Josh Hodnik

Patrząc wstecz w 1996 r., Pierwsze legalne sterydy były dostępne bez recepty wraz z wprowadzeniem Androstenedione i garstką innych pro-hormonów. Ze wszystkimi NORS, Dioes i Diols, które przybyły i zniknęły, może być mylące, które naprawdę działają. Wiele pro-hormonów nie trwało wystarczająco długo na półkach detalicznych, aby dostarczyć dane wejściowe lub dane od wystarczającej liczby osób, które ich faktycznie korzystały, więc skuteczność była często oparta wyłącznie na teorii.

Większość pro-hormonów to związki, które zostały opracowane dziesięć lat temu, ale nigdy nie zostały opracowane komercyjnie, mimo że badania wykazały, że związki te mają pewne właściwości anaboliczne. Biorąc pod uwagę, że te związki nigdy nie były używane na poziomie komercyjnym, badania ustały wiele lat temu, co pozostawiło nam ograniczone dane. Wiele pro-hormonów, które przybyły i minęły, biorąc pod uwagę, że 1996 było wynikiem zakazu lub po prostu nie były zbyt skuteczne. Niektóre związki przetrwały zakazy i były wystarczająco długo, aby zweryfikować się jako skuteczne, gdy są stosowane przez kulturystów. Jedną z takich substancji jest metoksygonadien (aka max LMG.) Maks LMG jest uważany za progestynę.

Progestyny są grupą chemicznie podobnych hormonów steroidowych. U ludzi naturalne progestryny Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka są wytwarzane głównie w kobiecych jajnikach i jądrach męskich. Kontrola urodzeń, żeńskie terapie zastępcze hormonalne i niektóre leki przeciwnowotworowe składają się z syntetycznych progestin. Trudno sobie wyobrazić, w jaki sposób każdy związek, który należy do tej samej kategorii, co żeńska kontrola urodzeń może mieć pozytywny wpływ na budowanie mięśni. Nandrolon i Trenbolon, dwa bardzo silne sterydy anaboliczne, należą do kategorii progestyny. Progestyny mają szerokie skutki u ludzi. Jednym z krytycznych efektów jest element konstrukcyjny wszystkich innych hormonów steroidowych, w tym androgeny i estrogeny.

Naukowcy, Gordon Alan Hughes i Herchel Smith, zsyntetyzowali szereg 13 alkilowanych 19 powiązań NOR w latach 60. XX wieku, z 18-metylo-3-metoksy-estra-2,5 (10) -DIEN-17-one (metoksygonadien) jeden z nich. Patenty zostałyby złożone w tym czasie na ten związek, norboleeton i szereg syntetycznych środków antykoncepcyjnych w Ayeth Laboratories. Wygląda na to, że głównym celem Smitha było zsyntetyzowanie pierwszego syntetycznego środka antykoncepcyjnego, który osiągnął. To zweryfikowało tak opłacalne, że po przejściu na emeryturę z Wyeth Smith był w stanie przekazać setki milionów dolarów uniwersytetom w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Związki, które nie były stosowane jako środki antykoncepcyjne i wykazywały właściwości anaboliczne, takie jak metoksygonadien, zostały pominięte i prawie zapomniane. Ten związek został ostatecznie odkryty na nowo i trafił na rynek suplementów około 2005 roku.

Po spożyciu max LMG powstaje metabolit znany jako 13b-etylo-Nor-AndrosteneDione. Ten metabolit jest chemicznie podobny do sterydowego norboleetonu i uważa się, że tutaj Max LMG otrzymuje wiele jego efektów. Norbolethone jest sterydem anabolicznym, który został po raz pierwszy opracowany przez Wyeth Laboratories w latach 60. XX wieku. Podobnie jak w przypadku Maxa LMG, nigdy nie był sprzedawany na rynku po odkryciu. Norbolethone zaczął pojawiać się w testach moczu na sportowcach na początku 2000 roku. Mówi się, że norboleton został przywrócony Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka przez chemika Patricka Arnolda i był to aktywny składnik użyty w oryginalnym sformułowaniu „The Clear”, który został przekazany profesjonalistom przez Balco.

13b-etylo-nor-andustenedion, metabolit wytwarzany przez metoksygonadien, jest prawie równy testosteronowi w sile anabolicznej, ale znacznie mniej androgeniczny. Po przekształceniu metoksygonadienu w inne aktywne metabolity wykazano aktywność progestracyjną niż nandrolon. Może to spowodować spadek libido, który jest często doświadczany z nandrolonem lub trenbolonu, chyba że wraz z nim wzięto związek, który jest o wiele bardziej androgenny.

Metoksygonadien może nie być sterydem 17AA, ale wciąż jest nieco bardziej toksyczny niż nietetylowany steryd. Ze względu na wysokie działanie progestracyjne tego związku objawy GINO mogą wystąpić w zależności od dawkowania.

Uważa się, że metoksygonadien działa jako leek pro, który wskazuje, że jego aktywność farmakologiczna pojawia się po metabolizowaniu związków aktywnych, i jest bardzo mało prawdopodobne, aby każda aktywność anaboliczna pochodzi z samej metoksygonadienu, ale raczej jego metabolity.

Metoksygonadien jest wyjątkowym związkiem dla wielkości i siły. Dawkowanie waha się w dowolnym miejscu od 50 mg do 125 mg dziennie. Półtrodzinność tego związku wynosi około 10 godzin, więc należy go brać dwa razy dziennie.

Z mojego doświadczenia z metoksygonadienem retencja wody była minimalna, a problemy z Gyno nie istniały w dawce 75 mg dziennie. Wolverhampton Wanderers Koszulka Przy tej dawce zyski wielkości i siły były bardzo zauważalne. Niektórzy użytkownicy mogą wziąć ten związek w dawkach wyższych niż 75 mg dziennie, nie doświadczając skutków ubocznych, ale to zawszeróżni się w zależności od osoby. Niższą dawkę należy najpierw zastosować do zbadania, jaka dawka jest odpowiednia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *