Jaka jest deska Spiderman?
Deska Spiderman jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej skutecznych ćwiczeń, które możesz zrobić. Deska SPIDERMAN jest ruchem progresji z normalnej skłonnej desek. Dlatego jest znacznie bardziej zaawansowany niż normalna pronowa deska.
Jeśli szukasz nowego wyzwania, aby zabrać swoją procedurę fitness na wycięcie, to to ćwiczenie jest dla Ciebie. Poniższy wpis na blogu wprowadzi pewne odmiany na desce Spiderman, które z pewnością sprawiają, że twoje rdzeń drżący z radością, a także otrzymując pompowanie serca!
Jak zrobić deskę Spiderman

Wejdź do pozycji skłonnej na łokciach, podnosząc kolana z ziemi.
Podczas angażowania twojego rdzenia, podnieś najlepsze kolano na zewnątrz swojego najlepszego łokcia.
Powtórz po lewej stronie, podnosząc lewe kolano na zewnątrz lewego łokcia.
Możesz wykonać deskę Spiderman dla ustawionego czasu (30 lub 45 sekund) lub wykonać ustawioną liczbę powtórzeń po każdej stronie.

Korzyści i mięśnie Spiderman
Korzyści z desek Spiderman obejmują wzmocnienie całego rdzenia – zarówno z przodu, jak i tyłu. Nie tylko skierowane jest nie tylko ABS, ale twoje ukośne, pośladki, triceps i ramiona i ramiona są również zaangażowane.
Ruch obrotowy ćwiczenia pomaga również wzmocnić cały rdzeń.
Deska Spiderman pomaga również poprawić mobilność biodra, która może zmniejszać ból pleców, rozluźnienie szczelnych mięśni i zwiększają zdrowie kolano.
Różnice deski Spiderman.

Jak ułatwić
Zacznij w desce przedramienia, podnosząc jedną stopę z ziemi przez kilka sekund, obniż go, a następnie podnieś drugą stopę.
Gdy stajesz się znacznie bardziej komfortowy, możesz rozpocząć podnoszenie, a następnie obrócić stopę na bok. Robiąc to pomoże Ci zdobyć stabilizację potrzebną do pełnego ruchu desek Spiderman.

Jak się trudniej
Zamiast niskiej pozycji deski, rozpocznij wysoką deskę rękami bezpośrednio pod łokciami i ramionami.
Rozszerz swoje przeciwne ramię do przodu, gdy wykonujesz deskę.

Deska Pushup Spiderman.

Ta odmiana zaangażuje ramiona i ramiona i rdzeń.
Wejdź do wysokiej pozycji deski, z rękami bezpośrednio pod łokciami i ramionami.
Diżej do pompek, gdy przynosisz swoje najlepsze kolano do przodu do najlepszego łokcia.
Następnie podnieś kopię zapasową, gdy przeniesiesz stopę z powrotem do pierwotnej pozycji.
Powtórz ten sam ruch z lewą nogą.

FAQ
Dlaczego powinieneś przeprowadzić ćwiczenia deski?
Deska jest bardzo skutecznym sposobem wzmocnienia wszystkich mięśni głównych, co pomoże Ci z wieloma innymi ćwiczeniami. Deski są również dobre do poprawy równowagi i zdrowia kręgosłupa, ponieważ oferują intensywny trening, który wzmacnia tył, dając mu znacznie więcej wsparcia niż same chrupki. Liczne ludzie myślą, że deski są właśnie trzymając się na łokciach, ale jest o wiele więcej! Powinieneś spróbować wykonać pewne łatwe wariacje, takie jak stawianie jednej ręki za ich głową lub podnosząc ramię prosto z ciała i spojrzeć, jak różni się to ćwiczenie czuje się w porównaniu, jeśli ktoś zrobił te same ruchy płasko na plecach.
Najlepsza część: Tylko trzy zestawy dziennie (10 powtórzeń), szybko będziesz silniejszy
Jakie mięśnie pracują spiderman deska?
Plac Spiderman działa cały rdzeń (przód i tył) i ukośne. Czerwone, mięśnie klatki piersiowej, ukierunkowane, ślady, triceps i podjęcie mięśni są również ukierunkowane.
Jak dodać ćwiczenie do procedury mojej treningu?
Możesz użyć deska Spiderman jako wysiłku rozgrzewki na początku głównego treningu. Wystarczająco ogrzewa twoje główne grupy mięśniowe po zaledwie kilku minutach.
Możesz także dodać deskę Spiderman do podstawowego treningu. Jest to intensywne ćwiczenia, ale z tego powodu zobaczysz wyniki znacznie szybciej. Pamiętaj, aby podjąć wymagane przerwy między zestawami i przejąć dni odpoczynku między treningami. Przejęcie dni odpoczynku pozwolą, aby twoje mięśnie naprawiały i budować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *