Witam! Pobiegłem o 10 mil na MGP i spadłem dopiero w ostatniej półtora mili. Biorę to, ponieważ musiałem iść do toalety 3 razy, zanim wyszedłem dziś rano i pomyślałem, że wrócę do domu na awaryjne zatrzymanie!

Post Run – Whole Foods Detox Juice. Dali mi dodatkowy strzał pszenicy i niechętnie go wziąłem. Nie lubię trawy pszenicy, ale wiem, że to magiczne, więc strzeliłem.
Moje najnowsze filmy

Maraton treningowy dzień 5
Trening Marathon Running Blog – Run Eat Powtórz. Plan treningowy dzień 5.

Więcej filmów

0 sekund 4 minut, 34 sekundy

Następnie
Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
07:26

Relacja na żywo
00:00
08:21
04:34

Potem rzuciłem się do domu do kościoła. Od dłuższego czasu nie byłem w kościele i mam w tym tygodniu dziurę wielkości Boga. Próbowaliśmy nowego kościoła katolickiego (dziwnie go wybrał) i był wypełniony – tylko w pokoju stojącym. Dobra służba, ale myślę, że musimy wrócić do drugiego kościoła, który okazało się, że może to być możliwe, aby stworzyć tam dom.

List otwarty do każdego z kubkami smakowymi…

Drodzy ludzie Ziemi,

Wiem, że czasy są trudne, gospodarka jest zła i wszyscy nie mamy pieniędzy na wydanie 1,25 USD na głupi bar muesli (i to było w sprzedaży!). Ale zrób jeden wyjątek i poszukaj tego nowego rodzaju ciemnej czekolady i baru morskiego.

Smakuje jak fantazyjny kawałek cukierków. Ale możesz to nazwać barkiem i udawanie, jakby nie był to pyszny w poczucie winy z batonikiem. Proszę bardzo.

Miłość, Monica

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

koronki irvine półmaraton

koronki irvine półmaraton

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Orange County Run Half, 5k, wyniki przekaźników i podsumowanie. Dysk wyścigowy Lace Up Run 2019

AFC Half Marathon Race podsumowanie i Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zdjęcia

AFC Half Marathon Race podsumowanie i zdjęcia

America’s Finest City (San Diego) wyniki i podsumowanie wyścigu półmaratonu. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

Boston Marathon w poniedziałek, ale wirtualny 5k

Boston Marathon w poniedziałek, ale wirtualny 5k

Dzisiaj prowadziłem Boston Athletic Association Virtual 5k! I to maraton w poniedziałek, cóż, technicznie jest 5 000 poniedziałek… ale t

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie i przegląd wyścigu na półmaraton. Irvine Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Half Crazy Half Marathon Running Course i Race Recenzja i sugestie dla

Dlatego biegam

Dlatego biegam

Dlaczego Celta de Vigo Koszulka biegam. Wszyscy mamy różne powody, dla których prowadzimy. Ale to wyjątkowe, że możemy połączyć się za pośrednictwem biegu i mediów społecznościowych.

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki wyścigu maratonu i półmaratonu. Podsumowanie hrabstwa Orange i najlepsze części biegu 13,1 mili. rabaty dla innych

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *