Witam! Maraton #6 na rok jest gotowy! Prowadziłem góry do maratonu plażowego, a tutaj są wyniki…

Moje najbardziej aktualne filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie myśli, a także sugestie dotyczące książek audio. Historia, narrator, ocena, a także znacznie więcej w serii A Great Listen.

Więcej filmów

0 sekund 9 minut, 42 sekundy

Następnie
Potem jej nie było – recenzja książki
04:20

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

Nie byłem do końca pewien, czy w tym wyścigu dokładnie tak się stanie – biorąc pod uwagę, że niedawno wziąłem tydzień wolnego od odpoczynku, aby zapewnić nogom dużo czasu, aby raz naprawdę się cofnąć. Zaskakująco wracając od tego, że nie czułem się wypoczęty i silny, czułem się trochę kiepski. Ale jestem dziwakiem, więc nie wierzyłem w to zbyt dobrze.

W każdym razie. Przyniosłem moje wspólne pakiety owsiane do jedzenia przed wyścigiem, jednak hotel nie miał ekspresu do kawy. #Ponieść porażkę

Więc ostatecznie zjadłem bar zadany – byłem trochę zaniepokojony, że zapewni mi problemy z brzuchem, biorąc pod uwagę, że mają one dużo białka, a także błonnika (nie jest to coś, co zwykle sugerowałbym przed wyścigiem), ale nic mi nie było Na tym froncie! Jak podoba mi się smak.

Poważnie pomyślałem o zwolnieniu za całe, a zamiast tego prowadząc półmaraton. Ale góry do pełnego maratonu plażowego, a także półmaratonu mają dwa różne miejsca początkowe, więc nie mogłem. Właśnie tocząłem, rozumiejąc, gdybym musiał zwolnić za kaucją, nie przeszkadzałbym z tym.

Na szczęście moje nogi czuły się dobrze przez cały wyścig. Jednak po prostu czułem się powolny, a także poza kształtą. Osobiście nie miałem doskonałego maratonu. Zrobiłem to, co mogłem osiągnąć.

Jest to doskonały program do zakwalifikowania się do Bostonu – program jest niesamowicie płaski, a ogromny odcinek. Nie ma zbyt wielu zakrętów, a także wiele osób, aby szybko się zabawić. Jest to o wiele poważniejsza atmosfera niż inne wyścigi, ponieważ czuję, że większość biegaczy pojawia się w nim, aby go wygrać. Uważam, że jest to jeden z najprostszych programów maratonu, jakie kiedykolwiek prowadziłem! Ale to nie był mój dzień, więc nie miałem szybkiego wyścigu. Zdarza się, że nie martwię się o to (zwłaszcza gdy prowadzisz dużo wyścigów w stylu wysokiej jakości).

Góry do maratonu plażowego – 3:53:10

Niestety widziałem, jak cztery osoby upadły z boku programu w ciągu ostatnich sześciu mil. Zapytałem, czy potrzebują pomocy, jednak każda osoba miała lekarze lub przynajmniej kilku pomocników już na niej. To po prostu niezwykle przerażające. Wszystkie były to znacznie więcej niż tylko skurcze – biegacze nie byli tak świadomi. Rozumiem, że ludzie najprawdopodobniej zostają ranni na każdym wyścigu, ale jest to mniejszy wyścig, a także o wiele więcej kontuzji niż widziałem w wyścigu. Ten program jest rozumiany jako szybki, więc podejrzewam, że ci ludzie „wybierali PR” czy coś. Każda z metod – uruchom SMART. Zadbaj o swoje ciało, nawodnienie, a także poproś o pomoc, jeśli wymagasz tego. Podziękuj Bogu za tych lekarzy i widzów.

Góry do maratonu plażowego…

Po wyścigu próbowałem wziąć kąpiel lodową na Oceanie Spokojnym. Fale były nieco szorstkie, a także trudno było zachować równowagę. Skończyło się na tym, że zostałem tylko trochę.

Po wyścigu nie byłem naprawdę głodny, jednak zrozumiałem, że muszę tankować. Po przejściu zidentyfikowałem Sizzlera, który nazywa moje imię.

To jest sałatka, ponieważ jest tam kawałek sałaty…

Czas udać się do lodów! Mam na myśli dom…

Pytanie: Co zrobiłeś w ten weekend?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je dalej:

koronki irvine półmaratonkoronki irvine półmaraton

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Region pomarańczowy biegnie połowę, 5k, wyniki przekaźnika, a także podsumowanie. Dysk wyścigowy Lace Up Run 2019

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Wyniki rasy Maraton-Big Beler, a także podsumowanie

Revel Run Race Series Marathon Ogromne podsumowanie wyścigów niedźwiedzi, a także lista 10 najlepszych. najlepsze mile o wielkim niedźwiedzia Revel, a także bieganie z moim

Surf City Half Marathon wyniki, a także podsumowanie

Surf City Half Marathon wyniki, a także podsumowanie

Surf City Marathon, a także wyniki półmaratonu, a także podsumowanie. Zdjęcia, a także zabawa z półmaratonu w Huntington Beach

terminy rejestracji wyścigu głównego maratonu

terminy rejestracji wyścigu głównego maratonu

Lista największych maratonów w USA, a także daty zarejestrowania się na każdy wyścig. Terminy, a także żądania prowadzenia NYC Mara

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu oraz recenzja. Irvine Half Crazy Half Marathon Program, a także ocena wyścigu, a także pomysły

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Podsumowanie wyścigu półmaratonu AFC, a także zdjęcia

Wyniki wyścigu półmaratonu w Ameryce najlepsze (San Diego), a także podsumowanie. AFC Half Marathon Zdjęcia. Bieganie

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *