają, że robienie chrupnięcia deski są tymi, którzy doświadczają z przewlekłego bólu pleców. Gdybyś doświadczył kontuzji pleców, jak również regularnie mieć poważne bóle, a potem chrupnięcie deski może podrażniać ten ból, a także spowodować, że ponownie go rozbłodnie. Gdy przesuwasz swoje ciało na ustawienie, a następnie krok ze wspólnej deski do chrupnięcia deski, niebezpieczeństwo powodujące dalsze obrażenia. Wymóg, aby porozmawiać z lekarzem najpierw przed wypróbowaniem tego ćwiczenia.
Zakończyć
Chrupony desek integrują standardową deskę, a także chrupnięcie do jednego niesamowicie naładowanego rdzenia ćwiczeń na sterydach! Jeśli nie pracujesz nad tym skutecznym źródłem rdzenia w treningi, wymaga odkrywania czasu na to. Twoje ciało powie dla ciebie!
Jeśli jesteś początkującym, spójrz na łatwiejsze modyfikacje wymienione powyżej, aby pomóc zwiększyć swoje mięśnie rdzeniowe, a także iść. Jeśli jesteś znacznie bardziej zaawansowany, sprawdź trudniejsze modyfikacje, a także inne ćwiczenia chrupkie deski, aby wziąć udział w treningu na następny poziom!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *