Jaka jest deska Spiderman?
Deska Spiderman jest jednym z najtrudniejszych, jak również najbardziej wydajnych ćwiczeń. Deska Spiderman jest ruchem progresji z typowej skłonnej desek ustawień. Dlatego jest bardziej zaawansowany niż typowa pronowa deska.
Jeśli szukasz nowej trudności, aby zabrać swoją fizyczną rutynę fitness, wtedy to ćwiczenie jest dla Ciebie. Przestrzeganie Blog Publish wprowadzi pewne odmiany na desce Spiderman, które z pewnością sprawiają, że twój rdzeń drżący z radością, podobnie jak pompowanie serca!
Jak zrobić deskę Spiderman

Wejdź do położenia skłonnego deski na łokciach, podnosząc kolana z ziemi.
Podczas angażowania twojego rdzenia podnieś prawe kolano na zewnątrz prawego łokcia.
Powtórz po lewej stronie, podnosząc lewe kolano na zewnątrz lewego łokcia.
Możesz wykonać deskę Spiderman dla ustawionego czasu (30 lub 45 sekund) lub wykonać ustawioną liczbę powtórzeń po każdej stronie.

Korzyści i mięśnie Spiderman
Korzyści z desek Spiderman obejmują wzmocnienie całego rdzenia – zarówno przednim, jak i tyłu. Wasze ABS są nie tylko ukierunkowane jednak twoje ukośnie, blaski, triceps, a także ramiona, są również zaangażowane.
Rotational ruch ćwiczenia pomaga zwiększyć cały rdzeń.
Deska Spiderman pomaga w celu zwiększenia mobilności biodrowej, co może zmniejszyć ból pleców, rozluźnienie ciasnych mięśni, a także wzmocnienie zdrowia kolana.
Różnice deski Spiderman.

Jak ułatwić
Zacznij w desce przedramienia, podnosząc jedną stopę z ziemi przez kilka sekund, obniż go, a następnie podnieś drugą stopę.
Gdy skończyłeś być bardziej komfortowo, możesz rozpocząć podnoszenie, a następnie obracając stopę na bok. Robiąc to pomoże Ci zdobyć stabilizację potrzebną do pełnego przemieszczania się desek Spiderman.

Jak się trudniej
Zamiast niskiej pozycji deski, zacznij w wysokiej desce z rękami bezpośrednio pod łokciami, a także ramionami.
Rozszerz swoje przeciwne ramię, gdy wykonujesz deskę.

Deska Pushup Spiderman.

Ta odmiana zaangażuje ramiona, a także ramiona, jak również rdzeń.
Wejdź do wysokiej pozycji deski, z rękami bezpośrednio pod łokciami, a także ramionami.
Dolna do pompek, gdy przynosisz swój prawy kolano do prawego łokcia.
Następnie podnieś kopię zapasową, gdy przesuwasz stopę z powrotem do pierwotnej pozycji.
Powtórz dokładnie taki sam ruch z lewą nogą.

FAQ
Dlaczego należy wykonać ćwiczenia deski?
Deska jest niezwykle wydajną metodą poprawy wszystkich twoich mięśni rdzenia, co pomoże Ci w wielu innych ćwiczeniach. Deski są również świetne do poprawy równowagi, a także zdrowie rdzeniowego i zdrowia, ponieważ zapewniają one intensywny trening, który wzmacnia tył, dając mu więcej wsparcia niż same chrupki mogą zrobić. Wielu ludzi wierzy, że deski są o tym, że trzymają się na łokciach, jednak jest o wiele więcej! Powinieneś spróbować wykonać kilka prostych wariantów, takich jak stawianie jednej ręki za głową lub podnosząc ramię prosto z ciała, a także spojrzeć dokładnie, jak różne to ćwiczenie czuje się w porównaniu, jeśli ktoś zrobił te same ruchy płasko na plecach.
Najlepsza część: Tylko trzy zestawy dziennie (10 powtórzeń), szybko będziesz silniejszy
Jakie mięśnie pracują spiderman deska?
Plac Spiderman działa cały rdzeń (przód, a także tył), a także ukośne. Plecy, mięśnie piersi, ukierunkowane są podobnie jak mięśnie barku.
Jak dodać ćwiczenie do procedury mojej treningu?
Możesz korzystać z desek Spiderman jako ćwiczenia rozgrzewające na początku twojego pierwotnego treningu. Wystarczająco ogrzewa twoje główne grupy masowe mięśniowe po kilku minutach.
Możesz również dodać deskę Spiderman do twojego podstawowego treningu. Jest to jednak intensywne ćwiczenia, jednak od tego czasu zobaczysz wyniki. Pamiętaj, aby podjąć niezbędne przerwy między zestawami, a także dni odpoczynku między treningami. Przejęcie dni odpoczynku umożliwią Twoje mięśnie naprawiają również budowę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *