Hello! Nie czuję jeszcze w 100%, jednak moja fam stwierdza, że ​​moja 70% jest jak typowa osoba

Zastanawiam się nad ucieczką, aby pomóc w uzyskaniu normalności, ale wciąż jest to przedmiotem debaty. Zaktualizowano: pobiegło 2 mile, wróciłem 2. Mój brzuch zaczął Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka znów boleć.
Moje najnowsze filmy

High Achiever – Great Listen Book Review
High Achiever autorstwa Tiffany Jenkins Recenzja książki. Szybka ocena nowego wspomnienia podwójnego życia uzależnionego od leku. Sprawdzone przez autora.

Łatwa książka do słuchania podczas biegania, jedzenia lub cokolwiek innego.

Więcej filmów

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Następnie
Travel Jane Review
08:01

Relacja na żywo
00:00
08:21
06:12

Okej, czas na ucieczkę z Jeroda…

W ramach mojego partnerstwa z Brooks miałem okazję porozmawiać z jednym z ich członków zespołu Brooks ID Jerod Hontrath. Jest detektywem władz Dallas, który ukończył 54 maratony, a także 9 ultra maratonów na całym świecie.

Biegacze lubią mówić o bieganiu, więc byłem bardzo podekscytowany, że mogłem wybrać jego mózg. To znaczy, to fantastyczna liczba wyścigów! Rozumie swoje rzeczy!

RER: Dokładnie jak długo pracujesz? Dokładnie jak zacząłeś?

HONTRATH: Zobaczmy, biegam ciężko, ponieważ w 1998 roku, kiedy założyłem Akademię Władze Dallas. Zawsze byłem od czasu do czasu biegaczem, 3 dni w tygodniu między 8-12-kilometrowymi podczas moich czasów gry w hokeja w college’u. Po rozpoczęciu Akademii Władze Dallas wzmocniłem swoje dni na 5 tygodniowo w ogóle 20-25 Manchester City Koszulka mil tygodniowo, co przez lata niezmiernie ulepszyło się !!

RER: Dlaczego/jak zdecydowałeś się uruchomić swój pierwszy maraton?

HonTrath: Zdecydowałem się poprowadzić mój pierwszy maraton, który był Maratonem Chicago w 2002 roku po zakończeniu mojego pierwszego półmaratonu w 2000 roku. Moja motywacja biegania była moim pierwszym sierżantem patrolowym z Dallas Autiss Dept, Pan Curtis Goodwin. Zadowolnił mnie do Runs co tydzień, a także regularnie trenował moje długie biegi, a także naprawdę biegał ze mną krok po kroku w Maratonie Chicago, gdy ukończyliśmy linię razem.

Do dziś jesteśmy nadal bardzo bliskimi kumplami, a także podróżowaliśmy, a także lokalizacjami. Jest teraz na emeryturze, a także jest jednym z moich pierwszych wiadomości tekstowych, które wysyłam po zakończeniu wyścigu.

RER: Który wyścig jest twoim ulubionym? Czemu?

Hontrath: Moją preferowaną rasą był maraton Whistlestop w Ashland, WI. Odbywa się go w październiku, a program jest uruchomiony na ziemi, żwirowej powierzchni. Program jest niezwykle płaski i szybki, a także organizacja jest nienaganna !! To trochę małego maratonu z fantastycznym uczuciem rodzinnego miasta. Sceneria, a także program nie są warte braku… powinny zrobić dla każdego maratonowego biegacza !!

RER: Który program jest najłatwiejszy, dlaczego?

Hontrath: Najprostszym programem jest maraton Houston. Program jest tak płaski, a wiele hoteli jest niezwykle blisko startu/wykończenia, a także Expo.

RER: Który wyścig znajduje się na twojej liście „konieczności”?

HonTrath: Powinien zrobić maraton jest łatwy, każdy cel maratonu, który to robił przez jakiś czas, jest: Boston Marathon !! Jeśli jednak nie jest w stanie się zakwalifikować, moją drugą opcją byłby maraton NYC. Bieganie ze wszystkimi Burroughs, a także wsparcie dla tłumu/kursu to wspomnienia, których nigdy nie zapomnę.

RER: Wszelkie sugestie dotyczące podróży do wyścigu w celu dzielenia się?

Hontrath: Sugestie podróży obejmują odkrycie hotelu, który jest bardzo blisko linii początkowej/mety. Podobnie masz plan napaści na miejsce obiadowe w noc przed wyścigiem, sprawdź, czy można zaakceptować rezerwację. Wreszcie, spójrz na płyny oferowane na stacjach pomocy maratonowej, a także spróbuj zintegrować je miesiąc prowadzący tak samo, jak wyścig, aby zaaklimatyzować ciało. Podczas moich podróży widziałem niezwykle Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka fascynujące płynne wybory, aby stwierdzić najmniej, uszknięcie !!!

Pytanie: Czy masz teraz napój w ramionach?

Mam wodę i mrożoną kawę. Wymóg nawodnienia!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

DzielićPoczta

Dzielić

Wybierz je:

Co dzieje się, gdy zaczynasz działać również szybko

Co dzieje się, gdy zaczynasz działać również szybko

Pierwszy maraton, który ukończyłem, czując się silny i szybki, odkąd zobaczyłem kumpla, gdy minąłem linię początkową. On żyje

Uruchom do podcastu powierzchni 106

Uruchom do podcastu powierzchni 106

Dokładnie jak wrócić z kontuzji biegowej z biegiem na powierzchnię trenera, Amanda Brooks Podcast Fitness, a także bieganie TI

Nigdy nie mam gry dla biegaczy runda 2

Nigdy nie mam gry dla biegaczy runda 2

Nigdy nie mam gry dla biegaczy @RuneAtrePeat, ponieważ wziąłem swój pierwszy DNF na maraton Long Beach, czas gry! H

Dlatego biegam

Dlatego biegam

Dlaczego biegam. Wszyscy mamy różne powody, dla których prowadzimy. Jest jednak fantastyczne, że możemy połączyć się z bieganiem, a także w mediach społecznościowych.

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu oraz recenzja. Irvine Half Crazy Half Marathon Program, a także ocena wyścigu, a także sugestie dotyczące

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Wyniki wyścigu półmaratonu w Ameryce najlepsze (San Diego), a także podsumowanie. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *