Hello! Dokładnie jak leci w tym tygodniu? Dokładnie jak się masz ze stosem na milach? Próbuję je układać, ponieważ planuję zjeść wiele wspaniałej zapiekanki ziemniaczanej, a Racing Club de Avellaneda Koszulka także ciasta, a także wszystkiego innego w tym tygodniu! Poniżej dzielę się wspaniałym przepisem na zapiekankę ziemniaczaną Niny.

Ale najpierw porozmawiajmy! Jesienna pogoda jest perfekcyjna do biegania. Jest świetny, a także świetny rano, jednak rozgrzewa się, gdy pojawia się później. Zrobiłem dziś 9 mil.
Moje najbardziej aktualne filmy

Pomysł na bieganie zachowaj zdrowie podczas wybuchu Covid19
Pomysł na utrzymanie zdrowia podczas wybuchu Coronawirusa. Czy możesz biegać i wyjść na zewnątrz podczas pobytu w domu? Oto wskazówka, która pomoże ci uniemożliwić dotknięcie umowy …

Więcej filmów

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Następnie
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Relacja na żywo
00:00
08:21
02:25

Stwierdzam to co roku, jednak jest to niesamowicie prawdziwe – Święto Dziękczynienia jest moim preferowanym dniem roku. Lubię to!! Podoba mi się, że jest to dzień, w którym wszystko jest wdzięczne, a także jeść jedzenie. Lubię jedzenie, ponieważ jestem niesamowicie wdzięczny za wszystkie moje błogosławieństwa.

Każdego roku tworzę wspaniałą zapiekankę ziemniaczaną, a także zapiekankę z chleba kukurydzianego na Dzień Turcji. Oryginalny przepis na zapiekankę Cornbread Casserole pochodzi od mamy mojego byłego chłopaka. Kiedy miałem to moje pierwsze Święto Dziękczynienia z nimi, miałem to, a także szybko błagałem o przepis, a także od tamtej pory. Robię to nawet w Boże Vissel Kobe Koszulka Narodzenie, a także Wielkanoc!

Przepis na zapiekankę chleba kukurydzianego

1 pudełkowy mieszanka chleba kukurydzianego (wykorzystałem wszystko, od Jiffy po TJ)

2 jajka

8 uncji. grecki jogurt lub kwaśna śmietana

1 puszka kukurydziana, wyczerpana

1 puszka kremowa kukurydza

2 TB stopowane masło

Wskazówki: rozgrzane do 350 stopni. Wymieszaj wszystkie składniki. Wlać nasmarowaną zapiekankę (8 × 8 lub podobne), a także piec przez około 40-45 minut lub aż do ustawienia.

Casserole Casserole notatki: *Podwójna przepis, kiedy tylko go robię, więc używam większego posiłku do pieczenia, a także piec przez ponad godzinę.

Przepis ma być zintegrowany z pudełkiem chleba kukurydzianego lub podobnie. Jeśli użyjesz większego pudełka (jak te z TJ), być może będziesz musiał dodać pół szklanki mleka, aby je rozrzedzić.

__________________________________________

Moim osobistym preferowanym jest wspaniałą zapiekanką Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ziemniaczaną. Moja Nina sprawiła, że ​​to Święto Dziękczynienia (większość moich członków gospodarstwa domowego ma swój własny charakterystyczny posiłek, który przynoszą). Podobało mi się, że jestem mały. Pewnego roku miała wyjść z miasta na Święto Dziękczynienia, więc zrobiła to z wyprzedzeniem, a także podrzuciła. Poza tym kilka lat później, kiedy miała być w domu mojego Nino na Święto Dziękczynienia, poprosiłem ją o przepis, abym mógł to zrobić.

Teraz robię to co roku, a także wnoszę zwyczaj i pyszność. Jest to niezwykle powszechny, wspaniały przepis na zapiekankę ziemniaczaną, jednak uzupełniamy go pekanami, a także brązowym cukrem zamiast pianki.

Przepis na zapiekankę ze słodkich ziemniaków:

Składniki słodkich ziemniaków:

2 funty wspaniałych ziemniaków

3/4 szklanki cukru granulowanego

1/4 szklanki odparowanego mleka niskotłuszczowego

3 łyżki masła

2 duże jajka

1/2 łyżeczki soli

1 ekstrakt waniliowy łyżeczki łyżeczki

Byczy:

1 szklanka posiekanego pekany

1 szklanka brązowego cukru, zapakowany

1/2 masła lustra, temperatura przestrzeni

1/2 szklanki mąki

1 łyżeczka soli

Wskazówki: umyć, nakłuć, a także owijają wspaniałe ziemniaki w folii. Piec w 350 stopniach około godziny lub do miękkości. Niech trochę trochę i odetnij skórę. Rozbij je, a także wymieszaj z innymi składnikami. Bicz mikserem ręcznym. Wlać do nasmarowanej zapiekanki. Wymieszaj składniki doładowania. Posyp kaserolą. Piec w 350 stopniach przez 35-40 minut lub do góry, aż polecenie będzie brązowe, a także niesamowite.

Zwycięzca w zeszłym tygodniu Inspekcja IS: Paige !!!

Kontynuujcie wspaniałą pracę! Lubię czytać wszystkie twoje czeki. Jeśli masz trudności z motywacją, sprawdziłem komentarze, a także odprawy z zeszłego tygodnia tutaj. Nie wszyscy osiągamy 100% naszych celów, jednak próbujemy w 100%. Nie dostarczaj. To ostatni tydzień.

Pasek na milach sprawdzaj!

W zeszły wtorek trening !! Co ty robisz?? To będzie trudny tydzień na świetne treningi dla moich amerykańskich czytelników. Dokładnie jak pokonujesz przeszkody?

Sprawdź swój stos na aktualizacji Miles!

Wyślij mi skoroszyt

1save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

1
Szpilka

Dzielić

ĆwierkaćDzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *