odtwarzacz audio

00:00
00:00
00:00

Podcast: odtwarzaj w nowym oknie | Ściągnij
Subskrybuj: podcasty Apple | Podcasty Google | Stitcher | Rss
Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 1

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 12 sekund

Następnie
Travel Jane Review
08:01

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:12

Witam! W dzisiejszym podcastie Run Eat Repread odpowiadam na 3 fantastyczne pytania… jak dokładnie schudnąć, gdy masz niedoczynność tarczycy? – Musisz wykonać shakeout przed wyścigiem? I – czy żywność ekologiczna jest dla Ciebie znacznie lepsza, czy po prostu jest o wiele droższy?

Jeśli masz dla mnie zaniepokojenie, możesz – >>> e -mail lub zostawić wiadomość na linii poczty głosowej RER! Wyślij mi e -mail na adres RUNEATREPEAT@gmail.com z „Pytanie podcastu” w temacie lub VM # to 562 888 1644.

Utrata masy Cerezo Osaka Koszulka ciała oraz niedoczynność tarczycy:

Pytanie: Długo przestrzegam twojego bloga, a także pamiętaj, że omawiasz problemy z tarczycą.
Zastanawiałem się, czy coś zmieniło się w administracji tarczycy, co przyczyniło się do utraty wagi, która nie była omawiana w twoich filmach.
Zdiagnozowano u mnie zapalenie tarczycy Hashimoto, a także jestem tak ciekawy hormonów, diety przeciwzapalnej itp., Aby pomóc w moim leczeniu (od moich leków na tarczycy).
Dzięki, Karen

Monica: Dzielę to, co jem, a także jakie suplementy biorę, aby schudnąć podczas obsługi niedoczynności tarczycy. Sprawdź poniższe linki, aby uzyskać więcej informacji na temat wiadomości, w których udostępniam modyfikacje planu diety, a także suplementy.

Uwaga: nie mam zarówno Hashimoto, a także wielu obaw, jakie mam na temat utraty wagi, a także o wystarczającej energii do biegania, od obserwujących z chorobą Hashimoto. Mam niedoczynność tarczycy – moje poziomy T3, jak i T4 są niskie. Jednak to, co robię, może nie dotyczyć dla Ciebie. Zawsze rozmawiaj ze swoim lekarzem przed dokonaniem jakiegokolwiek planu diety lub zmianami ćwiczeń.

Narzędzia, których potrzebujesz:

Publikuj utratę masy ciała – Uwagi na temat tego, jak schudłem, a także 6 sugestii dotyczących rzeczy, które stają się zdrowsze

Filmy odchudzające – możesz zobaczyć moje filmy dokładnie na tym, jak schudłem na moim kanale YouTube tutaj

Modyfikacje diety dla moich problemów z niedoczynnością tarczycy –

Dlaczego jem Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka romainę nad szpinakiem

Bieganie z niedoczynnością tarczycy

Suplementy, które biorę za niedoczynność tarczycy:

Suplement tarczycy-szukam zarówno Ashwaghanda, jak i L-tyrozyny w dowolnym suplemencie tarczycy

Suplement zmęczenia nadnerczy – traktowałem w przeszłości

Czy powinieneś wykonać wstrząsanie przed wyścigiem?

Pytanie: Dokładnie co sądzisz o przebiegach wstrząsowych? Jeśli biegniesz przed wyścigiem (w połowie, a także pełny maraton), dokładnie jak daleko biegasz? Pomocne byłyby wszelkiego rodzaju zalecenia.

Dziękuję, Lulu

Monica: Nie robię biegów przed wyścigiem. Rozumiem, że jest to kluczowe, jeśli wybierasz się na PR, a także wyjdziesz szybko – musisz zostać podgrzewany, jeśli biegasz z maksymalną prędkością! Jednak w przypadku półmaratonu lub maratonu uważam, że jest to opcjonalne na podstawie twoich celów dla tego wyścigu. Jeśli jesteś szczególnie ciasny, a znasz normalnie rozgrzewasz się, rozciągnij, a następnie zacznij biegać – zachowaj to samo.

Nigdy nie rób nic nowego w dniu wyścigu. Dotyczy to również rozgrzewania przed biegiem. Więc jeśli normalnie rozgrzejesz się przed długim biegiem lub prędkością bramki – spróbuj zrobić podobny rozgrzewkę przed wyścigiem.

Czy żywność ekologiczna jest dla Ciebie znacznie lepsza niż konwencjonalna?

Pytanie: Jestem szczerze ciekawy, czy jedzenie organiczne naprawdę robi różnicę, jeśli chodzi o wartość odżywczą. Nigdy nie byłem wielką osobą ekologiczną, ponieważ kosztuje o wiele więcej, jak zawsze, tak samo, jak Apple jest jabłkiem, niezależnie od tego, czy jest ekologiczne, czy nie. Czy naprawdę jest o wiele więcej wartości odżywczej to żywność ekologiczna?

Dzięki, Jenny z Jenny biegł w życiu

Monica: To o wiele trudniejsze organiczne dla Ciebie znacznie lepsze.

Brudne partie to 12 produktów spożywczych, które są najbardziej zanieczyszczone pestycydami – musisz zdobyć te ekologiczne.

Istnieje również wiele produktów spożywczych, że nie ma to większego znaczenia, jeśli jesteś ekologiczny.

Tak więc, chociaż organiczna truskawka Everton FC Koszulka może nie mieć znacznie więcej witamin lub błonnika ani cudownych mocy nad tradycyjną truskawką… tradycyjna truskawka może mieć na niej pozostałości pestycydowe, które mogą zranić Cię w dłuższej perspektywie.

Ta lista żywności, którą musisz uzyskać organiczne, pochodzi ze strony internetowej dr Andrew Weila. Jest to zaktualizowana lista z brudnymi działkami oraz kilka nowych potraw dodanych w zeszłym roku.

Żywność, którą musisz uzyskać ekologiczne:

Truskawki

szpinak

Nektaryny

Jabłka

Brzoskwinie

Gruszki

Wiśnie

Seler

Winogrona

Pomidory

Słodka papryka

pomidory koktajlowe

Ziemniaki

Ogórki

Sałata

Żywność, której nie musisz być ekologiczna:

Słodka kukurydza

Awokado

Ananasy

Kapusta

Cebule

Słodki groszek (zamrożony)

Papa

Szparag

Mango

Bakłażan

Melon spadzi

kiwi

Kantalupa

kalafior

Grejpfrut

Wskazówka: jeśli nie możesz zapłacić za organiczne przemyślenie o wyborze owoców, a także warzyw z listy „czystej”ing lub mycie i/lub obieranie żywności z listy brudnych działek.

Wskazówka 2: Zdobądź potrawy, które są w sezonie, aby pomóc w zmniejszeniu kosztów (ponieważ są często tańsze w sezonie na wysokości), a także zwykle smakują znacznie lepiej w sezonie!

Wyślij mi skoroszyt

3save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

3
Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *