w działaniach na rzecz rosnącego popytu na istotne zdolności testowe Covid-19 wśród szkół wyższych i uniwersytetów, Campus Health Project (CHP), wyższy Zaufany partner testujący COVID-19 Education, rozpoczął swoją krajową inicjatywę, której celem jest pomoc instytucjom szkolnictwa wyższego w zakresie bezpieczeństwa zdolności testowych Covid-19 i wsparcia logistycznego, których potrzebują do wznowienia życia kampusu na jesień 2020 i później.

Posłuchanie wezwań uniwersytetów do opcji testowania Turnkey Covid-19 i szybkich wyników testów, CHP jest pierwszym w swoim rodzaju zasobem, który wykorzystuje wiedzę pracowników służby zdrowia, doradców szkolnictwa wyższego i certyfikowanych niezależnych właścicieli laboratoriów naukowych. CHP korzysta z opcji testowania COVID-19, które umożliwiają partnerom uniwersyteckim wykonywanie płynnego procesu dla ich potrzeb naukowych, w tym odbierania zestawów VfL Wolfsburg Koszulka windykacyjnych, wysyłania próbek i uzyskania szybkich wyników testów w ciągu 24 do 48 godzin za pomocą pulpitów nawigacyjnych, powiadomień w czasie rzeczywistym, oraz raportowanie na zamówienie. W przypadku potrzeb wrażliwych na czas i niezbędne, CHP może dostarczyć wyniki testu w ciągu 24 godzin.

„Szkolnictwo wyższe wyściguje się z czasem w zakresie zwiększenia przygotowań do zwalczania pandemii Coronawirus przed krokiem”-powiedział Chuck Brady, dyrektor generalny CHP i główny doradca szkolnictwa wyższego, 22-letniego weterana branży ED. „Aby sprostać temu bezprecedensowemu wyzwaniu, uniwersytety mogą liczyć na projekt Campus Health, aby niezwykle obciążyć swoje obecne procesy testowe Covid-19. Stosując nasze opcje pod klucz, aby płynnie zintegrować z istniejącymi procesami pobierania próbek, szkoły mogą uzyskać dostęp do pojemności laboratoryjnej i uzyskać szybkie wyniki, aby administratorzy i znaczniki kontaktowe mają istotne narzędzia, których potrzebują, aby kontrolować rozprzestrzenianie się wirusa ”.

„Oszałamiająca część dostępnych testów” potrzebna na kampusach szkolnictwa wyższego

Bezpośrednia zapotrzebowanie na zdolność testowania Covid-19 jest szczególnie ostra, aby zminimalizować narażenie i zmniejszyć ryzyko wśród studentów, wykładowców i pracowników około 4100 instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych.

Firma badawcza EAB doszła do wniosku „nawet jeśli globalna podaż podwoiła się lub potroiła, szkolnictwo wyższe w USA nadal wymagałoby oszałamiającej części dostępnych testów”. W oparciu o analizę prognoz CHP z instytucji akademickich, wytyczne agencji, w tym Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA oraz Centers for Disease Control and Prevention, obecna krajowa infrastruktura laboratoryjna nie jest utworzona w celu zarządzania wzrostem popytu na Covid-19 Testowanie przez uniwersytety i uczelnie.

Projekt Campus Health był dobrze ustalony, aby zaspokoić pewne potrzeby w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa szkolnictwa wyższego. Współpracuje z instytucjami akademickimi i siecią niezależnych laboratoriów, dopasowując zdolności testowe z uniwersytetami i kampusami, które nie mają wewnętrznej wiedzy i Liverpool FC Koszulka zasobów, aby zaspokoić to popyt.

Przywództwo CHP

Projekt Campus Health łączy różnorodne ekspertów z znacznym doświadczeniem w opiece zdrowotnej, laboratoriach naukowych i osiągnięciu rozwoju instytucji szkolnictwa wyższego. Zespół kierowniczy CHP składa się z:

Thomas Huard, główny doradca laboratorium naukowego CHP i były przewodniczący najlepszych praktyk w zakresie diagnostyki Quest. Dr Huard nadzorował te najlepsze praktyki dla największych laboratoriów molekularnych na świecie.

David Williams, główny doradca medyczny CHP i dyrektor generalny Southside Medical Center codziennie pracuje z pacjentami Covid-19, nadzorując tysiące testów Covid-19 w rejonie Atlanty. Dr Williams jest także dyrektorem generalnym Ethizo, platformy automatyzacji opieki zdrowotnej, która usprawnia zdrowie i przepływy pracy w laboratorium.

Chuck Brady, dyrektor generalny CHP i główny doradca szkolnictwa wyższego założył Apogee w 1998 r., Z powodzeniem stał się największą firmą zarządzaną w zakresie edukacji wyższej obsługującej obecnie ponad 420 uniwersytetów w USA i Kanadzie.

Lee Smith, wyższy i prawny doradca prawny CHP pełnił funkcję zastępcy wiceprezesa ds. Prawnych na University of Texas w Austin dla 33 Smith, ma znaczne doświadczenie w kwestiach związanych z przepisami regulacyjnymi, technologią informatyczną Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka oraz bezpieczeństwem i bezpieczeństwem kampusu.

„Coronawirus stanowi poważne wyzwanie dla szkół wyższych i uniwersytetów pozostawionych nieprzygotowanym do zarządzania popytem na zdolności testowe Covid-19”-powiedział dr Thomas Huard, główny doradca Laboratorium Naukowego CHP. „Powrót do pozoru standardowego doświadczenia w college’u wymaga zrozumienia wielkości kryzysu zdrowotnego i innowacyjnej techniki systematycznego alokacji zasobów testowych tam, gdzie są one bardzo potrzebne”.

Dostępność usługi CHP

Uniwersytety, które obecnie starają się wzmocnić niezawodność i szybkość swojej zdolności i możliwości testowania Covid-19, mogą wysłać wiadomość e-mail na adres info@campushealthproject.com.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *