dokładnie jak do pianki
Wszystko na korzyść ciasnych ścięgien, stan “I”! Ogólna cisza … ponieważ nikt nie lubi sztywnych ciasnych mięśni, szczególnie ścięgnach. Nie rozumiem o tobie, ale moje nogi mogą dostać dość obolały zgodność z ciężkim dniem Cardio. Obejmuje to te czasy, kiedy się rozciągnąłem, jak również po ćwiczeniu.
Jeśli próbujesz jak najlepiej wykorzystać każdy dzień w tygodniu treningu, a także szuka sposobów, aby kopnąć sztywną masę mięśniową z boku, foam toczą się podkolanami, jest odpowiedzią. Walcowanie pianki jest metodą jednorazową (SMR), która pomaga złagodzić szczelność, bolesność, a także zapalenie mięśni. Niektórzy ludzie wolą piankować, przed treningiem, niektóre wolą po treningu, a także wolą oba.

Niezależnie od preferencji, istnieje wiele korzyści, które można zbierać z walcowania piankowego, takiego jak łagodzenie bólu masowego mięśni, zwiększając różnorodność ruchu, tymczasowo zmniejszając pojawienie się celów cellulitowych w zarządzaniu objawami fibromialgii, a także pomaga na odpoczynek. Czy wzbudziłem jeszcze ci odsetek? Jeśli tak, oto 411 na tym, co wymaga zrozumieć w odniesieniu do dokładnie tak, jak piankować ściągacze rolki.
Kiedy foam rzucić ścięgno
Pierwsza rzecz, którą wymóg, aby zrozumieć dokładnie, jak piankować rolki ścięgna, kiedy to zrobić. Opcja jest naprawdę zależy od Ciebie. Niektóre osoby wolą fajczane walcowanie przed treningiem, podczas gdy inne preferują walcowanie pianki po. Nie ma “właściwej odpowiedzi”, jednak korzyści będą się różnić dla wszystkich.
Triggerpoint 13 “Grid Foam RollerFree Online Instructional Filmy
Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że kiedy spędzasz równie dobrze na jednym miejscu, niebezpieczeństwo siniak, a także obrażenia. Niebezpieczeństwo tego jest jeszcze większe na “zimnym mięśniu” (aka przed treningiem). Podczas zwijania chłodnego mięśnia, najpierw będziesz musiał prosto się w niej przy jednoczesnym ciśnieniu, aby zapobiec dalszym uszkodzeniu powięzi, a także powodując zapalenie.
Jak długo powinnaś foam
Kolejny krok w odkryciu dokładnie, jak piankować rolki ścięgno, wiedząc dokładnie, jak długo powinieneś zrobić to. Czasami przysięgam, że jestem na siłowni, jak i wydaje się, że ludzie są piankowymi walcami przez ponad godzinę. Osobiście uważam, że to nadmierne. Możesz piankować ściągacza przez około 30 sekund na minutę na każdą nogę, aby pomóc w prostotom, a także bolesność. Należy pamiętać – nie chcesz poruszać się tak dobrze od tamtej pory, ponieważ możesz nie mieć wystarczającej presji. Oznacza to, że nie otrzymasz korzyści z walcowania, a także nie zrobi to zbytnio dla tych sztywnych mięśni.

Kiedy nie powinieneś być foam
Podczas odkrywania dokładnie, jak piankować rolki ścięgno, najprawdopodobniej wymóg odkrycia, gdy nie powinieneś. Najpierw pierwsze rzeczy, nie należy przewracać bezpośrednio na stawie ani kości. Ważne jest również, że nie przeliczasz się do miejsca, w którym doświadczasz nadmiernej ilości bolesności. Może to wydawać się oczywiste, jednak jeśli jesteś poważnie ranny, należy również zapobiegać włączeniu podkolanami. Jeszcze jedna zasada, gdy toczą się czekać 24-48 godzin między sesjami. Podaj swoje ciało czas na odpoczynek, a także zregenerować przed rzuceniem go w mieszankę.
321 Silna rolka piankowa o średniej gęstości 13 “wałek piany z bonusą 4K ebook
Jak piankować ścięgna
Teraz, gdy rozumiesz trochę o dokładnie tak, jak toczyć ścięgno, nadszedł czas, aby wyłamać rolkę, jak również do pracy. Oto dokładnie, jak rzucić ścięgno:
Zacznij w siedzionym otoczeniu rękami na podłodze.
Przedłużyć lewą nogę przed sobą, a także zginać prawego kolana, więc wspiera cię.
Umieść rolkę pianki pod górnym lewym ścięgnięciem tuż poniżej gletu.
Korzystanie z rąk, a także stopy na podłodze, rock z powrotem, a także naprzód, aby przewrócić ścięgno. Rzuć wystarczającą ilość, dzięki czemu stopa wygina się, a także powoli odwrócić.
Zrób to przez 30 sekund do 1 minuty, a następnie powtórz po drugiej stronie.

Zakończyć
Walcówka piankowa jest fantastyczną metodą wspomagania łagodzenia, ból, a także zapalonych ścięgien.
Oprócz dokładnie jak piankować ścięgno ścięgna (patrz wyżej), objęliśmy wiedząc, kiedy do pianki rolki ścięgna, dokładnie jak długo powinnaś być rolką piankową, jak iw rolki.
Jesteśmy pewnością, że jeśli regularnie rozpoczniesz piankę, zaczniesz zauważać różnicę w mocno, a także przepracowane ścięgna!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *