Spis treści [ukryj
Kiedy jest najlepszy czas, aby popływać? Nauka za kiedy pływać
Pływanie w MorningAdvantages
Niedogodności

Pływanie na TimeAdvantages Lunch
Niedogodności

Pływanie w EveningAdvantages
Niedogodności

Wniosek

Kiedy jest najlepszy czas, aby popływać?
Pracujesz długo i ciężko się dostać ciało pływaka? myśleć długo, Lean, wyrzeźbione mięśnie … wkładka obrazu psychicznego Michael Phelps. teraz wiesz, co mówię! ale z całą powagą, pływanie jest doskonałym sposobem do pracy mięśni i uzyskać tętno. Plus, dzięki wyporności, łatwiej na więzadeł i pasują do prawie każdego.
Czy jesteś nowy na pływanie lub były w niej od lat, prawdopodobnie istnieją pewne pytania. Na przykład, jak długo trzeba czekać, aby pływać milę? Albo jak mogę pływać freestyle bez zmęczenia? W świecie pływania, istnieje wiele pytań, aby zapytać, a większość zawsze odpowiedź!
Jedno pytanie, że nie doceniłem kiedy jest najlepszy czas, aby pływać? Będę szczery z wami, ja nie sądzę, pora dnia stałaby wielkiej różnicy. ale ku mojemu zaskoczeniu, myliłem! Chociaż nie ma nic złego lub idealny czas, aby pływać, są absolutnie plusy i minusy każdej porze dnia.

Za Kiedy nauka pływania
Łatwo jest założyć, wiemy, kiedy jest najlepszy czas, aby popływać. Na przykład, pomyślałem najlepszy czas, aby pływać byłoby wcześnie rano. Nie pytaj mnie, dlaczego – po prostu wziął zgaduje. ale co nauka mówi o tym, kiedy jest najlepszy czas, aby pływać?
Ku mojemu zaskoczeniu, większość badań twierdzą, że najlepszy czas na pływanie jest wczesnym wieczorem, ponieważ temperatura mięśni są na ich szczyt. Oznacza to, że proces metaboliczny organizmu jest większa i metabolizm energetyczny mięśni jest również wyższa. Mówiąc prościej, mięśnie dostanie najwięcej z kąpieli w tym czasie dnia.
Oznacza to proces metaboliczny organizmu jest większa i metabolizm energetyczny mięśni jest większe.
Odpowiedź wydaje się dość łatwe, prawda? except tutaj jest twist działki: o tej porze dnia nie może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego ciała. Każda osoba jest inna. Nasze zegary biologiczne są różne. Wszyscy mamy swoje własne harmonogramy, robić rzeczy w naszych czasach, i przejść przez naszego codziennego życia. Odgrywają one aspekt do kiedy jest najlepszy czas, aby popływać.
Weźmy pielęgniarkę shift dzień kontra pielęgniarki nocnej zmiany, na przykład. Jeden wysiada z pracy około 6:30 P.M. podczas gdy drugi idzie w tym czasie, a następnie kontynuuje pracę z dnia na dzień. niewątpliwie mają dwie bardzo różne harmonogramy i wieczór pływać po prostu może nie działać w tej mieszance. Najlepszy czas dnia dla was mogą także różnić się od tego, co nauka sugeruje.
Swimming in the Morning
Czy jesteś osobą rano? I najbardziej absolutnie nie jestem. Są to rzadkie sytuacje, w których chciałbym dostać mój trening w pierwszej rzeczy. ale te momenty są absolutnie bez liku. Jednakże, jeśli jesteś osobą rano, to może być, kiedy jest najlepszy czas na pływanie dla Ciebie!

Zalety
Kilka zalet będzie pływać w godzinach porannych to:
To daje energię na resztę dnia. Mecz rozpocznie swój dzień z wielką porannej kąpieli pomoże uzyskać poziom energii na cały długi dzień.
Poziomy testosteronu są wyższe w godzinach porannych. Wyższy poziom testosteronu oznacza, że ​​łatwiej jest utrzymać tempo podczas porannej kąpieli.
Rozpoczyna dzień spokojnie. spędzenia poranne pływanie to spokojny sposób, aby rozpocząć dzień od prawej. Jeśli nie mają basenu i musiał użyć jednego publicznego, będzie prawdopodobnie mniejsza od tłumu w czasie rano też!
Ci zrobić wcześniej. Ukończenie rano pływać oznacza, że ​​nie trzeba czekać na resztę dnia, aby w treningu.
Mniejsze ryzyko oparzeń słonecznych. Nikt nie lubi coraz oparzenia słoneczne! Kąpiel w godzinach porannych jest świetny sposób, aby uniknąć tych wysokich promieni UV, które wychodzą w godzinach popołudniowych.

Niedogodności
Podczas pływania w godzinach porannych ma swoje zalety, ma też wady. Kilka wziąć pod uwagę to:
Woda może być zimniej. Jest duża szansa, że ​​temperatura wody będzie chłodniej rano, ponieważ słońce nie było się go ogrzać.
Ograniczonej widoczności. warunki oświetleniowe nie są tak wielkie w czasie rano, a tam mgła możliwość może ustawić w. Są to kluczowe czynniki, które należy brać pod uwagę, ponieważ może to dużo bardziej trudne i niebezpieczne, gdy próbuje pływać.
Twój organizm nie jest w 100%. Jeśli pływać w godzinach porannych, należy pamiętać, że organizm nie jest w pełni obudzony jak byłoby po południu lub wieczorem.
Mniejsza szansa ratowników na służbie. W zależności od tego, gdzie pływać, nie może być zadaniem ratowników na wczesnym rankiem.

Pływanie w porze lunchu
Jeśli jesteś podobny do mnie, to jest czas na obiad, gdzie rozwijać. Łatwiej mi się wcisnąć w ten trening, ponieważ pracuję z domu. ale znalazłem jeśli zwlekać zbyt długo, to istnieje prawdopodobieństwo, że nie będą pracować w ogóle tego dnia! oto kilka rzeczy dowiem o pływaniu w porze lunchu.

Zalety
Zalety pływania po południu to:
Cieplejsza woda. Raz popołudniowy czas się budzi, woda musi być ciepła i gotowa dla Ciebie! Bądź uważny, że nie jest zbyt gorący, więc nie ryzykujesz odwodnieni lub przegrzania.
Twoje mięśnie są ciepłe. Już przez poranną rutynę pomogło ogrzać twoje ciało. Oznacza to, że potrzebujesz tylko światła rozgrzewkowego przed rozpoczęciem treningu.
Odprężające. Wiele osób uważa, że ​​pływanie po południu jest świetnym sposobem na złagodzenie stresu, zwłaszcza gdyby był gorączkowy poranek.

Niedogodności
Wady pływania po południu obejmują:
Wyższe ryzyko oparzenia słonecznego. Promienie Słońca są na ich wysokości po południu, co oznacza, że ​​jest znacznie więcej ryzyka opalania.
Więcej tłumów do walki. Pływanie po południu oznacza tłumy będą większe. Jeśli jesteś pływakiem społecznym, to może ci nie przeszkadzać! Jeśli jednak chcesz ćwiczyć, popołudnie może nie być najlepszym czasem pływania.
Bardziej ryzyko. Jest gorętszy niż rano lub wieczorem, co oznacza, że ​​masz większe ryzyko odwodnienia lub przegrzania.

Pływanie wieczorem
Kiedy jest najlepszy czas na pływanie? Gdy nauka już się stwierdziła, wieczór jest najlepszy czas na pływanie. Oczywiście istnieją zalety i wady, które należy wziąć pod uwagę przed nurkowaniem!

Zalety
Zalety pływania w ciągu wieczora obejmują:
Brak ryzyka oparzenia słonecznego. Nie ma ryzyka oparzenia słonecznego, jeśli słońce już spadło, co oznacza, że ​​mniej prawdopodobne jest spalone. Zmniejsza to również szanse na raka skóry z powodu mniejszej ekspozycji na światła UV.
Mięśnie są na wydajności wysokości. Po osiągnięciu końca dnia twoje ciało spędziło kilka godzin rozciągających się i rozgrzewki, co sprawia, że ​​trening znacznie bardziej skuteczny.
Dłuższy czas odzyskiwania. Kiedy pójdziesz na wieczorne pływanie, twoje ciało dostaje dłuższy czas, aby wyzdrowieć, a nie iść prosto z pływania do pracy lub uruchomienie spraw.

Niedogodności
Wady pływania w nocy to:
Może być trudniej spać. Podczas regularnego ćwiczenia może pomóc poprawić swoją jakość snu, ćwiczenia w nocy może sprawić, że trudniej cię zasnąć. Więc jeśli pójdziesz na wieczór pływać, spróbuj zrobić to co najmniej godzinę przed pójściem spać.
To ciemniejsze. Pływanie w ciemności może być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza w otwartej części wody. Jeśli planujesz popływać wieczorem, spróbuj udać się do krytego basenu.
Mniej szans na ratownicy na służbie. Gdziekolwiek jest inny, ale wiele miejsc nie ma ratowników podczas zadania wieczorem.

Wniosek
Możesz myśleć, że nie znaczy też znaczenia, o której godzinie pływasz. Więc kiedy jest najlepszy czas na pływanie? Badania wykazały, że najlepszy czas na pływanie jest wczesnym wieczorem, ponieważ temperatura mięśni jest na szczycie. Chociaż jest to wspaniale naukowo, nie wskazuje, że pływanie wieczorem jest najlepsze dla wszystkich. Ludzie są różni i mają różne harmonogramy. Będziesz musiał eksperymentować i znaleźć, kiedy jest najlepszy czas na pływanie dla siebie. Możesz znaleźć najlepszy czas, gdy możesz pracować w swoim napiętym harmonogramie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *