Oznową metodą pozostania nawilżonym na dłuższą metę jest noszenie pakietu nawodnienia lub przyniesienie butelki z wodą. Jednak przy zaledwie jednym litrach wody o wadze około dwóch Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka funtów, noszenie odpowiedniej ilości płynów nie jest idealne, szczególnie jeśli skupiasz się na szybszym stanie. Więc jak dokładnie zachować gaszone pragnienie, a także ciało przygotowane do dodatkowego sprzętu? Akceptujesz swoje otoczenie. Oto kilka technik, które odkryłem przez lata.

1. Zaplanuj park
Jedną z najprostszych metod utrzymania nawilżenia podczas serii treningowej jest wybranie ścieżki parkowej, która przewiduje, że przewiduje fontanny. Rozumiem, co myślisz: „Pętle biegowe w parku? Nudny.” Pamiętaj jednak, że nie musisz pozostać w parku przez cały czas. Możesz stylizować program treningowy z zewnątrz lub punkt-punkt, który przechodzi przez źródła wody tak często, jak to konieczne.

2. Wykorzystaj restauracje
Może to hałasować jak dziwne porady, jednak restauracje szybkiego żywności, a także stacje benzynowe mogą być utrzymywane podczas treningów. Nie, nie mówię o tankowaniu hamburgerami, a także o frytkach; Mówię o wykorzystywaniu ich wody (i łazienek!). Proszenie o kubek papierowy do wypełnienia wodą z kranu może być doskonałą metodą nawilżania w podróży.

3. Zakup swoje płyny
Przed biegiem ukryj butelki wody lub napoje sportowe na swojej ścieżce, abyś mógł je złapać w podróży. Po prostu nie pamiętaj o pozbyciu się śmieci (lub zbierania butelki nadającej się PSV Eindhoven Koszulka do recyklingu) po zakończeniu.

4. Rekrutuj znajomego
Dobrzy dobrzy przyjaciele są warcy swojej wagi w złoto… a także woda. Kiedy rozumiesz swój kurs, miej dobrego przyjaciela na rower z butelką z wodą lub napojem sportowym, a także zadowolić Cię na ścieżce. Sprawdź, czy są gotowi na jazdę. W końcu przyjaciele treningowe mogą pomóc Ci pozostać w swoim planie, sprawić, że poczujesz się znacznie bardziej pozytywnie w swojej rutynie i – w tym przypadku – polegając na nawodnieniu.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Dean Karnazes

Dean Karnazes, uznany na całym świecie sportowiec wytrzymałościowy, a także autor bestsellerów New York Timesa, popchnął swoje ciało, a także Reprezentacja Walii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka nie do pomyślenia. Wśród swoich wielu osiągnięć prowadził 350 stałych mil, rezygnując ze snu przez trzy noce. Pototował przez Dolinę Śmierci w temperaturach 120 stopni, a także przebiegł maraton na biegun południowy w niekorzystnych 40 stopniach. Dziesięć różnych okazji prowadził 200-milowy wyścig sztafetowy, ścigając się z dwunastoma drużynami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *