Jeśli masz coś takiego jak ja, to jesteś zawsze szukają alternatywnych sposobów pracy z dolnej części ciała. Nie ma nic kocham ponad ćwiczenie, które działa dolnej części ciała, podczas gdy również coraz tętno się – w zasadzie jak połączenie cardio jak i masy mięśniowej tonowania.
Shuffle side-by-side box (znany również jako boczne skrzynki Shuffle) jest wybuchowa ćwiczenie, które będą miały swoje ścięgna, pośladki, jak cielęta w ogniu. Wielki rodzaju! Większość ludzi normalnie przetasowań pudełko w sportowiec koncentruje treningów lub dla osób chcących rzucić Szybkie tłuszczu, jak również efektywnie.
Jak to zrobić na boki Box Shuffle?

Jeśli rozważa wprowadzenie przetasowań pole boku na bok w swoim schematu treningu, ważne jest, aby dowiedzieć się podstaw. Wiedząc dokładnie, jak wykonać ćwiczenie poprawnie jest niezbędna dla zapewnienia czerpać korzyści, jak również zapobiec urazom. Tu jest dokładnie jak to zrobić:
Rozpocznij stojący po lewej stronie okna z prawej nogi spoczywała na górze w środku pudełka.
Szybko przeskoczyć pole, lądowania z prawej nogi na ziemi, jak i lewą stopę na górze okna.
Kontynuuj shuffle z boku na bok, aż do momentu całkowitej powtórzeń.
Powtórz na tyle powtórzeń, jak również zestawy według potrzeb.

Pracował mięśnie
Jak można się spodziewać, tasuje box odpalić mięśni w dolnej części ciała, a także swoim rdzeniu. Będziesz pracować łydek, ścięgna, quady, nasycić, zginacze bioder, a także brzucha podczas wykonywania ćwiczeń. Podczas gdy są one doskonałe dla dolnej części ciała, są one również doskonały cardio ruch, który będzie zwiększyć swój metabolizm, promować zdrowsze serce, a także rzucić główne kalorii.
Czy The Box Shuffle skuteczne?
Skrzynka shuffle jest niezwykle wydajny, jak można zintegrować go do treningu na wiele sposobów. Jak wspomniano, wykonywanie tonizuje dolnej części ciała, jednak jest to również doskonały ruch cardio, że pochodnie kalorii.
Korzyści
Jaki jest sens robić ćwiczenia jeżeli świadczenia nie są tym, co szukasz? tutaj są korzyści z prowadzenia przetasowań skrzynki side-to-side:
Są fenomenalne ćwiczenia cardio, które będą miały swoje stopy pompowanie serca! podobna do wszystkich ćwiczeń cardio, tym szybciej poruszać trudniej ćwiczenie poczuje.
Spędzamy większość naszego czasu w ruchu do przodu, a nie na boki. To ćwiczenie spowodować wykorzystują różne drogi, które będą trudności ciała nerwowo.
Okno losowo z boku na bok tonizujaco ud, pośladki, udo wewnętrzne jak quad.

Wariacje
Można zrobić pudełko shuffle różnych sposobów, dostosowanych do różnych fizycznych kondycji. Wariacje:

Na boki Shuffle bez pudełka
Boczne okno skacze
łyżwiarze

alternatywy
Raczej nie przygotowany, aby dodać pole shuffle do swojego planu treningu? To jest w porządku! tu jest kilka alternatyw okno odtwarzania losowego można spróbować zamiast:
step up box – zamiast tasowania z boku na bok, można zintensyfikować na polu, jak również obniżyć z powrotem w dół. Koniecznie zastępcy która noga Ci kroku z każdej chwili!
krok wybuchowy Ups – Stań za swoim polu, jak również lokalizacji jedną nogą na wierzchu. przesunąć z powrotem tyłek trochę jak zachować mikro zginać w kolanach. Przejazd przy oknie, a także skok w powietrzu nad polem. Jak skok, przełączyć nogi w powietrzu tak wylądujesz ze stopą przeciwnej na górze okna.
krok Box Ups dla równowagi – Stojak ze skrzynką bezpośrednio przed tobą, jak również postawić jedną stopę na szczycie. Przyjdź do stojącego na górze okna, a także jazdy odwrotny kolano jak stoisz na polu.

Zakończyć
Większość ludzi są wykorzystywane do korzystania z ich nogi, aby przenieść je do przodu. Jednak wiele osób rzadko wykorzystują swoje nogi, aby przesunąć w bok lub na boki. To jest, gdy ćwiczenie side-by-side box shuffle jest przydatna. Jest doskonałym narzędziem do pracy tych mięśni nóg, które nie dostać, że powszechnie wykorzystywane (myślę glute medius), a także wszystkich tych największych. Więc nie bój się modyfikacji rzeczy, jak również zapewnić w tym doskonałe ćwiczenie spróbować!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *