ogólna Ukryj
7 Day Squat ChallengeWhat jest Squat?
Jakie są świetne dla Przysiady? Silniejsze mięśnie
poprawia rdzeń
Zmniejsza ryzyko obrażeń

Dzień 1. Przysiady tradycyjne
Dzień 2. pojedyncza noga Squat
Dzień 3. Boczne Squat
Dzień 4. Sumo Squat
Dzień 5. Squat Kicks
Dzień 6. Squat Jumps
Dzień 7. Squat Rotacje

7 Dzień Przysiad wyzwanie
Chcemy stonować swoje nogi, a także nadać tempa swojej kondycji, jednak nie rozumiem gdzie zacząć? Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zacząć mały! Nie przytłaczają siebie przez przeznacza trudnością 100 dni lub nawet 30 dni wyzwanie. zapewnić sobie zaledwie 7 dni, by zauważyć różnicę, jak zacząć dokonywać pozytywnych zmian z wyzwaniem squat! Fantastyczna sprawa o 7 dzień squat trudnością jest to, że nie wymaga siłowni, a także nie wymaga dużo czasu w ogóle!
Chociaż nie jest naprawdę magiczna liczba, wielu ekspertów sugerują, że ukończenie około 150 przysiadów w tygodniu jest wielki zacząć dokonywania wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, jak i kondycję. Tak więc, w tym 7 dzień squat trudności, które będą tonowi swoje pośladki (Butt), a także nogi, dążyć do wykonywania co najmniej 25 przysiadów dziennie! W wielkim planie rzeczy, to jest bardzo wykonalne! starają się wykroić tylko 2-5 minut, codziennie rano i wieczorem, a także będziesz zdominować tę trudność w żadnym momencie!
Co jest Squat?
Zasadniczo, przysiad jest gdzie zanurzyć swoje biodra aż do przykucnął ustawienie z pozycji stojącej. Jest trochę więcej do niego, jednak to jest sedno. Jest to jeden z najbardziej typowych ćwiczeń STAMINA, który koncentruje się na tonowanie swoje pośladki oraz nogi. Nie wspominając, że jest niezwykle prosta, a także nie wymaga siłownię, aby zobaczyć wyniki!

Jakie są świetne dla Przysiady?
Przysiady mają szeroką gamę korzyści! Są fantastyczne dla budowania siły, tonowanie mięśni, a także poprawia ogólny stan zdrowia. tu kilka szczególnych przywilejów zawierające więcej przysiady do swojego życia …
silniejsze mięśnie
Jak wspomniano powyżej, przysiady kierować pośladków oraz nóg. Niezależnie od tego, czy nie wykorzystać ciężary, to powtarzany ruch z czasem wzmocni mięśnie, jak czujesz się silniejszy, a także zdrowsze.
poprawia rdzeń
Przysiady trzeba fantastyczną ofertę podstawową wytrzymałość oraz stabilność. To dlatego, że z góry na dół, jak i ruchu, gdzie przejście z pozycji stojącej do kucki. Tak więc, im więcej się je zrobić (z odpowiedniej formie), tym więcej ulepszeń będzie zobaczyć się z rdzenia, jak również stabilności.
Zmniejsza ryzyko obrażeń
Ruch w kucki (za pomocą kolana, ścięgna, a także nasycić) pomaga zmniejszyć ryzyko kontuzji kolana. rutynowo robi przysiadów wzmocni mięśnie, które stabilizują kolano, więc pomoc w zapobieganiu urazom!
Chociaż istnieje wiele innych ćwiczeń wielkie za pośladki, przysiady to fantastyczne miejsce, aby rozpocząć, gdy szukasz czegoś aby zwiększyć swoją wytrzymałość w prosty, a zarazem skuteczny sposób. Ci wymóg nic jednak bardziej jak jakiś motywacja do integracji przysiady w swoim codziennym życiu. jak również tego 7 dniowego squat trudności wywoła motywację!

Kolejny powód to 7 dni squat trudności jest fantastyczna baza wypadowa dla swojej kondycji fizycznej, ponieważ przynosi to wiele odmian! Tylko obraz rozpoczęciem każdego ranka z innego przysiadu, aby spróbować, że będzie działać w różnych obszarach swojej dolnej części ciała. tu są nasi 7 różnych kuca, aby spróbować do 7 dni squat wyzwanie …
Dzień 1. Przysiady tradycyjne

Gdy ktoś wspomina o squat, jest to wersja podstawowa, że ​​większość ludzi obraz, dlatego jest to pierwszy squat na 7 dzień squat wyzwanie! rozpocząć silny z tym klasycznym!
Rozpocznij stojąc z nogami ramię szerokość od siebie, jak i twoich stóp stoi nieco na zewnątrz, patrząc do przodu.
Bend w biodrach, zanurzenie w dół w kucki ustawienia tak, jakbyś siedział na krześle. Jak squat, ramiona powinny podnieść równocześnie. Pamiętaj, aby zachować swój rdzeń mocno, plecy proste jak również wysoką piersi, nadal czekamy.
Pozostawić ramiona do jesieni, jak powrócić do pozycji stojącej. zachować swój wygląd prosto, rdzeń mocno, jak również Wydech jak zwiększyć z powrotem do góry, ściskając swoje pośladki.
Dzień 2. pojedyncza noga Squat

Pojedyncze przysiady nogi (lub pistolet przysiady) to bardziej zaawansowana wersja tradycyjnego przysiadu. Posunięcie to wymaga więcej równowagi, siłę rdzenia, a także skupienie podczas kierowania te same grupy masy mięśniowej w izolowanym mody.
Zacznij stojąc prosto z twoich ramionach się przed tobą.
Podnieś jedną nogę nieco w przedniej części ciała podczas zginania na biodrach jak zanurzenie w dół w pozycji przysiadu. Do pomocy z równowagi, utrzymać rdzeń mocno, jak również swój wygląd ustaloną na coś przed sobą. Do modyfikacji, można zawsze mieć rękę na krześle lub na ścianie.
Z kontrolą, jak również utrzymanie nogę nieco nad ziemią, wzrost z powrotem do ustawień stojącej podczas wydechu, a także zaostrzenie mięśnie. Pamiętaj, aby zrobić dokładnie taką samą liczbę przysiadów na each noga.
Dzień 3. Boczne Squat

Gdy dojdziesz do dnia 3 Państwa 7 dnia squat wyzwanie, będziesz pragnienie czegoś innego! Squaty boczne są hybryda przysiadu jak również pchnięcie. To ćwiczenie będzie Ci ruchu na boki, pracuje różne mięśnie nóg z nutą równowagi, a także stabilność!
Stań prosto z twoich ramionach po twojej stronie.
Utrzymując prawą nogę nieruchomo, przedłużyć swoją lewą nogę w bok, gdzie stopy są dalej niż szerokość bioder siebie. Jak lewą noga dotyka ziemi, zmiany masy ciała pacjenta na nim jak równocześnie zawias biodrami w przysiadzie, zginanie lewe kolano.
Napinaj mięśnie jak wyciągnąć lewą stroną do góry, wprowadzają się z powrotem do pierwotnego ustawienia stojącej, jak również powtarzać z prawej strony.
Dzień 4. Sumo Squat

Sumo squat jest w istocie, głębsze wersja tradycyjnego przysiadu. Posunięcie to wymaga więcej równowagi, wewnętrzną siłę nóg, a także wytrzymałość psychiczną! Weź to ćwiczenie powoli, jak na pewno czuć się palić!
Rozpocznij stojąc z nogami nieco szerzej niż szerokość barków, a także stopy skierowane nieco na zewnątrz, patrząc do przodu.
Bend w biodrach, zanurzenie w dół w kucki ustawienia tak, jakbyś siedział na krześle. W przeciwieństwie do tradycyjnego squat, można zanurzyć nawet głębiej.
swój wygląd trzymać prosto, rdzeń mocno, jak również Wydech jak zwiększyć z powrotem do góry, ściskając swoje pośladki.
Dzień 5. Squat Kicks

Dodawanie trochę intensywności, jak również inną grupę mięśni nóg do 5 dnia, przysadzista kopnięcia może pakować poważny cios! Ta zmiana będzie uzyskać pompowanie serca podczas pracy swoje pośladki, wewnętrzna, jak i zewnętrzne mięśnie ud, a także wiele więcej!
Rozpocznij stojąc z nogami ramię szerokość od siebie, jak i twoich stóp stoi nieco na zewnątrz, patrząc do przodu.
Zginać na biodrach dokładnie jak można zrobić z tradycyjnym squat.
Jak można wymyślić z przysiadu, kopnąć lewą nogę do lewej strony.
Wróć do rozpocznij ustawienia jak również powtórzyć dla prawej strony. Można zrobić to ćwiczenie ospały, a także kontrolowane lub szybkie z kardio ostrości.
Dzień 6. Squat Jumps

Na dzień 6 7 dzień swojego squat wyzwanie, niech naprawdę się tętno dzieje! Często HIIT (wysokiej intensywności trening interwałowy) treningi sprawiają wykorzystać z przysiadu skacze od ich skuteczności na mięśnie nóg, podczas gdy podobnie dostarczając wielkiej sesji spocone!
Rozpocznij stojąc z nogami ramię szerokość od siebie, jak i twoich stóp stoi nieco na zewnątrz, patrząc do przodu.
Zginać na biodrach dokładnie jak można zrobić z tradycyjnym squat.
Zamiast rosnąć powoli, można wykorzystać swój pęd podskoczyć z twojej pozycji w kucki. Pamiętaj, aby lądować delikatnie, aby uniknąć obrażeń.
Dzień 7. Squat Rotacje

Uratowaliśmy najlepsze na koniec w starciu squat! Squat rotacje to połączenie wszystkich wymienionych powyżej przysiady na jednej ostatniej ogromny ruch! praca na wytrzymałość, równowagę, wytrzymałość masy mięśniowej, stabilności, a także o wiele więcej energii z tego posunięcia!
Zwracając się do lewej strony, stoisko ze swoją szerokość barków nogi jak nogi stoi nieco na zewnątrz, patrząc do przodu.
Squat dół jak tradycyjne przysiadu, a także dotknąć lewą rękę na podłogę.
Korzystanie z rozpędu, gdy jesteś w powietrzu, obrócić o 180 stopni, gdzie jesteś teraz stoi po prawej stronie.
Upewnij się wylądować miękko, z widokiem na innym kierunku, a następnie powtórzyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *