Winston Churchill powiedział najlepiej … “Jeśli znajdziesz pracę, której kochasz, nigdy nie zadziałasz dnia w swoim życiu”. To jest takie prawdziwe. Niestety, nie jest to rzeczywistość dla wspaniałej liczby nas. Z wielu powodów, ludzie rutynowo kończą w pracy, o których nie są pasjonatami, a to smutne. Pomyśl o wszystkich godzinach utraconych. Pomyśl o cały czas zmarnowany. Jednak dla instruktorów jogi to nie tak nie jest.
Bardziej zazwyczaj niż nie, instruktorzy jogi wchodzą do zawodu z miejsca pasji i miłości do praktyki. W jego rdzeniu joga jest transformacyjnym doświadczeniem dla wielu ludzi. Ma tak wiele umysłowych i fizycznych korzyści, których wielu ludzi nie może pomóc, ale zakochać się w nim po wypróbowaniu. Dosłownie zmieniło życie ludów.
Spis treści [ukryj
Jak zostać jogą instruktorową
Wybierz trening instruktora jogi
Uzyskaj certyfikat CPR i pierwszej pomocy
Zarejestrowany
Uzyskaj ubezpieczenie

Pensja instruktora jogi
Dostosowanie instruktorów jogi w studiu
Stwórz własne studio
Utwórz online
Oferta rekolekcje jogi.
Zapewnić prywatne lekcje

A jeśli myślisz o tym, w pewnym momencie, każdy instruktor jogi był po prostu osobą, która praktykowała joga. Niezależnie od tego, czy był to styl taby, powolny przepływ, sup jogi, albo cokolwiek pomiędzy, wypróbowali go, rozwinęli miłość i uczyniły go zawodem życia.
Jeśli joga pozytywnie zmieniła twoje życie i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, aby zostać instruktorem jogi, przyjechałeś do idealnego miejsca! Może jesteś zainteresowany instruktorem, aby pomóc innym? A może chcesz mieć bocznego zgiełku, robiąc coś, co kochasz? A może rozważasz to jako swoją karierę w pełnym wymiarze godzin? Bez względu na powody, by dowiedzieć się więcej, mamy wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć w swojej podróży do staje się instruktorem jogi!
Jak zostać instruktorem jogi

Aby zostać instruktorem jogi, istnieje kilka kroków, które musisz podjąć, aby osiągnąć ten sen. Podczas gdy wymienione kroki poniżej są największymi obręczami, które będą musieli przejść, nie są wszechogarniające. Rozważmy to przegląd najbardziej kluczowych rzeczy, które musisz zrobić, aby zostać instruktorem.
Ćwicz jogę
Odkąd jesteś na tej stronie, mam poczucie, że już ćwiczysz jogę do pewnego stopnia. Jeśli myślisz o podjęciu kroków, aby stać się instruktorem jogi, najlepszym miejscem na początek jest wypróbowanie wszelkiego rodzaju różnych jogi. Spróbuj powolnego przepływu, gorącej jogi, jogi w stylu Tabata, Sup Yoga i więcej. uczestniczyć w różnych klasach z różnymi instruktorami. Wypróbuj kursy online i osobiście. Rozwijaj poczucie jogi, które kochasz, zanim przejdziesz do następnego kroku wyboru programu szkoleniowego instruktora jogi.
Wybierz trening instruktora jogi
Po uzyskaniu znacznie więcej o sobie jako jogin, jesteś gotowy wybrać swój program szkoleniowy. Kluczowe jest wybór programu szkoleniowego zarejestrowanego w sojuszu jogi. Joga Alliance jest stowarzyszeniem non-profit, który działa, aby upewnić się, że kursy szkoleniowe jogi, które są wysokiej jakości, bezpieczne i renomowane. Ma ponad 7000 zarejestrowanych szkół jogi w bazie danych do wyboru, który ma wszystkie rodzaje kształtów i rozmiarów. Niektóre programy mogą trwać 10 tygodni, podczas gdy inne mogą wziąć 16. Niektóre szkoły są online, podczas gdy niektóre są całkowicie osobiście. Jest duża różnorodność, ale bez względu na to, co wybierasz, upewnij się, że wymieniają go z sojuszem jogi.
Jeśli chcesz uzyskać certyfikat całkowicie online, istnieje wiele list online, które zanurzy głębiej w niektóre programy i to, co oferują. Na przykład umysł jest Master zapewnia całkiem istotną listę swoich 10 najlepszych programów jogi online, a moja praktyka Vinyasa była na górze.
Jeśli chcesz stać się certyfikowany osobiście, Yoga Alliance oferuje narzędzie wyszukiwania, w którym można wprowadzić lokalizację, którą mieszkasz i znajdź szkołę certyfikacyjną jogi w pobliżu. Stamtąd znajdziesz również wszelkiego rodzaju opcje. Niektóre szkoły oferują opcje hybrydowe z modułami online. Niektóre szkoły oferują certyfikat w niepełnym wymiarze godzin, w których możesz iść na noce i / lub weekendy, podczas gdy inni są o wiele więcej stylu rekolekcyjnego, w którym go paliasz na raz.
Weź najwięcej czasu z tym krokiem, jak zostać instruktorem jogi. Zrób pewną staranną staranność, badań potencjalnych szkół, łączą się z instruktorami jogi w Twojej okolicy i przejdź do tego, jakie były ich doświadczenia, i znajdź szkołę, która jest najlepsza dla Ciebie. Jeśli zamierzasz w ten sposób inwestować, kluczowe jest poinformowanie siebie jak najwięcej, jak to możliwe przed dokonaniem tak dużej decyzji!
Uzyskaj certyfikat CPR i pierwszej pomocy
Ważne jest dla każdej osoby, która planuje pracować w świecie fitness, który ma być odpowiednio przeszkolony do sytuacji awaryjnych. Podczas gdy wszyscy mają nadzieję, że nigdy nie będą musieli korzystać z tych umiejętności, konieczne jest przygotowanie się na wszelki wypadek. Ważne jest również, aby pamiętać, że większość siłowni lub studiów wymaga tego z dowolnego trenera lub nauczyciela, zanim będą mogły wykorzystać swoje spacje.
Zarejestrowany
Jak powiedziałem powyżej, kiedy wybieraszProgram szkolenia, ważne jest, aby wybrać jeden, który jest zarejestrowany w sojuszu jogi, ponieważ po zakończeniu 200+ godzin szkolenia, musisz ubiegać się o ubieganie się i zarejestrować się z nimi, aby stać się oficjalnie certyfikatem. Od ideału jest teraz opłata za dodatkową opłatą za 50 USD, a następnie 65 USD opłata za kontynuowanie rejestracji. Jeśli jednak chcesz uaktualnić swoje członkostwo, może wystąpić dodatkowe opłaty.
Uzyskaj ubezpieczenie
Może to być coś, czego też nie rozważałeś, ale posiadanie ubezpieczenia jogi jest ważne, jeśli chcesz ćwiczyć jogę profesjonalnie. Podobnie jak w przypadku każdej klasy fitness, istnieją nieodłączne ryzyko obrażeń i innych rzeczy, które sprawiają, że jest to krytyczne. Podobnie jak z certyfikatem w CPR i pierwszej pomocy, uzyskanie ubezpieczenia jest jedną z tych rzeczy, które masz nadzieję, że nigdy nie będziesz potrzebować, ale absolutnie chcesz mieć.
Ponadto jest tylko około 150 do 400 dolarów rocznie. Chociaż może to brzmieć duże, to naprawdę nie tak wiele w wielkim schemacie rzeczy, gdy przeczytasz poniżej, ile pieniędzy możesz zrobić z tym zawodem!
Po uzyskaniu doświadczenia, certyfikacji, rejestracji i ubezpieczenia, jesteś gotowy znaleźć niszę i rozpocząć nauczanie!
Pensja instruktora jogi

Teraz, że mamy lepsze zrozumienie, jak zostać instruktorem jogi, przejdźmy na sam zawód. Po pierwsze, możesz się zastanawiać, czy jest to warte finansowo, aby kontynuować. To znaczy, musisz zapłacić za zajęcia, rejestracje i ubezpieczenie. Ważne jest, aby wiedzieć, ile pieniędzy możesz zrobić.
Uwierz, czy nie, mediana wynagrodzenia dla instruktorów jogi w Stanach Zjednoczonych wynosi dopiero ponad 60 000 $ rocznie, o godzinowym wynagrodzeniu idealnym poniżej 30 USD. Kluczowe jest zrozumienie, że liczba ta może się różnić w zależności od wspaniałej liczby czynników. Twoja lokalizacja, doświadczenie, gdzie i ile pracujesz, może wpływać na kwotę, którą możesz zarobić jako instruktor jogi.
Oczywiście, jeśli realizujesz certyfikację jogi jako znacznie większej szansa w niepełnym wymiarze godzin, wówczas znacznie mniej niż w pełnym wymiarze godzin.
Praca instruktora jogi

Inną rzeczą, która wpłynie na twoje wynagrodzenie, jest typem pracy, którą realizujesz, gdy masz certyfikację. Nawet w dziedzinie “instruktora jogi” istnieje wiele opcji, w jaki sposób można korzystać z kwalifikacji i zestawu umiejętności. Oto kilka opcji …
Pracować w studiu
Najbardziej widoczna praca jako instruktor jogi jest pracować dla studia lub siłowni jako ich instruktora. Wynagrodzenie jest prawdopodobnie znacznie bardziej stabilne, ponieważ klienci będą już członkami, a łatwiej będzie uzyskać ludzi do swoich zajęć.
Stwórz własne studio
Jeśli masz pomysł na nową niszę jogi lub po prostu chcesz być własnym szefem, zawsze możesz rozpocząć własne studio. Niewątpliwie byłoby dużo więcej pracy nad czołem niż po prostu pracować dla już ustalonego studia, ale może dostarczyć dużo więcej powrotnego w dłuższej perspektywie.
Utwórz online
Może chcesz użyć swojego certyfikatu, aby pomóc innym na całym świecie? Zawsze możesz nagrywać swoje zajęcia, tworzyć kurs jogi lub korzystać z mediów społecznościowych, aby utworzyć online. Ze względu na Covid o wiele więcej osób pracuje z domu, więc ma sens, że oferowanie zajęć jogi online byłoby wspaniałym sposobem na wygenerowanie pewnego dochodu po otrzymaniu następującego.
Oferta rekolekcje jogi.
Jeśli mieszkasz gdzieś pożądane lub chcesz czegoś trochę bardziej ekstrawaganckie jako instruktor jogi, zawsze możesz rozwijać, organizować i oferować rekolekcje jogi dla klientów.
Zapewnić prywatne lekcje
Może chcesz budować doświadczenie lub po prostu pracować z ludźmi o wiele bardziej na zasadzie małej skali? Cóż, zawsze możesz oferować lekcje prywatnych lub małych grup. To kolejny wspaniały sposób, aby zdobyć pewność siebie i uzyskać dużo więcej doświadczeń przed kontynuowaniem własnej praktyki lub próby zdobycia pracy na siłowni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *