Dziś rano wariowałem, myśląc, że dostanę szkorbę, ponieważ nie mieliśmy owoców w domu. Jak Ben przeżył?!

Następnie znalazłem te kubki grejpfruta, które kupiliśmy od Costco pewnego dnia, a kryzys był opóźniony (nie unikany, ponieważ wciąż potrzebowałem więcej).
Moje najnowsze filmy

Mam test Covid-19
Uzyskanie testu koronawirusa – jak to działa, jak to jest, moje doświadczenie i więcej. Dostałem tradycyjny test i Ben dostał szybki test Covid-19.

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 3
00:51

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:16

Ponieważ jesteśmy na ten temat, pozwólmy innym jeść z drogi. Zrobiłem bardzo szybką wycieczkę do TJ, aby uzyskać więcej owoców, ponieważ atak szkorbowy powrócił około południa. Tak więc dwa śliwki i jedna masywna sałatka nadrobiły lunch.

Shake proteinowy, ponieważ dudniłem godzinę później. Powinienem był dodać do posiłku węglowodanów pełnoziarnistych, aby uzyskać lepszą moc. I właśnie miałem jabłko. Um, jedz dużo owoców?

Niedawno zostałem poproszony o zostanie blogiem Brooks. Ponieważ duch Brooksa jest moim „butem rdzeniowym”, skorzystałem z okazji!

Dwa tygodnie temu mieli super niesamowite wydarzenie w Nowym Jorku, aby nauczyć ambasadorów o ich nowej linii butów. Niestety, wiedziałem już, że jadę do Nowego Jorku na sesję zdjęciową, więc musiałem przejść.

Ale ponieważ nadal potrzebowałem informacji, rozmawiałem z Kirą, menedżerem produktu obuwia z Brooks. Magia technologii jest taka fajna. (Ha, spójrz, jak ślinię się nad butami. Runnerd.)

Przeszła mnie przez nowe aspekty najnowszego gliceryny i ducha 5 – ich neutralnych butów. To było bardzo interesujące, ponieważ noszę neutralny but i dosłownie czułem i widzieć zmiany między duchem 4 i 5.

Prawdę mówiąc, nie byłem fanem zmian w moim pierwszym biegu z Ghostem 5, ale teraz go kopię! Zmiana jest trudna, a biegacze są lojalni wobec swoich ulubionych, prawda?

W każdym razie opowiedziała mi wszystko o swojej nowej linii Pure Project. To jest bardzo ekscytujące! Porozmawiam o tym więcej za kilka tygodni po tym, jak biegnę w butach, ale jestem bardzo podekscytowany.

Zarówno gliceryna, jak i duch są neutralnymi butami, ale mają pewne specyficzne różnice. Gliceryna ma większą poduszkę i uważam ją za nieco bardziej serca. Więc jeśli pochodzisz z bardziej stabilnego buta lub po prostu więcej poduszki / jesteś trudniejszy dla twoich butów, który jest dla Ciebie.

Czy jesteś butami kategorii?

Możesz dowiedzieć się, jaki buty / rodzaj butów jest dla Ciebie najlepsze po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań na temat Brooków znajdź stronę Mato Mato (uwielbiam to, że tak się nazywa).

Osobiście uważam, że buty są najważniejszym elementem sprzętu, który nosisz – więc upewnij się, że wiesz, dlaczego rodzaj butów jest dla Ciebie odpowiedni i przetestuj je przed zaangażowaniem.

Idź do sklepu z biegiem i należy odpowiednio dopasować przy pierwszym zakupie butów do biegania. Po znalezieniu odpowiedniego buta dla organizmu/stopy/reżimu treningowego możesz zamówić je online.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że dzisiaj nasze karnety Disneyland są ważne do września, więc postaram się zmusić Real Betis Balompie Koszulka Bena po pracy! Zobaczymy się jutro.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź SSC Napoli Koszulka dalej:

Zappos do butów do biegania

Zappos do butów do biegania

Ten post jest sponsorowany przez Zappos. Skąd masz buty do biegania? Cóż, mam zasoby, ale po prostu próbowałem

Letnie bieganie musi mieć najlepszy sprzęt od stóp do stóp!

Letnie VfL Wolfsburg Koszulka bieganie musi mieć najlepszy sprzęt od stóp do stóp!

Letnie bieganie musi mieć – oto moja lista najlepszego sprzętu do biegania, ubrania, shoES, pasy paliwowe, filtra przeciwsłoneczne i więcej dla r

Moje ulubione buty do biegania i czy zrobiłbym to ponownie narażone wyzwanie

Moje ulubione buty do biegania i czy zrobiłbym to ponownie narażone wyzwanie

Moje ulubione buty do biegania w tej chwili. Czy znów zrobiłbym wyzwanie dla narkotyków? W jaki sposób pomoc RRCA Run Certification

Różne buty do biegania do różnych biegów?

Różne buty do biegania do różnych biegów?

Moje ulubione buty do biegania dla łatwych biegów, długoterminowe, prędkości i dni odpoczynku. najlepsze buty do biegania do noszenia, kiedy

Fun Run Challenge Dzień 2 – Buty do biegania

Fun Run Challenge Dzień 2 – Buty do biegania

Moje obecne buty do biegania i porady dotyczące butów do biegania. Kiedy potrzebujesz nowych butów, końcówki paznokci i ile mil y

Potrzebujesz nowych butów do biegania? Oto jak możesz powiedzieć …

Potrzebujesz nowych butów do biegania? Oto jak możesz powiedzieć …

Jak powiedzieć, czy nadszedł czas, aby dostać nowe buty do biegania? Wskazówki, na co szukać, aby zdecydować, czy potrzebujesz nowej pary Runn

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *