, gdy byłem młodym niczym innym jak „A” lub 100%, byłoby akceptowalne. Byłem trudnym pracownikiem, a także byłem dumny z tego, co zrobiłem. Wydaje mi się jednak, że teraz występuję w 60%, a także pozwalam, aby to było w porządku. Ostatnio zdecydowałem się na zadowalające.

Moje bieganie, moje jedzenie, moje życie/organizację – wszystko jest w porządku, kiedy chcę, żeby były świetne! Wymagam, aby zacząć planować znacznie lepiej, a także zobowiązać się do moich działań.
Moje najnowsze filmy

Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
Co zjadłem w ciągu jednego dnia. Dziennik z jedzeniem od biegacza, który obecnie nie trenuje na maraton lub półmaraton. Śniadanie, lunch, kolacja, a także przekąski oraz Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka porady.

Więcej filmów

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 6
01:19

Relacja na żywo
00:00
08:21
14:26

CRAP Całkowicie darmowy tydzień pomógł mi zobaczyć dokładnie, ile bzdur jest naprawdę w moim planie diety? Podobnie jak dziś wieczorem, po obiedzie wymknąłem się z garstką chipsów czekoladowych – taką odpustami, jak to zdarzają się każdego dnia, a także tęsknić za okiem bloga. To są rzeczy, które chcę wyeliminować. Nie mam żadnego problemu z smakołykami, jednak jest ich wiele, a właściwie wiele metody.

Trzymam się CFW w sobotę, jednak muszę przyznać, że było to znacznie trudniejsze, niż wierzyłem, że tak będzie!

Moje popołudniowe przekąski były bardzo zdrowe, a także całkowicie wolne od bzdur. Spakowałem paski papryki, arbuza, a także płatki owsiane. To naprawdę utrzymywały mnie pełnym dniem pracy.

Na koniec miałem możliwość odbycia mojej pierwszej wycieczki w terenie do Sonic po pracy. Zawsze widzę reklamy (pamiętaj, że jestem frajerem marketingu?), A także chciałem spróbować przez jakiś czas!

Musiałem chodzić, ponieważ Ben podrzucił mnie do pracy, a także nie był pewien, jak dokładnie zamówić. Poszedłem do drzwi, jakkolwiek nie możesz wejść do środka?!

Wędrowałem więc jak pnącze, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że kupujesz w stołach dla „ludzi bez samochodu”. Wciśnąłem przycisk, a także kupiłem Limeade Plan Diet Plan, jak sugerują moi piękni czytelnicy.

Dziękuję za sugestię! To było świetne i odświeżające !! Całkowicie uderzyło w okolicę w moim spacerze.

Mam bardzo długie dni przez następne kilka tygodni. Jest to godzinna dojazd, osiem godzin dziennie, poczekaj na Ben dwie godziny, a potem jeszcze jedną godzinę do pracy. Bardzo Long.day. Był to więc widok na obolałe oczy, gdy Ben, a także przyszedłem do domu na obiad. Moja matka zrobiła fasolę, a Corinthians Paulista Koszulka także gulasz. To tortilla z serem do zanurzenia.

Robimy fasolę odradzającą, nie smaczając ich w ogóle. Moja matka gotuje fasolę Pinto, zrzucamy kilka wody, a następnie rozbijamy je. Są tak, jak remonty, z wyjątkiem tego, że nie.

I „wiśnia” na mojej kolacji…

Pytanie: Jakiego rodzaju stażysty byłeś? Jakim jesteś teraz lub jaki według ciebie byłbyś teraz?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o Real Madrid Koszulka innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *