Pierwszy pierwszy, muszę przedstawić znaczące okrzyki z okazji urodzin dla mojego biura Matta!

Mamy wiele lat, jednak jesteśmy bardzo blisko. Jest moim jedynym rodzeństwem bez czerwonych włosów, co jest dla niego dziwne (dla niego), jednak wciąż jestem jego najważniejszym fanem. zadowolony urodziny Matt !!!
Moje najnowsze filmy

Maraton treningowy dzień 5
Trening Marathon Running OGC Nice Koszulka Blog – Run Eat Powtórz. Plan treningowy dzień 5.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 34 sekundy

Następnie
4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
04:31

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:34

Allstate Life Insurance Counteage 13.1 LA Half Marathon Giveaway

Wielkie pozorne ogłoszenie: Jestem pochłonięty półmaratonami. Są moją preferowaną ulubioną rzeczą.

Ponieważ biegam tak dużo, tak jak się spodziewasz, że dostaję nowe buty co około 500 mil – mam wiele butów do biegania w moim domu. Ah Lot! Ponadto noszę różne buty do chodzenia lub treningu krzyżowego. (Zmień buty co 250-500 mil w zależności od rodzaju, znacznie więcej butów ma wyższy obrót).

W tej chwili mam 2 pary butów przygotowanych na emeryturę, a także kilka innych na krawędzi śmierci.

Co kończy biegacz z tymi starymi butami?! Opracuj fort? wyrzucić je? Wypełnij swoją wannę, żebyś nie musiał Schalke 04 Koszulka się kąpać? Zachowaj je wszystkie, aby pewnego dnia mieć 15 minut sławy na hoarderach?

Cóż, zbiera je jedyny program, a także przekazuje je na cele charytatywne. Zbierają buty w przyszłym miesiącu przed maratonem Los Angeles 13.1 (patrz poniżej daty/lokalizacje), więc jeśli jesteś regionalny, przynieś je !!

· Ochrona ubezpieczeniowa Allstate® na życie, a także organizacja non-profit zapewniają, że podeszwa współpracują z umiarkowanie wykorzystywanymi butami sportowymi, aby przekazać darowiznę na cele charytatywne w Allstate Life Insurance Counteage Los Angeles 13.1 Marathon® w niedzielę 13 stycznia.

· Wszystkie buty Reprezentacja Ekwadoru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zebrane w Los Angeles przyniosą korzyści Union Rescue Mission, organizacji poświęconej służącym mężczyznom, kobietom, a także dzieciom doświadczającym bezdomności. Cel Rescue Union jest jedną z największych tego rodzaju misji ratowniczych w Stanach Zjednoczonych, a także najstarszym w Los Angeles.

· Darowizny od uczestników wyścigu, a także mieszkańców Los Angeles zostaną również pobrane podczas pick-upów pakietów 13,1 Marathon® w piątek, 11 stycznia w Road Runners Sports West Hills-Fallbrook Center w West Hills w Kalifornii od 12:00. do 19:00 a także w sobotę, 12 stycznia od 10 rano do 17:00 W Road Runners Sports Torrance w Torrance w Kalifornii.

· Biegacze, którzy przekazują swoje buty w dniu wyścigu, otrzymają całkowicie bezpłatną parę klapek do noszenia do domu. <- Czy to nie świetny pomysł?! *Każdy może zejść i przekazać darowiznę - nie musisz prowadzić wyścigu! A aby zmotywować cię do pojawienia się, a także przekazania butów Ubezpieczenie ubezpieczeń Allstate Life 13.1 (połowa) Maraton zapewnia mi całkowicie bezpłatny wpis wyścigu, a także zapewnia jeden całkowicie bezpłatny wstęp do czytelnika RER !!! Aby wejść: zostaw komentarz z kolorem obecnych butów do biegania. Konkurs kończy się w poniedziałek o 8 rano PST. Dostępne dla wszystkich, jednak powinieneś zaoferować własny podróż/transport do wyścigu w rejonie Los Angeles 13 stycznia 2013 r. Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *