Witam i witaj w kolejnej inspirującej historii utraty wagi? Zawsze jestem tak zainteresowany podróżami innych ludzi do zdrowszego i szczęśliwszego życia – mam nadzieję, że wam to tak samo jak ja!

W tym tygodniu Brie z Fit Bride dzieli się swoją historią…
Moje najnowsze filmy

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenzja nowej książki Jessiki Simpson – Open Book. Piosenkarka i przedsiębiorca wylewa tajemnice, a za kulisami zaskakuje wszystko w jej wspomnieniu.

Recenzja słyszalnej książki – Jessica Simpson czyta ją sama! Plus, są piosenki Perk, gdy otrzymasz wersję audio!

Więcej filmów

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Następnie
Mój kochany partner w Pysch Ward: A Memoir – Recenzja książki
05:31

Na żywo
00:00
08:21
06:05

Zanim:

· Ile funtów straciłeś? 50 na nosie

· jak długo to zajęło? Dokładnie 6 miesięcy

· Skąd jesteś? Chicago, Illinois, ale mieszka w Kansas City w stanie Missouri

· Zawód? Niepraktycki adwokat/rekruter

Po:

Jaki był czynnik motywujący, który zacząłeś podczas podróży odchudzania? Czy to była jedna rzecz czy seria wydarzeń?

Miałem być druhną na weselu przyjaciela i zobaczyłem moje zdjęcia pod prysznicem i byłem tak zawstydzony. W ten sam weekend w końcu zobaczyłem przerażające 200 funtów na skalę w gabinecie lekarskim. Wiedziałem, że ukończę szkołę prawniczą i wkrótce się pobieram, i zdecydowałem, że wystarczy – byłem zbyt młody, aby żyć wstydem i zaprzeczam!

Jak myślisz, jaka była najważniejsza zmiana? Jak to pomogło? Czy możesz to nadać na całe życie?

Dla mnie bardzo ważne było, aby się poruszać. Kocham jedzenie za bardzo, aby być doskonałym zdrowym zjadaczem przez cały czas, ale dopóki utrzymuję poziom aktywności na dłuższą metę. Zacząłem powoli – moim celem było chodzić na siłownię co drugi dzień (więc 3 lub 4 razy w tygodniu) i każdego dnia, aby zrobić trochę więcej niż wcześniej. Na początku mogłem biec tylko przez 3 minuty… ale następnego dnia sprawiłem, że moją misją jest bieganie przez 3 minuty i 15 sekund. Zanim się zorientowałem, zbudowałem sześć mil na odcinku!

Jak zmieniłeś swoje nawyki żywieniowe?

Zacząłem myśleć o jedzeniu inaczej. Śledziłem swoje kalorie i naprawdę starałem się kształcić się na temat tego, jakie jedzenie utrzymało mnie w pełni. Przestałem też jeść z nudy (no cóż, w porządku, przynajmniej głównie!) I zacząłem włączać więcej owoców, warzyw i zdrowych tłuszczów.

Jak zmieniłeś swoje nawyki ćwiczeń?

Przeszedłem z całkowicie siedzących do przynajmniej ćwiczeń cztery dni w tygodniu. Jak powiedziałem, moje motto było po prostu więcej. Jeśli po prostu spróbujesz dodać trochę każdego dnia, małe zmiany zanurzą się w dużych, zanim się zorientujesz! Trenuję teraz mój pierwszy półmaraton w kwietniu i mój pierwszy pełny maraton w październiku! Uwielbiam też podnosić ciężary, robić jogę i wirować.

Jak planujesz utrzymać te zdrowe nawyki?

Ważne jest, aby zawsze mieć program lub cel. Mam tendencję do flądry, gdy nie mam szczególnego skupienia się na moim szkoleniu, dlatego rejestruję wyścigi z daleka! (Przeważnie jestem tani – jeśli nie trenuję na maraton w Chicago, zmarnowałem 135 USD!)

W rzeczywistości odzyskałem około 10 funtów z 50, które początkowo straciłem, ale co najmniej 5 z nich było celowych – zrobiłem nowe zasady podnoszenia dla kobiet, aby budować mięśnie, więc wtedy przyjęłem niesamowitą masę mięśniową. Mimo że nie jestem już na mojej najniższej wagi, jestem naprawdę szczęśliwy tam, gdzie jestem, ponieważ jest to dla mnie realistyczne! Jestem sprawny i zdrowy, ale od czasu do czasu oddaję się lodom i pizzę.

Czy masz jakieś wskazówki dla czytelników RER, którzy chcą schudnąć?

Nie rób się nieszczęśliwym! Utrata wagi nie musi całkowicie ssać. Znalezienie zajęć, które lubisz, i jedzenie, które kochasz, jest kluczem do utrzymania zdrowia.

Znalazłem również wiele zachęty do społeczności zdrowotnych i fitness online, zwłaszcza świata blogowania. Bloguję na temat Thefitbride.wordpress.com i otrzymuję tyle wsparcia i zachęty od czytelników i innych blogerów, gdy pracuję nad moimi celami biegowymi! Sięgnij – są ludzie, którzy chcą cię pocieszyć!

**********************************************************

Brie, dziękuję bardzo za podzielenie się z nami swoimi wskazówkami i podróżą? i wyrzuć ten maraton !!!

Jeśli masz historię utraty wagi, chcesz udostępnić mi napisz do mnie na adres RUNEATREPEAT@gmail.com

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

ĆwierkaćSzpilka

Udział

Poczta

Udział

Idź dalej:

300 funtów i uruchomiony list podcastu do dyrektorów wyścigowych

300 funtów i uruchomiony list podcastu do dyrektorów wyścigowych

Bieganie podcastu 300 funtów i bieganie podziela, w jaki sposób schudł, przeszedł od kanapy do 5k do maratonu i teraz biegnie t

Utrata masy ciała, aktualizacje arbuza i weekendowe z Diego

Utrata masy ciała, aktualizacje arbuza i weekendowe z Diego

Jak kochać siebie podczas poprawy siebie. Pozytywność ciała, tracąc na wadze lub podążając za celem. Wskazówki, jak

Jak zatrzymać złe nawyki – 126

Jak zatrzymać złe nawyki – 126

Sztuczka, aby zatrzymać się nad jedzeniem, upijaniem się odżywianiem lub kolejnym złym nawykiem. Najlepsza intuicyjna wskazówka do jedzenia, aby pomóc ci porzucić dietę

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Bieganie to najlepszy sposób na schudnięcie, ale …

Jak schudnąć i cieszyć się podróżą. Wskazówki dotyczące utraty wagi z bieganiem. Jak cieszyć się bieganiem i poczuciem goo

Transformacja Wtorek-Reminder przed porównaniem

Transformacja Wtorek-Reminder przed porównaniem

Przypomnienie: Moja transformacja zajęła lata. Pamiętaj o tym, zanim porównasz siebie ze mną lub kimkolwiek innym. Zacząłem Runnin

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy program treningowy dla wszystkich poziomów

Najlepszy plan biegania dla początkujących, nowych biegaczy i szkolenia dla zabawy. 12 tydzień 5k 10k i półmaraton Virtual Race Trainin

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *