Cade Thomas

Napisano wiele książek i odbyło się wiele argumentów o tym, jak zachować zdrowe relacje z partnerem lub znaczącą inną. Lista rzeczy, których mężczyźni potrzebują w zakupie, aby być zadowoleni w porównaniu z listą rzeczy, których potrzebują kobiety, w niektórych przypadkach sprzeciwiające się sobie nawzajem i pozostawiając wszystkich bardziej zdezorientowanych niż kiedykolwiek.

Jedna rzecz wydaje się dość stabilna: jeśli chcesz, aby twój związek się nie powiódł, bądź kulturystyką wysokiego poziomu!

W konkurencyjnym kulturystyce istniało wiele znanych pary mocy. W niektórych przypadkach zarówno mężczyzna, jak i kobieta są zaangażowani w branżę jako sportowcy, a innym razem konkurent wysokiego poziomu (lub nawet Mr.Ompia) współpracuje z bardzo wspierającym małżonkiem, który jest tak samo częścią ich zawodu, jak same, co sami . Przygotowywanie posiłków, organizowanie harmonogramów, gotowanie, sprzątanie, opiekę nad dziećmi… Woops sugeruję, że oferuje firmę; Lista zadań, które niektórzy z tych małżonków pozostawiono codziennie, graniczy z pielęgniarką a mamą. Niektóre legendarne przykłady skrajnego „wsparcia”, takie jak partner Grega Kovaca, który musiał go wyczyścić po użyciu toalety, wystarły, aby przerobić nawet najbardziej zrozumiałego fana.

Mając na uwadze, czy to jakiś szok, że pozornie znaczna większość relacji w kulturystyce rozpada się? Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Bez względu na to, jak bardzo myślą, że rozumieją codzienne czyny konkurenta na wysokim poziomie, nie sądzę, abyś mógł naprawdę przygotować się do uświadomienia sobie, że nigdy się nie kończy (pozornie). Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. Obsesja na punkcie lustra, obsesja na punkcie skali. Podczas gdy nieporozumienie jest to, że kulturystycy RB Leipzig Koszulka są bardzo zarozumiałości i zakochani w sobie (niektóre z pewnością są), argumentowałbym, że znacznie bardziej rozpowszechnionym problemem dla męża/żony byłoby radzenie sobie z niepewnością. Pewne poczucie spełnienia wynikałoby z podnoszenia ich po tym, jak przyznają, że wątpią w siebie lub mają słabość, którą muszą poprawić, ale kiedy staje się oczywiste, że wątpliwości i niepewność wracają raz za razem, a ty jesteś przeznaczony do tego Żyj z słuchaniem o tym przez resztę życia, rzeczywistość prawdopodobnie uderza mocno, a chęć odejścia może być przytłaczająca.

Jednak nie wszyscy kulturystycy są leniwymi leniwcami, którzy potrzebują sług. Niektóre są bardzo zmotywowane i odnoszą sukcesy we wszystkich aspektach życia… z wyjątkiem romantycznego. Wydaje się, że nawet pary, które wydają się niezwyciężone na absolutnej wysokości sportu, nie są bezpieczne przed klątwą. Wydaje się niesprawiedliwe, gdyby ktoś wyróżnia się, ponieważ prawie każdy znany duet upadł i rozstał, ale nawet pozornie rockowe solidne połączenie między obecnym Mr.Ompia Phil Heath i jego partnerem pojawił się, gdy Mr.O został znaleziony i nakręcony w NPC. wydarzenia z Piłkarski Cup 22-24 Koszulka nową akompaniamentem kobiecym. Po emocjonalnych przemówieniach zwycięstwa, które Heath poświęcił swojej żonie, nie widziała tego, ale w tym momencie nie powinno to być prawdziwe zaskoczenie.

Kulturyści zazwyczaj przyciągają wiele uwagi, zarówno dobre, jak i złe. Jeśli chcesz się wtopić, bycie ogromną torbą mięśni nie jest najlepszym rozwiązaniem. Może to być trudne dla małżonka na wiele sposobów. Może to wywołać zazdrość, gdy płeć przeciwna jest zaskoczona lub zafascynowana (hej, nie wszyscy są obwodani przez kulturystów), a także zazdrości, gdy nie zwracają uwagi, jeśli pragną tego sam. A w niektórych przypadkach wszystko to po prostu trafia do głowy kulturysty i myślą, że mogą zrobić lepiej.

Życie nie jest jednym wielkim postem na Instagramie. „SwoMates” to uroczy termin, a także rzeczywistość związku zakorzenionego w kulturystyce jest o wiele bardziej skomplikowana niż mięśnie i czyste jedzenie. Niektóre rzeczy, które wydają się teraz tolerowane, mogą być przyziemne, a nawet odpychające za 10 lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *