Słońce świeci, a dzieci są na kanapie, przyklejone do ekranów lub marudzenie: „Jestem znudzony” przez kęsy zbożowe. Czas je wydobyć na zewnątrz.

Spędzanie czasu na zewnątrz jest związane z poprawą wyników akademickich, lepszym zdrowiem psychicznym, zminimalizowanym stresem i wyższym poziomem aktywności fizycznej. Poza tym to po prostu zabawa. Oto 14 sposobów na odłączenie i spędzanie dużo czasu na zewnątrz tego lata.

Idź na przygodę na biwakowe na podwórku. Brak rezerwacji na kempingu? Nie ma problemu. Rozbij namiot na podwórku. Możesz odtworzyć całe doświadczenie kempingowe – od zbudowania ogniska i robienia s’mores po opowiadanie historii duchów i spanie pod gwiazdami. Twoje dzieci nauczą się umiejętności funkcjonalnych i pracy zespołowej podczas tworzenia letnich wspomnień.

Zaplanuj polowanie na padlinożerców. Daj swoim dzieciom listę przedmiotów znalezionych w naturze i postanowią zlokalizować każdą z nich. Polowanie na mrówki, motyle, czerwoną kwiaty, koniczynę, szyszki, ptaki, pióra i wiewiórki może odbywać się na podwórku, wokół okolicy lub podczas wędrówki natury. Wybierz podstawowe rysunki dla młodszych dzieci i o wiele bardziej złożone zagadki, aby utrzymać starsze dzieci.

Wykonaj galerię sztuki chodników. Zachęcaj dzieci do eksploracji różnych mediów, od kredek po akwarele, aby jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Po zakończeniu dzieła sztuki wyświetlaj je na trawniku przednim, aby cała okolica czerpała przyjemność i użyć kredą chodników, aby skierować przechodniów do letniego pokazu sztuki.

Zorganizuj paradę sąsiedzką. Przy odrobinie kreatywności i niewielu zapasów artystycznych dzieci mogą zamieniać rowery i wagony w pływaki parady; Dodaj Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka kostiumy i instrumenty, a chodnik staje się trasą parady.

Prowadzić letni konkurs Skee-Ball. Użyj kredy chodników, aby narysować gigantyczny bullseye na podjeździe i przypisać wartości punktowe do każdego pierścienia. Daj swoim dzieciom wbudę fasoli, aby rzucić i osiągnąć wynik; Zwycięzca może wybrać lody lub mrożony jogurt smak po obiedzie.

Przejść się. Wędrówki to nie tylko świetne ćwiczenie; Pomaga także połączyć dzieci z przyrodą i uczy ich szacunku dla na świeżym powietrzu. Wybierz szlak dla początkujących i pozwól swoim dzieciom na zmianę grając w liderze wędrówki. Celem jest zabawa na wędrówkę dla całej rodziny, więc nie ma presji, aby zalogować określoną liczbę mil – chyba że chcesz konkurować z całą rodziną! Aby zachować o wiele bardziej spokojne, możesz pozwolić swoim dzieciom ustawić tempo, nawet jeśli oznacza to spędzanie znacznie więcej czasu na zbieraniu szyszek i pomijaniu skał w potoku niż wędrówki na szlaku.

Wyhoduj ogród. Dzieci w każdym wieku muszą wiedzieć, skąd pochodzi ich jedzenie. Idź do centrum ogrodniczego i wybierz kilka pakietów nasion, a następnie posadź je w ogrodzie lub garnka na słonecznym parapecie i zwykle ich czas, aż nadejdzie czas zbioru.

Twoje dzieci będą zaskoczone, jak małe nasiona zamieniają się w gigantyczne arbuzy lub soczyste pomidory – a uprawienie własnego jedzenia może nawet przekonać je, aby zaczęły jeść o wiele więcej owoców i warzyw.

Prowadzą noc filmowych. Nie musisz chodzić do teatru, aby zobaczyć hit. Po zejdzie słońce, rozłóż koce na trawniku, popcorn i użyj projektora, aby wyświetlić film na arkusz wiszący nad ogrodzeniem. Zastanów się nad pokazaniem filmu, który był jednym z twoich ulubionych dzieciństwa.

Zorganizuj mycie rowerowe. Z kilkoma wiadrami wody z mydłem, gąbką i wąż, twoje dzieci mogą przekształcić podjazd w mycie rowerowe, polerując chrom i szorując błoto z opon motocykli i używać tego samego dla sąsiadów.

Zmoknąć. Często najlepsze antidotum na gorący letni dzień to fajny spadek. Spakuj garnitury kąpielowe, ręczniki, krem przeciwsłoneczny i przekąski i spędzaj dzień w lokalnym basenie.

Podczas gdy niektóre dzieci będą zadowolić się rozpryskiwaniem się w wodzie, można zachęcić najmłodszych, którzy potrzebują znacznie większego zaangażowania do wyścigów sztafetowych lub tryskających bąbelków.

Brak basenu? Nie ma problemu. Wiele publicznych parków ma podkładki. Te mokre place zabaw powstają dla dzieci w każdym wieku, aby rozpryskować dzień.

Ustaw stojak na Yokohama F. Marinos Koszulka lemoniadę. Zachęcaj swoich początkujących przedsiębiorców do zarządzania wszystkimi aspektami ich pop-upu-od pomieszania najlepszego produktu i zarządzania marketingiem po nadzorowanie sprzedaży. Mogą wykorzystać wpływy, aby uzyskać nową zabawkę lub przekazać część sprzedaży na ich ulubioną organizację charytatywną.

Kupuj na rynku rolników. Zrób listę zakupów i udaj się na rynek rolników, aby zdobyć przedmioty na piknik w parku. Zakupy stragany na rynku owoców i warzyw to świetny sposób na interakcję z rolnikami, dowiedzieć się, co jest w sezonie i pokazać dzieciom, jak wybrać najświeższe produkty.

Zorganizuj mokrą i dziką grę. Gra na świeżym powietrzu potwierdza, a balon wodny dodgeball to najlepszy sposób na ochłodzenie się. Wypełnij kilka balonów wodnych, podziel dzieci na drużyny i graj, dopóki ostatni balon się nie wyskoczy, a obie drużyny są przesiąknięte i śmieją się. To najlepsza aktywność, aby czerpać przyjemność z czwartego lipca na zewnątrz.

Zrób mini-golf. makaron basenowy, skokowe liny, owijanie papkiRurki ER i plastikowe kubki można użyć do stworzenia małego pola golfowego DIY. Twoje dzieci będą się świetnie bawić, tworząc kurs, a następnie próbują zdobyć dziurę w jednym.

Niewielka zmiana przeszkód stworzy zupełnie nowy kurs, zapewniając nieograniczoną przyjemność dla dzieci – i dzieci w sercu – całe lato.

Informacje te są wyłącznie do celów edukacyjnych i nie są zamiennione jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie możesz używać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmienianiem nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny fitness.

Jodi Helmer

Jodi Helmer, niezależny dziennikarz z Karoliny Północnej, napisał na temat tematów zdrowotnych dla WebMD, AARP, HealthCentral, Health, Woman’s Day, Shape and Women’s Health. Kiedy nie pisze, Jodi uwielbia Bayer 04 Leverkusen Koszulka wędrować ze swoimi psami i ogrodnictwem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *