W kontynuacji z artykułami o tematyce świątecznej, chcę przedstawić moje osobiste spostrzeżenia na temat oszustw lub leczenia dni, jak wolę je nazywać. Zbliża się nie tylko Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Wielkanoc, ale także moje 31. urodziny 26 listopada i wiem, że obejmie to kilka nocy. Włączanie dni ucztowych podczas wakacji może być twoją tajną bronią do spalania tłuszczu i pozostania podnoszonym!

1. Miej dni uczty, a nie dni oszukiwania.

Co za różnica? Brak, z wyjątkiem sposobu, w jaki każde słowo wpływa na twój mózg i działania. Jeśli powiem ci, żebyś nie był o wielkim fioletowym słoniu w Club America Koszulka pokoju, co robisz? Pomyśl o wielkim fioletowym słoniu w pokoju, mimo że mówiłem, że nie! W mojej logice myślenie o oszustwach doprowadzi cię do oszukiwania więcej niż zaplanowano. Wolę słowo leczenie dni, ponieważ twój mózg docenia system nagród i rozumie, że posiłki lub dzień traktowania należy zdobyć i przyznać.

2. Polegaj na posiłkach na leczenie, a nie leczenie dni

Używam posiłków traktowanych przez cały rok i dobrze mi służą. Nie używam dni na leczeniu, chyba że wykonuję dietę Extreme That Lat Joela Marion lub jakąś dietę o ciężkim wyczerpaniu 3-4 dni, co jest bardzo rzadkie. Gdybyś miał korzystać z dni traktowania przez cały rok (prawdopodobnie już to robisz, jeśli twoje ciało nie wygląda tak, jak chcesz), byłbym bardzo zaskoczony, gdybyś był rozerwany i muskularny.

3. Nie martw się o jakość swojego posiłku. Na serio.

Celem Twojego planu żywieniowego powinno być spożywanie pięciu lub sześciu razy dziennie (podstawowa wiedza), czyli 35 posiłków tygodniowo. Jeśli co najmniej 30 z nich (90% zgodności) jest doskonałych, wówczas jeden (lub nawet dwa) posiłki nie zaszkodzi. W rzeczywistości rozpowszechnią twój metabolizm, woli moc, motywację i poziom leptyny, aby kontynuować spalanie tłuszczu i budowy mięśni.

4. Nie czuj się winny z powodu swojego posiłku

To kolejny powód, dla którego używam tego słowa, lecz posiłek zamiast oszukiwać posiłek. Usuwa poczucie winy. Dopóki jesz „czyste”, zdrowe potrawy przez większość czasu, prawdopodobnie przyniesie ci to więcej niż krzywdę. Poczuj się winny z powodu zepsucia 90%, a nie 10%. Jeśli oszczędzasz posiłki na ucztę na specjalne okazje, na „dobrze wykonaną pracę” lub strategicznie, jak mój dobry kumpel Joel Marion uczy w swoim programie oszustw, ciesz się ich maksymalną przyjemnością.

5. Zaplanuj znaczny trening budowania mięśni przed posiłkami

Uwielbiam oczekiwanie na satysfakcję na znaczny posiłek po znacznym treningu budowania mięśni. Piłkarski Cup 22-24 Koszulka To sprawia, że dzień mija szybciej i motywuje mnie do wypychania życia z moich mięśni. Mogę fantazjować o pizzy, którą będę mieć na przystawkę; 24 uncje, sosy i frytki na danie główne oraz czekoladowe brownie i lody, które będę miał na deser. Pamiętaj, że jem tak tylko 1 lub 2 razy na 35 razy w tygodniu, więc nie wariuj.

Trenując niezwykle mocno przed moim posiłkiem, przygotowuję mięśnie do maksymalnego wzrostu mięśni i przewracam przełącznik anaboliczny, z kolei wyłączając przełącznik kataboliczny, który powoduje utratę mięśni.

Kiedy zwiększysz kalorie i dodajesz pokarmy, które wycinałeś przez dłuższy czas (w szczególności tłuszcze i węglowodany), twój metabolizm dostanie początek, OGC Nice Koszulka twoje mięśnie będą wyglądać pełniej, uzupełniając poziom glikogenu, a twój umysł będzie Zdobądź singiel: „Niesamowite, już nie głodujemy, więc spaliłem więcej tłuszczu”. Zawsze wyglądam na mojego największego i najsilniejszego po wielkim posiłku, uwielbiam to!

Vince Delmonte jest autorem Building No Bonsens Building: Chudy Guy Secrets to Insane Mięsień Zysk w www.vincedelmontefitness.com Specjalizuje się w nauczaniu chudych facetów, jak szybko budować mięśnie i przybierać na wadze bez narkotyków, suplementów i treningu mniej niż wcześniej.

Dla kompletnego systemu Vince’a Delmonte bez sensownego systemu budowania mięśni kliknij tutaj!

————————-O autorze:

Vince Delmonte jest autorem Building No Nonsense Building: Chudy Guy Secrets to Insane Muscle Gain Foundat Vincedelmontefitness.com Specjalizuje się w nauczaniu chudych facetów, jak szybko budować mięśnie i przybierać na wadze bez narkotyków, suplementów i treningu mniej niż wcześniej. Firma znana na całym świecie trener i autor fitness, Vince Delmonte, jest znany jako najlepszy ekspert „Chudy Guy” i pomógł większej liczbie chudych facetów i dziewcząt pokonać ich nieprzyjazne geny bez narkotyków i suplementów. Trener fitness w swojej okolicy, regularny współtwórca magazynu fitness męskiego i autora najlepszego kursu budowlanego mięśni na świecie dla hardgainerów, bez nonsensownych budowy mięśni. Możesz uzyskać więcej informacji na VincedelMontefitness.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *