Witam! Jak ci idzie poniedziałek?

Mój był na początku trochę wyboisty, ale okazało się, że świetnie! (Ignoruję całą okolicznościę „płatności podatkowej” razem.) Niedawno dostałem kilka poczty głosowej od Edisona, że ​​moja moc może być dziś na kilka godzin na utrzymanie, jakkolwiek całkowicie zapomniałem.
Moje najnowsze filmy

Uczenie się od słabego biegu
Występują złe przebiegi – oto dokładnie to, jak go przekroczyłem, a także odkryłem z mojego następnego biegu. Sugestia, aby pomóc ci być znacznie lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

Następnie
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:48

Losowo w połowie rany, wszystko, co wyłączone-nawet mój Internet.

Musiałem więc zadzierać z Vegas, a także nakładać dużo makijażu, czekając na powrót.

(RuneAtrePeat na Instagramie)

Po moich przypadkowych wygłupach wciąż nie było, więc postanowiłem Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka udać się do Starbucks, aby pracować na poranek. Bum.

Na szczęście do czasu, gdy trochę pracowałem, a także przeprowadziłem zadania (przeczytaj: Darowicie płytek krwi na pieniądze na pokrycie mojego rachunku podatkowego), co było kopią zapasową!

I kiedy miałem rozpocząć ten blog publikuj, dostałem e -mail z kilkoma świetnymi wieściami…

Dotarłem do maratonu w Chicago !!!

Maraton z Chicago był tak wybitny, że organizatorzy wyścigów zrobili w tym roku na loterii. Oznacza to, że musiałeś umieścić swoje imię i nazwisko w stosie, a biegacze zostali powiadomieni dzisiaj, jeśli się dostali, czy nie.

Praktycznie nie włożyłem tego na to, ponieważ miałem to przeczucie, że się wejdę – a także tak naprawdę nie zorganizowałem się, robiąc to w moim mózgu.

Ale zrozumiałem, że musiałem na to zdecydować. Chicago jest jednym z najlepszych maratonów w USA – do cholery, jest to jeden z najlepszych na świecie !!

5 najlepszych maratonów na świecie

Kiedy słyszysz, Palmeiras Koszulka jak ludzie stwierdzają, że jest to jedno z „dużych 5 maratonów” lub „5 najlepszych maratonów”, zwykle mówią o…

Nowy Jork Maraton

Maraton bostoński

Maraton Olympique Lyonnais Koszulka w Londynie

Chicago Marathon

Berlin Marathon

Są to kilka największych, wielu znanych, prestiżowych i słynnych maratonów na świecie.

Zrobiłem maraton w Nowym Jorku, więc mam jeden, aby zrezygnować z tej listy. Nadal wymagam kwalifikacji do uruchomienia Bostonu. Teraz jestem w Chicago! W tym momencie wymagam jedynie odkrycie metody na całym świecie do Berlina, jak i Londynu

Wracając do Biz… Powodem, dla którego komponowałem tę publikację, jest, ponieważ RER spadnie od 19:00 PST do około 21:00 PST dzisiaj (poniedziałek). Robimy wiele aktualizacji RuneAtrepeat.com, a mam nadzieję, że to płynne przejście. Dziękuję za cierpliwość!

Pytanie: Czy ktoś inny prowadził Chicago?

Czy ktoś metoda jeść ze mną pizzę z głębokim posiłkiem, aby świętować?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *