Witam! Chcę podsumować bieganie, a także jeść, a także przypadkowe zajęcia z mojej podróży na Florydę. Staram się wrócić do robienia zdjęć mojego jedzenia, a także rzeczy, które widzę w biegu, aby uzyskać o wiele bardziej regularne artykuły – a także wziąłem grupę! Poza tym jest to wydanie specjalne, odkąd podróżowałem, a także widziałem, a także zjadłem zabawne rzeczy!

Bieganie na Florydzie:
Moje najbardziej aktualne filmy

MARATON Trening Day 2
MARATON TRINGING DZIENNIK 2. RUNEATREPEAT.com

Więcej filmów

0 sekund 1 minuty, 45 sekund

Następnie
Mam test Covid-19
05:16

Relacja na żywo
00:00
08:21
01:45

Najlepszą częścią biegania tutaj jest to, że jest płaska. Jedyne wzgórze, które biegam, jest bieganie na plażę, a także przez most do Manasota Key. Och – a także być szczerym, tak naprawdę nie biegam tego mostu, ponieważ widok jest tak oszałamiający, że zawsze go chodzę, a także rozglądam się, a także biorę niesamowicie głębokie oddechy, próbując wszystko wsiąść.

Niewielką wadą biegania na Florydzie jest to, że ja online w PST, więc moje ciało uważa, że ​​jest to 3 godziny wcześniej, a także trudno jest wcześnie uciec. Jednak – musisz wstać wcześnie, aby pobiec tutaj, albo ciepło zrujnuje się jako nadzieja na wspaniały bieg. Więc ustawiłem swój alarm na wcześnie, mimo że moje ciało uważa, że ​​to w środku nocy.

Ponieważ ta podróż była krótka, skończyłem, że nadrobiłem zaległości w rodzeństwie Bena, a także mamusiu rano, a w końcu nie biegając niesamowicie wcześnie. Nie żałuje – dlatego tam byłem.

Wykorzystałem, aby spędzić dużo biegania na FL, ponieważ wszyscy inni śpią, więc wymykam się, gdy dom śpi, biegaj Run Run… a także wracaj, ponieważ być może ktoś budzi się z kawą.

Powiązane: Nie rozumiem dokładnie, jak korzystać z ekspresu do kawy! Więc nalewam filiżankę poprzedniej nocy, a także przygotowuję ją do mrożonej kawy przed biegiem.

Mają jednak ekspres do kawy Percolator, który robi fantastyczną kawę. Zapytałem o to, jaką markę kawy korzysta, a także zwykła kawa Maxwell Home – mama Bena przysięga, że ​​jest to ekspres do kawy, który sprawia, że ​​jest fantastyczny, a ja muszę to zdecydować.

Najdłuższy bieg, jaki zrobiłem, to 11 mil, ale zrobiłem trochę przerw na spacery, a także świetną ofertę zdjęć.

Jedzenie na Florydzie:

Już w dniu, w którym wykorzystałem obawę, że uzyskam wagę na wakacjach, więc staram się jeść wyjątkowo zdrowe, a także zapobiec żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, a także smakołyk. Spakowałbym wiele zdrowych przekąsek, a także uderzyłem w sklep spożywczy, gdy tylko dotarłem do celu, aby zaopatrzyć się w zdrową żywność. Szczerze mówiąc – wykorzystywałem wiele podróży, więc nie mogłem po prostu stwierdzić SL Benfica Koszulka „traktować siebie”, ilekroć wyjeżdżałem z miasta.

Ale – to nie było również zabawne, a także dodatkową pracę, a także wyobcowanie wszystkich innych, a także czułem, że tęskniłem, więc ostatecznie jadłem zarówno moje zdrowe jedzenie, jak i smakołyki! Hej, hej – więc ogólnie jadłem o wiele więcej. Ponieść porażkę.

Morał tej historii: jedz smakołyki, kiedy chcesz – nie tylko, ponieważ tam są, ale ponieważ chcesz, a także z przyjemnością. Jedz tylko wtedy, gdy jesteś głodny, a także zatrzymaj się, gdy jesteś około 80% pełny, aby umożliwić swoje jedzenie.

W każdym razie.

Podczas tej podróży właśnie zjadłem to, czego pragnąłem – a także często było zdrowe, a także często tak nie było. Koniec.

Kilka z tego ekologicznego koktajlu-zdjęcie zrobione, zanim go wymieszaliśmy.

Śniadanie to jajka lub naleśniki.

Lunch był sałatką przez wiele czasu z białkiem, a także węglowodanami na wierzchu. Położyłem drób, a także ryż, a także inne warzywa na stosie warzyw z sosem, a także czułem, że jestem w budownictwie własnym saladzie… jeśli Whole Foods i Cracker Barrel miał niemowlę to byłaby ta sałatka.

W dniu, w którym opuściłem, miałem sałatkę w metodzie na lotnisku. Mój kotister Uber wierzył, że to niezwykle dziwne, ale jestem Barcelona Koszulka do tego wykorzystany

Domowy kumpel przywiózł pizzę, a także po wczesnej kolacji. To była fantastyczna pizza z włoskiej lokalizacji, w której wierzę w Englewood. Ja sprawdzę…

Zdobyłem fantastyczne owoce gwiazd, a także mini-banany od Julie! Dzwonię do tych bananów Apple, jednak nazywała je coś innego…

I nie mogę wyjść na Florydę bez uderzenia Dunkin Donuts! Poprosiłem pracownika DD o rozgrzanie pączków, aby wyglądały trochę rozbite, ale były niesamowite !!

Nieprzestrzegające najlepsze części Florydy podróży…

Grizzly Bear Shark Presh Curtain

To najbardziej legendarna zasłona prysznicowa w historii. Kiedykolwiek.

To niedźwiedź grizzly jadący rekinem na zasłonę prysznicową – czy nie chcesz tego codziennie widzieć, kiedy wchodzisz do prysznicowej prysznicu? Czuję, że jest to inspirujące w jakiś dziwny sposób.

Widzę aligatora w dniu 1.

Widząc wskazanie o aligatorach 2.

Marzenie o aligator prawie atakuje mnie 3 dzień.

To daje mi serce

Plaża. To jest takie oszałamiające, a także takiecieplejsze niż plaże SoCal.

Aaaa i oto Ben Cameo, odkąd długi czas obserwujący proszą o sprawdzenie, czy jest na Florydzie, a także nie w programie bezpieczeństwa doświadczenia, który próbuje się przede mną ukryć…

Przepraszamy Ben, nawet program bezpieczeństwa doświadczenia nie jest zgodny z rudowłosym Meksykiem na misji.

Czas na zakończenie, a także choinkę podczas słuchania ścieżki dźwiękowej Hamilton.

Ciepłe lokalizacje do biegania zimą!

Na początku nie dostałem tego wskazania…

A potem w ten sposób wróciłem do domu…

Ale zdobyłem rząd wyjściowy z nikim na mnie !! Bum.

Pytanie: Co jest znacznie lepszego niż rząd wyjściowy dla siebie w samolocie? (Oprócz pierwszej klasy!)

Nowe rabaty wyścigowe

Premia: Zaktualizowałem stronę stawek wyścigowych o nową stopę dyskontową, a także kody kuponów za półmaraton, 10 tys. Jak również Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wyścigi 5K. Jak również teraz mam stopę dyskontową dla maratonu Revel, a także półmaraton.

Półmaraton, 10 tys. Jak również stawka dyskontowa 5K – Tustin / La Life Run / Laguna Hills Pamięci Dzień Pamięci

Renegade Race Series – 5K, 10K, półmaraton, a także wyścigi triathlonowe w regionie pomarańczowym, a także w Los Angeles. Nadchodzące wyścigi w marcu, kwietniu i maju – sprawdź je, a także wskazują stopę dyskontową, aby zaoszczędzić.

Zniżka: 10% zniżki RuneAtrePeat18

> 11 marca – Tustin 5k / półmaraton

> 6 maja – 5k / 10k – LA Life Run

> 28 maja – Laguna Hills Memorial Day Half Marathon / 5k / 10k

Użyj kodu kuponu RUNEATREPEAT18 dla dowolnego rodzaju lub wszystkich tych ras podanych powyżej! Powodzenia !!

***************************************************** ******************************************************

PCRF Half Marathon 5k 10k, a także młodzi

A dla Półmaratonu Badań Badań nad badaniem raka pediatrycznego, 10 000, a także 5K, możesz skorzystać z kodu dyskontowego. Wyścig odbywa się 25 marca w Irvine w Kalifornii.

> 25 marca – PCRF sięgając po półmaraton zaradczy / 5k / 10k

Kod rabatowy za 15% zniżki: RuneAtrePeat

***************************************************** ******************************************************

Revel półmaraton i pełny maraton zniżki

Użyj tych linków, aby zaoszczędzić 5 USD, a następnie jeszcze jeden 5 USD, lubiąc ich stronę FB. Link natychmiast zaoszczędzi 5 USD, a stopa dyskontowa FB jest wyborem podczas rejestracji / Przed zapłatą za 10 USD stawki dyskontowej – jednak nie jest to oddzielny kod dyskontowy do wpisania – po prostu przestrzegaj wskazówek po kliknięciu linku:

MT Hood – Wskazanie z Team Run Eat Powtórzenie do instalacji pełnego maratonu lub połowy 28 lipca 2018 r. Tutaj

Big Cottonwood – Wskazanie z zespołem Run Eat Repeat dla ogromnego Cottonwood Full lub półmaraton 8 września 2018

MT Lemmon – Wskazanie z zespołem Run Eat Repet for Install Lemmon AZ Full lub Half Marathon 3 listopada 2018

Wyślij mi skoroszyt

49Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

49
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *