, 30 dni i Abs Przysiad wyzwanie
Jeśli jesteś aktywny na social media, to istnieje duża szansa, że ​​widziałem różne wyzwania 30 dni fitness obiegowej. Od 30-dniowego deski wyzwanie dla 30-dniowego squat wyzwanie dla 30-dniowego pushup wyzwanie, istnieje wiele opcji dla każdego indywidualnego szukają sposobu, aby poziom ich treningu gry.

Jednym z najbardziej popularnych wyzwań 30-dniowych jest 30 dni abs & squat wyzwaniem. dużo bardziej niż prawdopodobne, to dlatego, że jest kierowana na dwa obszary w ciele, że ludzie dążą do przekształcenia podczas pracy na ich ciała. ale co to jest 30 dni abs & squat wyzwanie?
Spis treści [ukryj
30 Dzień Abs i Przysiad wyzwanie
Czy 30-dniowy Abs & Squat wyzwanie zawodowe? Potrzebne życia ModificationsRegular Cardiovascular Ćwiczenia
Jeść zdrowe posiłki

30 Dzień Abs & Squat wyzwanie BenefitsIncreases sprawność fizyczną
Kalorie Burns
poprawia nastrój
Sygnały Mięśnie
Zmniejsza pewnych zagrożeń dla zdrowia

30 Dzień Abs & Squat challenge ExercisesPlanks
Burpees
przysiady

30 Day & Squat Abs Workout Plan wyzwanie

Jak można się domyślić z nazwy, to 30-dniowe wyzwanie fitness skierowany rdzeń i dolne mięśnie ciała przez różnych ruchów wykonanych w przedziale czasowym 30 dni. Ćwiczenia mogą wahać się od desek, brzuszków, przysiadów, wyważenie kół akcentami, przysiady, przysiady przeskoczyć lub innych ruchów badań, które są kierowane na dolną część ciała i rdzeń.
30-dniowego abs & squat wyzwaniem jest najlepszy dla tych, którzy potrzebują pomocy, aby pozostać konsekwentni w swoich dążeniach do ćwiczeń, a także osoby, którzy chcą urozmaicić ją, ponieważ wymaga zaangażowania 30-dniową czerpania wyników. Zgadza się! Trzeba będzie treningu religijnie przez miesiąc – że jesteś się na to?
Czy 30 Dzień Abs & Squat wyzwanie zawodowe?

Czy jesteś na ogrodzeniu o starając się 30-dniowe wyzwanie out? Czy jesteś ciekaw, czy to rzeczywiście działa? Szybka odpowiedź brzmi: tak *. ale gwiazdka służy określonemu celowi. W celu wynikami wydajności, trzeba trzymać się tego wyzwania każdego dnia. będzie trzeba także wykonywać ćwiczenia w wyzwaniu poprawnie w celu ukierunkowania mięśnie idealny.
Uprawiając konsekwentnie przez 30 dni mogą być trudne! Dlatego zachęcam was do znalezienia partnera odpowiedzialności – kogoś, kto robi to wyzwanie z wami każdego dnia, które można sprawdzić w. Nie tylko będzie można utrzymać siebie na treningu, ale można dopingować wzajemnie!
Potrzebne zmiany stylu życia
Podczas tego ćwiczenia wyzwanie przyniesie rezultatów, to zasadnicze znaczenie, aby być realistyczne o Twoich oczekiwań. Oznacza to, że nie może dostać #bootygoals lub Washboard abs Śniliśmy na trzydzieści dni po rolkach wokół. W celu uzyskania pełnego wpływu z tego 30 dniowego abs & squat wyzwaniem będą pewne modyfikacje stylu życia, które trzeba zrobić. Eksperci odkryli, że opierając się na brzuch i tonowania tyłek wymaga innych praktyk, które obejmują zdrowej diety. oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z 30-dniowego wyzwania:
Regularne Cardiovascular ExerciseIf jesteś naprawdę chcą zobaczyć wyniki, a potem nadszedł czas, aby zwiększyć ruch! Zgadza się. regularne ćwiczenia cardio jest głównym kluczowe, aby pomóc Ci osiągnąć te cele fitness. Nie oznacza to trzeba uruchomić 5ks, to tylko sugestia, że ​​krok dalej. Czy to spacery, kolarstwo, turystyka, pływanie … wybrać ćwiczenia cardio, aby cieszyć się i dostać się do spalania tych kalorii!
Jedzenie zdrowe odżywianie i ćwiczenia MealsHealthy wydają się iść ręka w rękę. To jak masło orzechowe i galaretce kanapek, co jeden bez drugiego? Aby uzyskać najlepsze rezultaty, jest wysoce zalecane, aby rzucić się przetworzonej żywności i fast food pocałować na pożegnanie. Te produkty mają wyższą zawartość tłuszczu, która nie pomaga w celu próbuje zminimalizować tłuszczu wokół brzucha. oto kilka pomysłów, co można jeść zamiast:
Całe ziarna (całe tost pszenicy, całe ziarna makaron, ryż brązowy)
Niskotłuszczowe lub beztłuszczowe jogurty
Owoce (jabłka, gruszki, jagody, truskawki, grejpfruty, itp)
Warzywa (szpinak, brokuły, dynia, cukinia, kalafior, słodkie ziemniaki, brukselka, marchew, zielony groszek)

Przykładowe śniadanie Posiłki:
Grecki jogurt z truskawkami
Pełnoziarnisty naleśniki
Awokado wyścig tost
Blueberry smoothie bananowy
Owsianka ze świeżych owoców

Przykład lunch posiłków:
Szpinak Cezar Wrap
dynia makaronowa
Teriyaki z kurczaka z marchewką i sałatą
Rusztu kurczaka z brązowego ryżu i słodkiego ziemniaka
sałatka ogród z grillowanym kurczakiem i dressingiem niskotłuszczowego

Przykład obiad posiłków:
Turcja hamburgery z bułki sałaty i kalafiora
Angel włosy makaron z pomidorami cherry
Koryfena tacos
Wolno gotowane wołowiny i papryki
Pizza z pesto

Pomysły Zakąska:
Marchew z hummus
Truskawki z serem
Krakersy z warzywami
Sałatka owocowa

30 Dzień Abs & Squat challenge Korzyści

Zastanawiasz się, dlaczego należy zrobić 30-dniową abs & squat wyzwanie? Nagrody absolutnie przewyższają ryzyko! oto kilka korzyści można zauważyć od robienia tego wyzwania:
Zwiększa sprawność fizyczną
Jeśli jesteś pod uwagęRobiąc wyzwanie ćwiczeń, są szanse, że jesteś zainteresowany wzmocnieniem fizycznego występu. Na szczęście dla Ciebie Squats są jednym z najważniejszych ćwiczeń na każdą osobę, która chce się dopasować.
Pali kalorii
Poczuj się spalania – poparzenie kalorii! Robienie tego 30-dniowego wyzwania spowoduje spalenie kalorii, co oznacza, że ​​spalasz tłuszcz. Kto nie czerpie przyjemności w małym palniku kalorii?
Poprawia nastrój
Czy wiesz, że ćwiczenie pomaga poprawić swój nastrój? W rzeczywistości ludzie, którzy regularnie ćwiczą, mają mniej objawów lęku i depresji niż ci, którzy nie. Robienie tego 30-dniowego wyzwania ABS & Squat zwiększy twój nastrój i uczyni cię o wiele bardziej zrelaksowany.
Mięśnie tonów
Przysiady działają na niższych mięśniach ciała, w tym ścięgno, szlachetne, dolne plecy, quady i rdzeń. Konsekwentnie wykonywanie ćwiczeń w tym wyzwaniu będą kierować te pewne grupy mięśniowe i pomogą im je.
Zmniejsza pewne zagrożenia dla zdrowia
Squats pomagają weźmie krwi pompować przez organizm i poprawić zdrowie. Dobry krążenie krwi oznacza, że ​​dużo więcej składników odżywczych może dojść do wszystkich kluczowych narządów i mięśni swojego ciała. Ponadto przysiady pomagają zminimalizować ryzyko obrażeń poprzez wzmocnienie ścięgien, więzadeł i kości.
30-dniowe Ćwiczenia Challenge ABS i Squat

Jeśli zdecydowałeś się ugryźć kulę i przekazać wyzwanie, musisz spodziewać się wykonania następujących ćwiczeń.
Deski
Ulubiony wentylator z wielu, możesz absolutnie oczekiwać, że deska podczas tego wyzwania! Deski to świetne ćwiczenie, które tworzy silny rdzeń. Nie tylko silny rdzeń wygląda dobrze (Hello Washboard ABS), pomaga również ustabilizować, równoważyć i zasilać swojemu ciału. Oto jak deska:
Zacznij twarzą w twarz z przedramionami i palcach na podłodze. Łokci muszą być bezpośrednio pod ramionami i przedramionami przed podłogą. Trzymaj głowę i szyję zrelaksowaną, gdy spoglądasz na podłogę.
Włącz mięśnie brzucha i pociągnij pępek w kierunku kręgosłupa. Twoje ciało musi być w linii prostej z uszu do palców. Nie może być obwisły bioder ani dna podnoszone wysoko do powietrza. Ponadto upewnij się, że ramiona są z powrotem, a obcasy muszą być nad kulkami stóp. Utrzymaj tę pozycję.

Burpee.
Burpee jest trochę trifectą. To zabójca kombinacja abs, nóg i cardio. To absolutnie będzie wyzwaniem, ale wiem, że jesteś na to! Oto jak zrobić burpee:
Zacznij w pozycji stojącej z ramionami po twojej stronie.
Upuść do przysiadu.
Od przysiadu wpadnij w pozycję deski.
W pozycji deski, wykonaj jeden push up.
Przeskakuj stopy do przodu i wskocz do pozycji stojącej.

Zmień to w razie potrzeby na podstawie poziomu fitness. Zawsze możesz zrezygnować z push-up lub zrób to na kolanach. Ponadto, jeśli skakanie jest poza obrazem, możesz stać stopy i wyjść.
Squats.
Nie byłoby to squat Challenge, jeśli nie było żadnych przysiadów! Przysiady mogą wahać się od regularnego skakania kucami do squatów wagi … wybór jest twój. Kluczową rzeczą do zapamiętania jest właściwą formą. Bez odpowiedniej formy ryzykujesz ranny i nie będziesz celować na idealne grupy mięśniowe. Więc oto podstawy, jak squat:
Zacznij w pozycji stojącej ze stopami przenoszą szerokość.
Zegnij kolana i opuść tyłek w kierunku ziemi – musi wyglądać tak, jakbyś próbował usiąść.
Trzymaj obcasy mocno wciśnięte do ziemi i utrzymywać tyłek nad poziomem kolanem. Pamiętaj, aby tylko obniżyć tak daleko, jak to możliwe, bez niego niewygodne.
Powrót musi pozostać w neutralnym, prostym położeniu, a palce muszą stawić czoła naprzód.
Wepchnij obcasy w dół, gdy stoją w górę, dokręcając glusa na górze.

30-dniowy plan treningowy ABS & Squat Challenge

Poniżej znajduje się plan treningu treningowego 30-dniowego wyzwania ABS i Squat. Należy pamiętać, że możesz zmienić ćwiczenia, aby pasowały do ​​poziomu doświadczenia. Na przykład, zawsze możesz używać wagi lub pasm, jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie. Pamiętaj, aby rzucić wyzwanie sobie, ale też nie bądź zbyt ciężki! Ponadto dni oznaczone jako dni odpoczynku są dzień na odzyskanie. Rozważ wymianę wyzwania z 30 lub 45 minutowym spacerem lub 15 minut.
Pokaż wpisy 102550100.
Szukaj:
Dzień 1:20 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 2:25 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 3:30 Squats8 Burpaees30 Druga deska
Dzień 4:30 Squats10 Burpaees30 Druga deska
Dzień 5:35 Squats10 Burpy Second Deski
Dzień 6:40 Squats10 Burpy Second Deski
Dzień 7:25 Squats5 Burpees20 Druga deska
Dzień 8:50 Squats15 Burpy Second Deski
Dzień 9: Dzień odpoczynku
Dzień 10:20 Squats5 Burpy Second Deski
Dzień 11:50 Squats12 Burpy 30 Druga deska

Wyświetlono 1 do 10 z 29 wpisów
Poprzednie Następne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *