Poszedłem dziś rano na zajęcia z kickboxingiem na mojej nowej siłowni. To był mój pierwszy raz w tym centrum fitness, a także mój pierwszy raz zabrał KB nie w MD. Muszę przyznać, że jedyną rzeczą, US Sassuolo Koszulka która jest znacznie lepsza w MD przez CA, są zajęcia z kickboxingu, które użyłem do uczestnictwa. Bardzo je podobały mi i bardzo tęskniłem!

Jednak właśnie wróciłem z krótkiego spaceru, a obecnie pojawia się CA, więc zdejmę ten kompromis
Moje najnowsze filmy

Athleta Running Shorts Review.mp4
Bez otarcia szortów dla kobiet. Nowa ocena Athleta HIIT IT 9 w szortach Inseam.

Więcej filmów

0 sekund 8 minut, 21 sekund

Następnie
Co jem w ciągu dnia – Edition Runner
14:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
08:21

Zjadłem wczesny lunch po KB…

Za każdym razem, gdy robię sałatkę z sosem orzechowym TJ, myślę: „Brakuje jednej rzeczy, które są orzeszki ziemne na wierzchu…”, pamiętam jednak, aby odebrać trochę rano, więc było idealne!

Wskazówka: postawiłem trochę pico de gallo na tej sałatce, a także całkowicie działa. Cilantro dobrze pasuje do tajskich / orzechowych sosów, a Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka także z cebulą, a także pomidorami mieszanymi płynnie.

Podobnie wybrałem pojemnik z sałatką z białkami jaja. Pragnę sałatki z jajek, a także nie chciałem czekać na gotowanie jajek, obieraj je, Manchester United Koszulka zrobić sałatkę z jajek… więc jest to leniwy lunch oprócz szczęścia.

Widzieć? Zjadłem wcześnie lunch, jednak jest to szczęście! Czy ktoś jeszcze pragnie, gdy wszystkie liczby są takie same?

Zabawny fakt: zawsze robię to samo pragnienie, a także zdecydowałem, że powiem Bena na moim łóżku śmierci, jakie były moje pragnienia przez te wszystkie lata <3 Po prostu ugryzłem się w to miodne chrupiące jabłko, a także zdecydowałem, że „Honey Crisp” to świetne imię dla niemowlęcia. Zakładam, że moje przyszłe niemowlę ma szczęście, że nie spodziewam się teraz, bo w końcu zachowa to imię! Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *