Kulturystyka para Craig & Kelly przyznawana winy

Las Vegas (AP) – Dwie dawne gwiazdy kulturystyczne przeszły do winy w związku ze śmiercią ich osobistego asystenta, zaledwie kilka dni przed rozpoczęciem ich wybitnego procesu o zabójstwo.

43-letni Craig Titus przyznał się do winy pod koniec piątku do morderstwa drugiego stopnia, porwania, a także podpalenia w zabójstwie 28-letniej Melissy Jamesa w grudniu 2005 roku.

Ciało kobiety zostało odkryte w bagażniku wypalonego wysokiej klasy sedana na pustyni na zewnątrz Las Vegas.

35 -letnia żona Tytusa, Kelly Ryan, przyznała się do winy za podpalenie, a także zabrała się do baterii z zabójczą bronią, co powoduje znaczną szkodę cielesną. Zarzut Alforda wskazuje, że Ryan nie przyznał się do winy, jednak przyznał, że istnieje wystarczające dowody, aby ją skazać.

Zarówno Tytus, jak i Ryan zostali pierwotnie oskarżeni o morderstwo śmiertelną bronią w Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tej sprawie.

„Zawsze uważaliśmy, że Craig Tytus był odpowiedzialny za śmierć Melissy, a Kelly był głównie włączony do ukrycia śmierci”, stwierdził zastępca prokuratora okręgowego Roberta Daskas. „Niezależnie od tego, czy nabyliśmy te wyniki na podstawie decyzji jury, czy też winy, było dla nas nieważne”.

Wyrok odbył się na 18 lipca. Tytus stoi w obliczu od 15 do 55 lat więzienia. Każdy z zarzutów Ryana przynosi wyrok od dwóch do 15 lat więzienia lub Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sędzia może zapewnić jej okres próbny.

Jego adwokat powiedział, że Tytus zaakceptował umowę na prostotę problemu jego żony.

„Podjął decyzję o zaakceptowaniu obowiązku, aby nie poddać małżonka zarzutowi morderstwa pierwszego stopnia, co może wskazywać na życie bez zwolnienia warunkowego”-powiedział Marc Saggese. „Może tego nie zaakceptować”.

Tytus jest mistrzem kulturystyki w 1996 roku, a także konkurentem Mr. Olympia, a także Ryanem z przeszłości Fitness America, a także światowego zwycięzcy fitness fizycznych.

Początkowo oświadczyli, że James zmarł z powodu przedawkowania. Powiedzieli władzom, że spanikowali, spalili jej ciało w pojeździe, a potem opuścili miasto, ponieważ niepokoili rozgłos o jej śmierci, zaszkodzi ich karierze. Zostali aresztowani 23 grudnia 2005 r. W Stoughton, Mass.

Prokuratorzy oskarżyli ich o użycie pistoletu ogłuszającego, podawanie morfiny lub powiązanego leku, a także o uduszeniu lub duszącego Jamesa materiałem lub kablem na szyi. Jednak przyczyna jej śmierci została Bologna FC 1909 Koszulka rządzona przez koronera „nieokreśloną”.

Para powiedziała władzom, że zabrali Jamesa do swojego domu, aby poradzić sobie z usługą odzieży fizycznej, którą chcieli zacząć, jednak eksmitowała ją po stwierdzeniu, że stwierdzili, że plądrowała ich konta bankowe.

Tytus również powiedział władzom, że miał romans z Jamesem, o którym Ryan nie rozumiał.

Para potwierdziła wykorzystanie sterydów, a także ogłoszono, że James również miał historię stosowania leków.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *