Do tej pory jesteś świadomy, że istnieje licznik interwału opłaty, czy też go wykorzystałeś? Jeśli byłeś równie zastraszony, aby wypróbować licznik czasu, odezwij się koncepcji, że to nie jest dla ciebie.

Chociaż jest to prawdziwe liczniki interwałowe, są cennym narzędziem treningu o wysokiej intensywności, jest to dalekie od jego jedynego użycia. Poniżej znajdują się cztery metody zalecane przez ekspertów, których każdy-niezależnie od tego, czy jest bardzo kształtowany lub dopiero zaczynany-wykorzystuje czas interwałowy do opracowania większej liczby działań związanych ze zdrowiem w swoich czasach.

W DOMU

Wyzwanie równowagi pojedynczej nogi
(Miejmy nadzieję, że) wyczyściłeś zęby dwa razy dziennie. Dlaczego więc nie wykorzystać tego czasu, aby uchwycić w dodatkowym ruchu? Wypróbuj tę trudność w równowadze z pojedynczą nogą ze strony Chada Woodarda, DPT, adiunkt, programu Touro College Physician of Physical Therapy w Nowym Jorku. „Ten rodzaj ćwiczeń może być doskonały dla osób w niebezpieczeństwie upadku lub regeneracji z skrętań kostki, operacji lub kolan, a także urazów bioder”, stwierdza Woodard.

Instrukcje
Podczas szczotkowania zębów stań na prawej stopie przez 30 sekund. Kiedy tracker wibruje na końcu przerwy, przełącz się na lewą stopę. Powtórz dwa razy. Po dwóch minutach poprawiasz równowagę, wzmocniłeś mięśnie stabilizujące, a także wyczyściłeś zęby.

Ustawienia czasu interwału
Praca: 30 sekund
REST: 30 sekund (Uwaga: Będziesz stał na lewej stopie podczas tego okresu „odpoczynku”)
Powtórz: 2 razy

*Jest to doskonała strategia ubiegania się o szereg ćwiczeń, które są proste w pracy w twoim dniu. Wypróbuj z dowolnym rodzajem ćwiczeń, które izoluje jedną część ciała na raz, takie jak psy ptaków (jak pokazano na powyższym zdjęciu), rzutu lub deski boczne.

W PRACY

Głębokie rozciąganie
Jeśli masz pracę na biurku, powinieneś zrobić coś, co przeciwdziała to, co robisz przez cały dzień -: Sieść po klawiaturze – ale nie sprawi, że poczujesz się spocony lub nie oddechowy, stwierdza Woodard. To działanie to robi.

Instrukcje
Wstań i wstawaj jak najgłębsze przysiady, jak to możliwe. Po 10 sekundach wstań, a także rozciągnij ramiona nad głową, szeroko rozłożając palce. Powinieneś poczuć rozciąganie na klatce piersiowej. Trzymaj przez 10 sekund. Powtórz ten przysiad do odciągania trzykrotnie.

Ustawienia czasu interwału
Praca: 10 sekund
REST: 10 sekund (Uwaga: będziesz się rozciągać podczas tego okresu „odpoczynku”)
Powtórz: 3 razy

NA SIŁOWNI

Obwód całkowitego ciała
„Lubię 20-10 odstępów”, stwierdza Denver-a także Aston Villa FC Koszulka instruktor fitnessu z siedzibą w Toronto, Craig Ballantyne, twórca treningu turbulencji, a także autor Perfect Day Formuły: Jak dokładnie posiadać dzień, a także zarządzać swoim Życie. Podaj temu obwodzie.

Instrukcje
W przypadku tego treningu wykonaj tyle powtórzeń, ile możesz z każdego ćwiczenia poniżej (w kolejności poniżej) przez 20 sekund, odpoczywając 10 sekund Tottenham Hotspur Koszulka przed przejściem do następnego. Nie wystarczająco trudne? Powtórz cały ten dwuminutowy obwód, gdy lub dwa razy więcej, stwierdza Ballantyne-pamiętaj, aby spoczywać w jednej minucie między zestawami.

Przysiady

Pompki

Most pośladkowy

Alpiniści

Ustawienia czasu interwału
Praca: 20 sekund
REST: 10 sekund
Powtórz: 4 razy

GDZIEKOLWIEK

Głębokie oddychanie
Kiedy chcesz się zrelaksować lub po prostu poświęcić chwilę, aby się wyśrodkować, zawsze możesz skorzystać z funkcji relaksu na trackerze. Ale jeśli chcesz się zmienić, wypróbuj to ćwiczenie oddechowe brzucha. Zachęca cię do oddychania membraną zamiast klatki piersiowej, więc więcej tlenu wchodzi głęboko w płuca.

Instrukcje
Połóż jedną rękę na brzuchu, a także drugą rękę na klatce piersiowej. Upewnij się, że siedzisz wyprostowany ze świetną postawą. Oddychaj nosem dla czterech liczb, trzymaj się jednej liczby, a następnie powoli uwolnij powietrze zaczepionymi wargami dla czterech powodów, a także zatrzymania. To wdychanie, a także wydech liczą się jako okres „pracy”. Twój brzuch powinien poruszać się bardziej niż piersi, gdy robisz to poprawnie.

Ustawienia czasu interwału
Praca: 10 sekund
REST: 1 sekundy
Powtórz: 10 razy

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków Piłkarski Cup 22-24 Koszulka snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Danielle Kosecki

Senior Health and Wellness, a także redaktorka fizyczna Danielle Kosecki jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad 10 lat obejmuje zdrowie i dobre samopoczucie, a także sprawność fizyczną. Napisała między innymi dla glamour, zapobiegania, a także czasopism rowerowych, a także redaktor nagradzania ogromnej książki treningowej. Pochodząca z Nowego Jorku, Danielle, mieszka teraz w Bay Area, gdzie wcale nie tęskni za zimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *