Witam! Byłem na zabawnym wydarzeniu przez cały dzień w Santa Monica!

Moje najbardziej aktualne filmy

4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
Pięć ćwiczeń dolnej części ciała dla biegaczy! Wypróbuj ten trening szybkiej siły w domu na nogi, biodra i pośladki. Nie potrzebny sprzęt.

Most pośladkowy
Donkey Kicks – Alternate Side
CLAMSHELLES – Alternate Side

Uzyskaj więcej informacji na RuneAtrePeat.com

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Następnie
Golden Retriever nie weźmie pigułek!
02:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:49

Ale zanim podzielę się tym wszystkim, chcę powiedzieć, że nie-kalifornijscy o świetnym miejscu do biegania w Santa Monica. Dostaję e -maile od czytelników, które sprawdzają „L.A.” Dość często i wiele razy nie są w sercu Los Angeles, ale gdzieś w pobliżu plaży Da. To świetne do ćwiczeń, gdy jesteś poza miastem!

Ostatniej nocy zatrzymałem się w Georgian Hotel w Santa Monica. Jest idealny po drugiej stronie ulicy od plaży i niesamowicie blisko promenady trzeciej ulicy.

Hotel był zwykle, ale usługa była wyjątkowa. Potrzebowałem lodówki w moim pokoju i zapomniałem czegoś w samochodzie – i oni zadbali o to niesamowicie szybko.

Również oferują gazety w pokoju, a ja byłem bardzo zachwycony, widząc znajomą twarz na zatoce – zwycięzca maratonu Bostonu MEB !!!

W każdym razie.

Dziś rano obudziłem się i wyruszyłem na krótki bieg. Nie chciałem się zbytnio zużywać, ponieważ wiedziałem, że dzień nadchodzący będzie pełen ćwiczeń!

Santa Monica to świetne miejsce do biegania, ponieważ ścieżka dla pieszych / rowerowych jest niesamowita. Trwa na wiele kilometrów. Jest niesamowicie płaski. Plus – to po prostu coś, co możesz pozostać i iść „z powrotem”, więc nie zgubisz się!

Właśnie chodziłem tu przed maratonem L.A. kilka tygodni temu. Ale biorąc pod uwagę, że to był dzień przed pełną Maryją, której nie uciekłem. Wspaniale było dostać się na kilka mil, zwiedzając na północ od molo.

Bieganie w Santa Monica:

Ścieżka jest formalnie nazywana szlakiem rowerowym Marvin Braude (według Wikipedii). Zaczyna się w Pacific Palisades i idzie na południe przez 22 mile. Około 8 z tych mil znajduje się w Santa Monica. Sprawdź stronę Wiki, aby uzyskać więcej.

Głowa jest w górę: na trasie znajdują się łazienki i fontanny wodne, ale jeśli biegasz niesamowicie wcześnie, mogą nie być otwarte.

Z łaty: najlepsze miejsca do biegania w Santa Monica.

Po biegu chciałem mrożoną kawę, ale tak naprawdę nie Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka chciałem polować na dobrą. Więc zdecydowałem się na MCD i dodałem cukier i mleko w moim pokoju hotelowym.

I dzięki temu moja mrożona karta koneser kawy została cofnięta.

Stamtąd przygotowałem się i udałem Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka się na imprezę Fitrends!

Więcej na ten temat…

Pytanie: Gdybyś mógł biec w dowolnym miejscu na świecie – gdzie by to było?

Pytanie nr 2: Czy jakakolwiek Olympique Marseille Koszulka osoba lubiła finał południowego uroku?! Co sądzicie o tym?!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *