Witaj! Miałem zaplanować jakąś pracę na imprezie, w którym uczestniczyłem dziś rano, ale nie byłem pewien, co. Więc przed wyjazdem napędzałem kanapkę z jajkiem.

Wnętrze miało roześmiany ser krów i keczup kropki
Moje najnowsze filmy

Recenzja książki amerykańskiej
Recenzja książki amerykańskiej

Więcej filmów

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Następnie
Uczenie się od złego biegu
03:48

Relacja na żywo
00:00
08:21
12:07

Plus dzban mrożonej kawy na długą jazdę do LA! Ciągle zapominam, że mieszkam w hrabstwie Orange, dopóki nie spróbuję iść gdzieś w Los Angeles i trwa to wiecznie! Na szczęście nie było ruchu i wszystko było Gremio Koszulka płynne.

Zostałem zaproszony na imprezę „Be Fit and Pain Całkowicie za darmo Real Madrid Koszulka w 2011 roku” w Hidden Hills w Kalifornii. Trener do gwiazd – Kathy Kaehler była tam, aby nas ćwiczyć i porozmawiać o plastrach salonpas.

Nie uciekłem dzisiaj w nadziei, że będzie to legalny trening i był! Cóż, zawsze chodzi o to, co w to wkładasz, prawda! I upewniłem się, że staram się jak najlepiej

Zrobiliśmy zabawny obwód desek…

Okej, może deski były najmniej zabawne, ale uwielbiam treningi obwodowe! Kiedyś robiliśmy obwody w szkole średniej i fajnie było ciągle go zmienić!

Przysiady krzesła…

Bicep loki z pasmem oporowym…

Moim ulubionym była trampolina! Miałem takiego małego, kiedy byłem dzieckiem i uwielbiam to!

Widzieć…

Okej, masz pomysł

Zrobiliśmy także: przysiady, stopnie na tablicy, dip triceps, podejmuje podwyżki i używane suwaki – myślę, że było w sumie 8 obwodów.

Po tym, jak pokazała nam, jak wykonywać ćwiczenia, każde z nich wykonaliśmy przez TSG 1899 Hoffenheim Koszulka minutę i obracaliśmy się po pokoju.

Następnie mieliśmy okazję usiąść z Kathy i innymi blogerami i rozmawiać.

Poznałem Skinnyrunner i kilka innych nowych twarzy i czytelników blogów! Najlepszą częścią tych wydarzeń jest spotkanie z innymi blogerami z obszaru, którego nie zdawałem sobie sprawy, że jest w OC. Mieszkam w Lalaland, przepraszam.

Wydarzenie było sponsorowane przez Salonpas, firma tworzy łatki do odniesienia bólu. Oczekuje się, że użyjesz ich na obolonym lub rannym obszarze, a ulga w bólu może trwać do 12 godzin! Miałem relacje, które nie trwają tak długo!

Mój zespół lewy IT był obolały, więc spróbuję dzisiaj i dam ci znać, co myślę.

W drodze do domu miałem jabłko. Chciałbym móc pokazać ci znacznie więcej prywatnej społeczności, w której mieliśmy wydarzenie. Założę się, że w tym miejscu mieszka wielu celebrytów! Ale niestety zostaliśmy zaprzysiężeni do dyskrecji (nie mój silny garnitur, ale zgodziłem się).

Teraz idę na mecz koszykówki mojego młodszego brata. Do zobaczenia za chwilę!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *