tym razem życia dotyczy siebie opieki, a przynajmniej dla mnie to jest! A kiedy dbanie o siebie, nie ma żadnych ograniczeń zapewniających zdrowie i dobre samopoczucie. Poważnie, samoopieka może przyjść w licznych formach. Regularnie ćwicząc, aby uzyskać niezbędny odpoczynek i relaks lub dając swojemu ciału TLC, których potrzebuje, to wszystkie formy dbania o siebie. Niezbędne jest, aby pamiętać o tym mantrze, nie ma ograniczeń na temat tego, jak się robi.
Jedną z formy samoopieki, której prawdopodobnie nie rozważałeś, używa kulki masażu. Znacznie bardziej konkretnie, używając kuli masażu na ból stóp lub unikać bólu stóp. Licz na mnie, to nie jest coś, co uważałem. Ale piłka do masażu jest jedną z tych wspaniałych rzeczy, które kiedy go masz, nie wiesz, jak żył bez niego. praktycznie jak czekolada Hersheya, ale w formie masażu.
Spis treści [ukryj
Korzyści z kula do masażu na punkty do paintriggera stóp
Ulepszona krążenie
Leczenie bólu głowy
Obniża ciśnienie krwi
Depresja i niepokój

Różne rodzaje kulki do masażu do masażu Feetsmooth
Spiky masaż kulki

Jakie warunki mogą płynąć kulki masażu?
Jakie warunki mogą trenować kulki do masażu? Ból z zapalenia powięzi plantarnych
Ból z płaskich stóp
Obrzęk dla kobiet w ciąży

Która jest lepsza kulka do masażu dla bólu stóp?
Dlaczego kulki do masażu spiky są lepsze?

Przewodnik do korzystania z kolczastych kuli masażu na nogach
Kiedy nie używać kuli masażu na ból stóp
Wniosek

Kulki masażu stały się dość popularne przez lata, ponieważ są one tak łatwe w użyciu z domu. Licz na mnie, kocham dobry masaż głębokiego tkanki w spa. Ale piłka do masażu daje mi zdolność do oszczędzania pieniędzy i czasu, wszystkie przy jednoczesnym zbieraniu korzyści płynących z poluzowania tych więzadeł. Kulki działają poprzez stymulowanie tkanek, które są bezpośrednio pod twoją skórą.
Chociaż kulki masażu są świetne, aby pomóc w łagodzeniu napiętych mięśni, spakują kilka innych przywilejów, których prawdopodobnie nigdy nie pomyślał. Chociaż moglibyśmy kontynuować i dalej o kulkach masażu i ich korzyściach, zawęzmy go i dostajmy do Nitty Gritty z kula do masażu na ból stóp.
Korzyści z używania kuli masażu na ból stóp

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś obrażeń stóp lub kostki? Kiedy byłem w szkole średniej (wiele księżyców temu) złamałem moją stopę w czterech różnych obszarach – w tym łuku! Tak, boli tak źle, jak brzmi. Spędziłem miesiące w bagażniku, a nawet dłużej niż robienie fizykoterapii. Urazy stóp i ból stóp są absolutnie siłą, z którą należy się liczyć.
Podczas mojego czasu w fizykoterapii piłka masażu stała się moim nowym najlepszym przyjacielem. Poważnie, używałem jednego na praktycznie rok. Kolejną szaloną rzeczą o kontuzji stopy jest to, że kiedy się zdarzyło, może trwać wieczność. Więc nie jest zaskoczeniem, że w tym dniu zdumiewają mnie, jak wielka piłka do masażu dla bólu stóp działa.
Oczywiście nie musisz mieć niezwykle złych kontuzji do użycia. Kulki do masażu są idealne dla tych, którzy cierpią na zapalenie powięzi plantarnych lub uporczywy nudny ból. Korzystanie z piłki do masażu na ból stóp może zaoferować ulgę krótkoterminową i pomóc stymulować przepływ krwi do obrzeżenia rannego. Zasadniczo można pożegnać się z bólem stóp z konsekwentnym użyciem kulki masażu.
Punkty wyzwalające
Jedną z najważniejszych korzyści z używania kuli masażu dla bólu stóp jest to, że będziesz mógł kierować te punkty wyzwalające – znane również jako gorące miejsca. Nie jestem pewien, co to jest? Dowiesz się, że poczucie, ponieważ będzie boli. Po znalezieniu gorącego miejsca, odpocznij piłkę do masażu w tym obszarze, aby pomóc złagodzić ból.
Ulepszona krążenie
Czy jesteś dość siedzący? Być może utknąłeś siedząc za biurkiem przez większość dnia, więc twoje stopy nie są w stanie uzyskać ćwiczenia, którego potrzebują. Jeśli tak jest dla Ciebie, piłka do masażu nazywa twoje imię. Tocząc piłkę do masażu nad każdą stopą przez 10 do 20 minut przed nagłówkiem do łóżka jest świetnym sposobem na zwiększenie cyrkulacji. Ponadto spowoduje, że poczujesz się spokojniejszy, co oznacza, że ​​zasypiasz szybciej i lepiej spać. A jeśli jesteś coś takiego jak ja, możesz użyć lepszego snu!

Kąt
Leczenie bólu głowy
Czy cierpisz na migreny lub częste bóle głowy? Co dziwne, badanie 2000 z Danii odkryło, że osoby, które cierpią na bóle głowy i migreny doświadczyły znacznych ulepszeń po zabiegach refleksologicznych. W badaniu uczestnicy przestali brać leki.
Po trzech miesiącach 65% osób zmniejszyło objawy, podczas gdy inni nie mieli żadnych objawów w ogóle. Ogólnie rzecz biorąc, badania wykazały, że 81% pacjentów zgłosiło wyleczenie lub doświadczanie ulgi dopiero sześć miesięcy po zakończeniu badania. Może to wydawać się minuta, aż do porównania wyników do IMITREX – wspólny lek stosowany w leczeniu migreny, które ma 68% wskaźnik sukcesu.
Obniża ciśnienie krwi
Czy wiesz, że ponad 68 milionów Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi? To jest jeden na każdych dorosłych. Mniej niż połowa osób z wysokim ciśnieniem krwi ma pod kontrolą, a kolejne 20% nie wie, że mająT. Typowo, wysokie ciśnienie krwi jest spowodowany przez nieodpowiednią dietą i / lub naprężeń. ale może również wynikać z genetyki i czynników środowiskowych.
W 2013 roku BMC Nursing opublikował krótki artykuł informujący, że ich pracownicy służby zdrowia, którzy pracowali z pacjentów w podeszłym wieku z otępieniem okazało się, że 10-minutowe sesje masażu stóp wykonano około trzy razy w tygodniu doprowadziły do ​​lepszego nastroju, mniej niepokoju i pomógł obniżyć ciśnienie krwi. Tak więc, jeśli cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi, a następnie za pomocą piłki masaż stopy mogłyby pomóc.
Depresja i niepokój
Pierwsze masaż stóp może być bardzo relaksujące, to na pewno. Jednak częste masaże stóp stwierdzono, aby zmniejszyć lęk u chorych na raka. Wiemy również, masaże stóp pomaga zmniejszyć objawy depresji.
Różne rodzaje masażu piłkę do stóp
Teraz, gdy wiemy, że korzyści kulek masujących, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, który z nich dostać. kulki masujące naprawdę przyjść w każdym kształcie, wielkości i koloru. To może sprawić, że dość trudne do określenia, które jest dla Ciebie najlepszy.
Smooth Masaż Balls

Najpierw jest gładka masaż piłka. Gładka masaż piłka jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy chcą dostać się do mięśni, ale nie jest zbyt głęboka. Można zdecydować się na zakup sprawnego masażu piłki, piłki lacrosse, tenis lub piłka mogła działać.
Spiky masaż kulki

Kolczaste kulki masujące są co wszystkie hype jest przy użyciu piłki do masażu na ból stóp. Chociaż może to wyglądać trochę dziwnie (obiecuję, że wygląda jak zabawka psa), to na pewno dostaje zadanie i będzie można czuć się lepiej w żadnym momencie.
Jakie warunki mogą płynąć kulki masażu?
Jeśli potrzebują piłkę masaż dla bólu stóp, a następnie płynne masaż piłka może pracować. To po prostu nie może załatwić sprawę niczym kolczaste masażu piłki. Smooth kulki masujące dostać w głąb mięśni i może pomóc ludziom, którzy chcą uzyskać najlepszy w węzły mięśni i punktów spustowych poprzez myofascial wydaniu. Smooth kulki masujące są dobre w pracy na ból i napięte mięśnie, więc jeśli cierpią z powodu tych, to może być Twoja piłka wyboru.
Jakich warunkach można kolczasty masaż Piłki leczyć?
Kolczaste kulki masujące są znacznie bardziej popularne z dwóch opcji w kłębek masażu na ból stóp. Zrozumiałe więc, bo piłka masaż kolczaste traktuje różne bóle, bóle i problemów.
Ból z powięzi podeszwy
Jeśli kiedykolwiek miał żadnych problemów z podeszew powięzi, wtedy czuję do ciebie. Powięzi podeszwy jest przewlekły ból pięta to jest zazwyczaj wynikiem degradacji tkanki łącznej, która podtrzymuje łuk stopy. Korzystanie z kolczaste masażu piłkę do głębokiego masażu stóp może zmniejszyć objawy zapalenia powięzi podeszwy znacząco.
Ból z płaskich stóp
Poza tym pomoc osobom, które cierpią na zapalenie powięzi podeszwowej, A kolczaste kulki masaż może pomóc tym, którzy mają stan zwany płaskostopie. Ci, którzy mają płaskostopie nie mają normalnego stóp łuk ze względu na wiotkość więzadeł. Chociaż nie każdy z płaskimi stopami ma ból tych, którzy nie mogą korzystać z kolczaste masażu piłkę na złagodzenie go.
Obrzęk dla kobiet w ciąży
Obrzęk, znany również jako obrzęk stóp i kostek, jest bardzo często w czasie ciąży – zwłaszcza dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży. Oni już toting wokół dziecka, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują bóle stóp, aby przejść wraz z nim. Wstawić: kolczaste kulki masażu. Korzystanie z kolczaste masażu piłkę raz dziennie może zmniejszyć objawy obrzęku po połączeniu z odpoczynku i odpowiedniej diety.
Który jest lepszy masaż piłka do Foot Pain?

Więc, co masaż piłka jest najlepsza? Każdy z nich ma swoje zalety i pracuje niezwykle próbując złagodzić ból. Gładka masaż piłka jest popularny dla osób, które chcą pracować w głąb mięśnia jak ramieniu. Chociaż można użyć płynnego piłkę na bóle stóp, stosując kolczaste masażu piłkę na bóle stóp może pokazać się być lepszym rozwiązaniem.
W jaki sposób kolczasty masaż Piłki Pracy?
Kolczaste kulki masujące pracują w systemie myofascial aby zmniejszyć napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi, pomoc w obrażeń i zwiększyć swoją świadomość ciała. Kolczaste kulki można kierować punkty spustowe i pomaga zmniejszyć ból w tych obszarach.
Dlaczego kulki do masażu spiky są lepsze?
Więc dlaczego są kolczaste kulki masujące lepiej? ponieważ mogą one dostać się do tych mięśni i obszarów, w których czujesz ból. bo kolczaste kulki masujące kierować punkty spustowe, organizm może odzyskać zamiast ciasny czuć i ból stale. Nie wspominając o mnóstwo korzyści, które towarzyszą przy użyciu kolczaste masażu piłkę na ból stóp.
Przewodnik do korzystania z kolczastych kuli masażu na nogach
Na początek, to jest zawsze niezbędna, aby słuchać swojego ciała i co to mówi. Powinieneś nigdy wcisnąć się dalej, niż można obsłużyć. ale należy pamiętać, że istnieje różnica między czując ból i uczucie dyskomfortu. Szanse są, jeśli jesteś po prostu niewygodne, to jesteś w porządku.
Podczas korzystania z kolczaste masażu piłkę na bóle stóp, istnieje kilka różnych sposobów, aby to zrobić. Jednym ze sposobów jest siedzi na krześle i walcowanie każdą nogę nad piłką do masażu w jakikolwiek kierunek chcesz. Z tej pozycji można zastosować za dużo lub za mało ciśnienia niezbędnego do pomocy wi twój ból.

Kąt
Innym powszechnym sposobem korzystania z kulki do masażu na ból stóp jest stojący w pozycji pionowej, trzymając się czegoś, aby się zrównoważyć. Stamtąd, stań na jednej nodze i złagodzić stopę na kolczaste masażu na głębokie masaż. Jeśli jest to trasa, którą wybierzesz, możesz zdecydować się na większą kolczastę, aby mieć lepszą równowagę i stabilność.
Pomimo wyboru do wyboru za pomocą kolczastych masażu, niezbędne jest przeprowadzenie masażu przez co najmniej 30 sekund na każdej stopie. Strzelam przez co najmniej 5 do 10 minut, a następnie przełączam się do powtórzenia. Jak stwierdzono powyżej, słuchaj swojego ciała. Dam ci znać, jak długo i jak często powinieneś przeprowadzić masaż.
Kiedy nie używać kuli masażu na ból stóp
Nie powinieneś nie używać kuli masażu, jeśli masz niedawną obrażeń lub urazę, która złamała skórę, spowodowała zapalenie stawu, lub jeśli jesteś źle posiniaczony. Najlepszą osobą do konsultacji przed użyciem kuli masażu jest Twój dostawca medycyny. Dają Ci najlepsze sugestie, które są idealne do osobistego leczenia.
Wniosek
Wiele osób żyje codziennie z wyczerpującym bólem stóp. Jednak stosowanie kula do masażu na ból stóp może pracować cuda. Korzyści są w stanie ukierunkowane punkty wyzwalające, ulepszoną krążenie, leczenie bólu głowy, obniżony ciśnienie krwi, zmniejszoną depresję i lęk.
Ale jaki rodzaj piłki należy użyć – gładka lub w wersji? Cóż, zależy to od tego, czego potrzebujesz lub szukasz. Gładkie kulki masażu są dobre do pracy głęboko w mięśniach, aby pomóc w wydaniu punktów wyzwalających. Jednak rozwiączona wersja jest dobra dla problemów, takich jak zapalenie powięzi plantarnych, ból z płaskich stóp i obrzęku u kobiet w ciąży. Ogólnie rzecz biorąc, pojawia się kolczasta piłka do masażu, która jest preferowana dla bólu stóp.
W użyciu kulek masażu na ból stóp, musisz słuchać twojego ciała. Możesz siedzieć lub stać podczas korzystania z piłki do masażu na nogach. Nigdy nie używaj do masażu, jeśli miałeś ostatni obrażenia i upewnij się, że skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *